Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
GLKS SCANIA Nadarzyn
Ekstraklasa Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
glksnadarzyn.pl
Adres hali podstawowej:
GOS w Nadarzynie, ul. Żółwińska 41
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marcin Kusiński
501 392 821
klaudia_k2@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
SP Nadarzyn 05-830 Nadarzyn ul.Sitarskich 4
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+***
Rodzaj podłoża:
Teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 18 36 54:6
2. KU AZS UE Wrocław 18 32 49:11
3. POLMLEK Lidzbark Warmiński 18 24 42:25
4. GLKS SCANIA Nadarzyn 18 22 39:27
5. BEBETTO AZS UJD Częstochowa 18 18 34:32
6. SKTS Sochaczew 18 12 24:39
7. KS BRONOWIANKA Kraków 18 12 25:42
8. ATS east rent Białystok 18 10 20:45
9. MRKS Gdańsk 18 8 16:47
10. KSTS MOSiR KARPATY Krosno 18 6 16:45

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00213 Ślifirczyk Katarzyna Polska 16.03.1993 13 8 39:24
00209 Krzysiek Paulina Polska 12.08.1996 13 8 39:24
00210 Kusińska Klaudia Polska 22.02.1993 12 10 36:30
00207 Falarz Aleksandra Polska 24.01.1996 1 0 3:0
00206 Dąbrowska Aleksandra Polska 22.03.1996 0 0 0:0
00214 Ziemkiewicz Wiktoria Polska 01.04.2000 0 0 0:0
00212 Śledziecka Maria Polska 04.05.2006 0 0 0:0
00211 Sass Dorota Polska 02.02.2006 0 1 0:3
00205 Bożek Weronika Polska 01.09.2000 0 0 0:0
00208 Gilewska Dominika Polska 08.07.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-03
g. 16:30
W: pozytywna
104
EK 1
GLKS SCANIA Nadarzyn SKTS Sochaczew 3:2 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2018-09-07
g. 16:00
W: pozytywna
108
EK 2
POLMLEK Lidzbark Warmiński GLKS SCANIA Nadarzyn 3:1 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2018-10-12
g. 17:00
W: pozytywna
112
EK 3
GLKS SCANIA Nadarzyn BEBETTO AZS UJD Częstochowa 2:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński
2018-11-22
g. 17:15
W: pozytywna
116
EK 4
KU AZS UE Wrocław GLKS SCANIA Nadarzyn 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński
2018-10-24
g. 16:00
W: pozytywna
120
EK 5
GLKS SCANIA Nadarzyn KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński
2018-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
128
EK 6
KSTS MOSiR KARPATY Krosno GLKS SCANIA Nadarzyn 0:3 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2018-11-18
g. 16:00
W: pozytywna
133
EK 7
GLKS SCANIA Nadarzyn MRKS Gdańsk 3:0 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński
2018-11-04
g. 15:00
W: pozytywna
139
EK 8
KS BRONOWIANKA Kraków GLKS SCANIA Nadarzyn 2:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk
2018-12-07
g. 16:00
W: pozytywna
144
EK 9
GLKS SCANIA Nadarzyn ATS east rent Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
149
EK 10
SKTS Sochaczew GLKS SCANIA Nadarzyn 0:3 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz
2019-01-10
g. 16:00
W: pozytywna
153
EK 11
GLKS SCANIA Nadarzyn POLMLEK Lidzbark Warmiński 1:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-01-19
g. 18:00
W: pozytywna
157
EK 12
BEBETTO AZS UJD Częstochowa GLKS SCANIA Nadarzyn 1:3 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2019-02-01
g. 16:30
W: pozytywna
161
EK 13
GLKS SCANIA Nadarzyn KU AZS UE Wrocław 1:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-02-09
g. 16:00
W: pozytywna
165
EK 14
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg GLKS SCANIA Nadarzyn 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2019-02-22
g. 15:30
W: pozytywna
173
EK 15
GLKS SCANIA Nadarzyn KSTS MOSiR KARPATY Krosno 3:0 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2019-03-13
g. 16:00
W: pozytywna
178
EK 16
MRKS Gdańsk GLKS SCANIA Nadarzyn 0:3 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2019-03-08
g. 16:30
W: pozytywna
184
EK 17
GLKS SCANIA Nadarzyn KS BRONOWIANKA Kraków 3:0 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2019-03-23
g. 16:00
W: pozytywna
189
EK 18
ATS east rent Białystok GLKS SCANIA Nadarzyn 0:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada