Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
GLKS SCANIA Nadarzyn
Ekstraklasa Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
glksnadarzyn.pl
Adres hali podstawowej:
GOS w Nadarzynie, ul. Żółwińska 41
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marcin Kusiński
501 392 821
klaudia_k2@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
SP Nadarzyn 05-830 Nadarzyn ul.Sitarskich 4
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+***
Rodzaj podłoża:
Teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 5 10 15:1
2. KU AZS UE Wrocław 3 6 9:0
3. BEBETTO AZS UJD Częstochowa 4 6 10:6
4. SKTS Sochaczew 5 6 11:8
5. POLMLEK Lidzbark Warmiński 3 4 7:6
6. GLKS SCANIA Nadarzyn 3 2 6:8
7. KSTS MOSiR KARPATY Krosno 3 2 3:6
8. MRKS Gdańsk 3 0 1:9
9. ATS east rent Białystok 3 0 0:9
10. KS BRONOWIANKA Kraków 4 0 3:12

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00213 Ślifirczyk Katarzyna Polska 16.03.1993 4 2 12:6
00207 Falarz Aleksandra Polska 24.01.1996 1 0 3:0
00209 Krzysiek Paulina Polska 12.08.1996 1 3 3:9
00206 Dąbrowska Aleksandra Polska 22.03.1996 0 0 0:0
00214 Ziemkiewicz Wiktoria Polska 01.04.2000 0 0 0:0
00212 Śledziecka Maria Polska 04.05.2006 0 0 0:0
00211 Sass Dorota Polska 02.02.2006 0 0 0:0
00205 Bożek Weronika Polska 01.09.2000 0 0 0:0
00210 Kusińska Klaudia Polska 22.02.1993 0 3 0:9
00208 Gilewska Dominika Polska 08.07.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-03
g. 16:30
W: pozytywna
104
EK 1
GLKS SCANIA Nadarzyn SKTS Sochaczew 3:2 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2018-09-07
g. 16:00
W: pozytywna
108
EK 2
POLMLEK Lidzbark Warmiński GLKS SCANIA Nadarzyn 3:1 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2018-10-12
g. 17:00
W: pozytywna
112
EK 3
GLKS SCANIA Nadarzyn BEBETTO AZS UJD Częstochowa 2:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński
2018-11-22
g. 17:15
116
EK 4
KU AZS UE Wrocław GLKS SCANIA Nadarzyn -:- Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński
2018-10-24
g. 16:00
120
EK 5
GLKS SCANIA Nadarzyn KTS Enea Siarka Tarnobrzeg -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński
2018-11-03
g. 18:00
128
EK 6
KSTS MOSiR KARPATY Krosno GLKS SCANIA Nadarzyn -:- Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2018-11-09
g. 17:00
133
EK 7
GLKS SCANIA Nadarzyn MRKS Gdańsk -:- Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński
2018-11-04
g. 15:00
139
EK 8
KS BRONOWIANKA Kraków GLKS SCANIA Nadarzyn -:- Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk
2018-12-07
g. 17:00
144
EK 9
GLKS SCANIA Nadarzyn ATS east rent Białystok -:- Szczegóły
SG: Izabela Rozner