Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
MRKS Gdańsk
Ekstraklasa Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
klub@mrks.pl
WWW:
mrks.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Meissnera 1, Gdańsk
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Karol Skolimowski
501 390 323
kskolimowski@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Ryszard Weisbrodt
602 316 717
ryszard.weisbrodt@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Meissnera 1, Gdańsk
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 9 18 27:2
2. KU AZS UE Wrocław 9 16 25:5
3. GLKS SCANIA Nadarzyn 9 10 19:17
4. POLMLEK Lidzbark Warmiński 9 10 18:17
5. KS BRONOWIANKA Kraków 9 8 17:18
6. SKTS Sochaczew 9 8 15:17
7. BEBETTO AZS UJD Częstochowa 9 8 17:19
8. MRKS Gdańsk 9 6 12:21
9. ATS east rent Białystok 9 4 9:25
10. KSTS MOSiR KARPATY Krosno 9 2 6:24

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00238 Michalak Aleksandra Polska 06.07.2001 4 6 12:18
00234 Kaczmarek Agnieszka Polska 09.02.1995 4 4 12:12
00239 Miklaszewska Maja Polska 29.06.2001 2 7 6:21
00236 Krajewska Marta Polska 10.04.1995 2 4 6:12
00240 Wróbel Wiktoria Polska 23.04.2006 0 0 0:0
00233 Dietrich Julia Polska 08.05.2004 0 0 0:0
00235 Kędzior Daria Polska 14.04.1997 0 0 0:0
00237 Licbarska Adrianna Polska 26.04.2004 0 0 0:0
00232 Czaja Zuzanna Polska 11.07.2005 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-02
g. 13:00
W: pozytywna
102
EK 1
MRKS Gdańsk BEBETTO AZS UJD Częstochowa 0:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński
2018-09-03
g. 16:00
W: pozytywna
106
EK 2
KU AZS UE Wrocław MRKS Gdańsk 3:0 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2018-09-10
g. 17:00
W: pozytywna
110
EK 3
MRKS Gdańsk KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 1:3 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2018-10-20
g. 14:00
W: pozytywna
119
EK 4
KSTS MOSiR KARPATY Krosno MRKS Gdańsk 1:3 Szczegóły
SG: Marek Worek
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
124
EK 5
MRKS Gdańsk ATS east rent Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2018-11-02
g. 16:00
W: pozytywna
129
EK 6
MRKS Gdańsk KS BRONOWIANKA Kraków 1:3 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2018-11-18
g. 16:00
W: pozytywna
133
EK 7
GLKS SCANIA Nadarzyn MRKS Gdańsk 3:0 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński
2018-12-08
g. 16:00
W: pozytywna
138
EK 8
MRKS Gdańsk SKTS Sochaczew 3:0 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński
2018-10-24
g. 16:00
W: pozytywna
142
EK 9
POLMLEK Lidzbark Warmiński MRKS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Marta Gromek