Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
KS SPÓJNIA Warszawa
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Cezary Walichnowski
665 651 665
cezary.walichnowski@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly Centrefold 25
Rodzaj piłek:
Gewo Select Pro***
Rodzaj podłoża:
Parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 34 145:35
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 33 142:38
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 24 103:77
4. MKS POGOŃ Siedlce 18 23 107:73
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 18 20 98:82
6. GKTS Wiązowna 18 14 69:111
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 13 76:104
8. ENERGA KTS II Toruń 18 10 84:96
9. KS SPÓJNIA Warszawa 18 9 57:123
10. UKS VICTORIA Płock 18 0 19:161

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00275 Sałaciński Przemysław Polska 09.05.1992 14 22 42:66
00274 Olek Jan Polska 02.11.1992 13 23 39:69
00272 Miszkurka Jakub Polska 06.02.2001 12 20 25:40
00277 Szaliński Mikołaj Polska 25.11.2000 8 28 16:56
00279 Zieliński Wojciech Polska 03.06.1980 0 2 0:4
00276 Strygun Tomasz Polska 12.08.1997 0 0 0:0
00278 Walichnowski Cezary Polska 20.01.1979 0 0 0:0
00273 Niedzielski Mateusz Polska 03.08.1991 0 0 0:0
00269 Dubniak Tomasz Polska 12.02.1993 0 2 0:4
00270 Jarosławski Michał Polska 09.07.1982 0 0 0:0
00271 Koniczuk Piotr Polska 04.05.1965 0 0 0:0
00268 Czernecki Robert Polska 16.10.2003 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
201
1MPN 1
ENERGA KTS II Toruń KS SPÓJNIA Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Tomasz Kurtyka
2018-09-25
g. 17:30
W: pozytywna
206
1MPN 2
KS SPÓJNIA Warszawa KS AZS AWFiS II Gdańsk 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Jarosław Dąbrowski
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
211
1MPN 3
UKS VICTORIA Płock KS SPÓJNIA Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Tomasz Kurtyka
2018-09-30
g. 15:00
W: pozytywna
216
1MPN 4
KS SPÓJNIA Warszawa GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Izabela Rozner
2018-10-28
g. 16:00
W: pozytywna
221
1MPN 5
MKS POGOŃ Siedlce KS SPÓJNIA Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Jarosław Dąbrowski
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
226
1MPN 6
KS SPÓJNIA Warszawa KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jacek Kozanowski
2018-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
231
1MPN 7
POLTAREX POGOŃ Lębork KS SPÓJNIA Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Dagmar Rzoska
2018-12-01
g. 16:00
W: pozytywna
236
1MPN 8
GKTS Wiązowna KS SPÓJNIA Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Jarosław Dąbrowski
2018-09-09
g. 14:00
W: pozytywna
240
1MPN 9
KS SPÓJNIA Warszawa UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 1:9 Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Krystian Kilar
2019-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
246
1MPN 10
KS SPÓJNIA Warszawa POLTAREX POGOŃ Lębork 1:9 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Jan Respondowski
2019-01-05
g. 18:00
W: pozytywna
250
1MPN 11
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KS SPÓJNIA Warszawa 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka SL: Zbigniew Gliniany
2019-02-03
g. 16:00
W: pozytywna
259
1MPN 12
KS SPÓJNIA Warszawa UKS VICTORIA Płock 7:3 Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Jacek Kozanowski
2019-02-02
g. 14:00
W: pozytywna
264
1MPN 13
KS AZS AWFiS II Gdańsk KS SPÓJNIA Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Michał Faran
2019-02-21
g. 17:00
W: pozytywna
268
1MPN 14
KS SPÓJNIA Warszawa GKTS Wiązowna 4:6 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Jan Radoński
2019-02-24
g. 15:00
W: pozytywna
273
1MPN 15
KS SPÓJNIA Warszawa ENERGA KTS II Toruń 5:5 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jan Respondowski
2019-02-15
g. 18:00
W: pozytywna
277
1MPN 16
KS SPÓJNIA Warszawa MKS POGOŃ Siedlce 0:10 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Krystian Kilar
2019-04-13
g. 16:00
W: pozytywna
282
1MPN 17
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski KS SPÓJNIA Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Włodzimierz Wajda
2019-05-11
g. 16:00
W: pozytywna
286
1MPN 18
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia KS SPÓJNIA Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Marcin Fidala