Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
POLTAREX POGOŃ Lębork
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Miejska Hala Sportowa, ul. Piotra Skargi 52, 84-300 Lębork
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Potrykus
696432815
pogonlebork@oknet.com.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Sala Gimnastyczna Gimnazjum Nr 2, ul. Piotra Skargi 52, 84-300 Lębork
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+***
Rodzaj podłoża:
Parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 17 34 141:29
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 16 29 129:31
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 17 22 95:75
4. MKS POGOŃ Siedlce 16 19 94:66
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 16 16 82:78
6. KS AZS AWFiS II Gdańsk 16 13 69:91
7. GKTS Wiązowna 16 12 59:101
8. KS SPÓJNIA Warszawa 16 9 55:105
9. ENERGA KTS II Toruń 16 8 70:90
10. UKS VICTORIA Płock 16 0 16:144

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00282 Koszyk Bogusław Polska 18.12.1987 27 5 81:15
00281 Dosz Adam Polska 08.11.1996 25 7 75:21
00286 Sposób Tomasz Polska 04.06.1985 26 6 52:12
00285 Prądziński Marek Polska 02.06.1974 25 7 50:14
00280 Butko Lucjan Polska 13.02.2004 0 0 0:0
00284 Potrykus Wojciech Polska 17.10.1959 0 0 0:0
00283 Malek Maciej Polska 08.02.1967 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
202
1MPN 1
KS AZS AWFiS II Gdańsk POLTAREX POGOŃ Lębork 1:9 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Michał Faran
2018-09-15
g. 18:00
W: pozytywna
207
1MPN 2
POLTAREX POGOŃ Lębork UKS VICTORIA Płock 10:0 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Eugeniusz Chyliński
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
212
1MPN 3
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski POLTAREX POGOŃ Lębork 5:5 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Jan Moder
2018-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
217
1MPN 4
POLTAREX POGOŃ Lębork MKS POGOŃ Siedlce 8:2 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Małgorzata Fidala
2018-10-27
g. 12:00
W: pozytywna
222
1MPN 5
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia POLTAREX POGOŃ Lębork 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Eugeniusz Chyliński
2018-11-03
g. 14:00
W: pozytywna
227
1MPN 6
GKTS Wiązowna POLTAREX POGOŃ Lębork 1:9 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński
2018-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
231
1MPN 7
POLTAREX POGOŃ Lębork KS SPÓJNIA Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Dagmar Rzoska
2018-11-10
g. 16:00
W: pozytywna
235
1MPN 8
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą POLTAREX POGOŃ Lębork 6:4 Szczegóły
SG: Jan Moder SL: Włodzimierz Wajda
2018-12-22
g. 17:00
W: pozytywna
241
1MPN 9
POLTAREX POGOŃ Lębork ENERGA KTS II Toruń 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Dagmar Rzoska
2019-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
246
1MPN 10
KS SPÓJNIA Warszawa POLTAREX POGOŃ Lębork 1:9 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Jan Respondowski
2019-03-16
g. 17:00
W: pozytywna
251
1MPN 11
POLTAREX POGOŃ Lębork KS AZS AWFiS II Gdańsk 8:2 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Małgorzata Fidala
2019-03-17
g. 11:00
W: pozytywna
256
1MPN 12
POLTAREX POGOŃ Lębork GKTS Wiązowna 10:0 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Dagmar Rzoska
2019-02-09
g. 14:00
W: pozytywna
261
1MPN 13
ENERGA KTS II Toruń POLTAREX POGOŃ Lębork 1:9 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Daniela Dziadkowiec
2019-02-16
g. 12:00
W: pozytywna
266
1MPN 14
MKS POGOŃ Siedlce POLTAREX POGOŃ Lębork 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2019-02-23
g. 17:00
W: pozytywna
271
1MPN 15
POLTAREX POGOŃ Lębork GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Eugeniusz Chyliński
2019-03-23
g. 18:00
W: pozytywna
276
1MPN 16
POLTAREX POGOŃ Lębork KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 9:1 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Marcin Fidala
2019-04-06
g. 16:00
281
1MPN 17
UKS VICTORIA Płock POLTAREX POGOŃ Lębork -:- Szczegóły
SG:
2019-05-11
g. 16:00
285
1MPN 18
POLTAREX POGOŃ Lębork UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą -:- Szczegóły
SG: