Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Mickiewicza 49, 80-230 Rumia
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tadeusz Gaweł
663 951 958
tadekgawel@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Ul. Aleksandra Zawadzkiego 12, 84-240 Reda
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Tibhar ***STT NG ABS
Rodzaj podłoża:
Wykładzina

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 16 32 133:27
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 12 21 94:26
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 14 20 80:60
4. MKS POGOŃ Siedlce 15 17 84:66
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 14 16 78:62
6. KS SPÓJNIA Warszawa 14 8 46:94
7. ENERGA KTS II Toruń 14 7 61:79
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 12 7 43:77
9. GKTS Wiązowna 11 6 40:70
10. UKS VICTORIA Płock 12 0 11:109

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00295 Woś Alan Polska 29.08.1984 18 10 54:30
00288 Kaproń Łukasz Polska 21.01.1993 21 7 42:14
00292 Perzyński Przemysław Polska 31.05.1991 12 16 36:48
00290 Lemański Paweł Polska 10.11.1983 11 17 22:34
00289 Kowalski Wojciech Polska 09.12.1982 0 0 0:0
00294 Szwemin Krzysztof Polska 16.05.1987 0 0 0:0
00287 Cierlica Wojciech Polska 05.01.1984 0 0 0:0
00291 Otwinowski Jakub Polska 16.09.1981 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
203
1MPN 1
UKS VICTORIA Płock KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 0:10 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Sławomir Załęski
2018-09-29
g. 12:00
W: pozytywna
208
1MPN 2
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 7:3 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Eugeniusz Chyliński
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
213
1MPN 3
MKS POGOŃ Siedlce KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 5:5 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Marcin Fidala
2018-10-20
g. 16:00
W: pozytywna
218
1MPN 4
GKTS Wiązowna KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 4:6 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Jan Respondowski
2018-10-27
g. 12:00
W: pozytywna
222
1MPN 5
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia POLTAREX POGOŃ Lębork 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Eugeniusz Chyliński
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
226
1MPN 6
KS SPÓJNIA Warszawa KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jacek Kozanowski
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
230
1MPN 7
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 1:9 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Wojciech Cierlica
2018-12-01
g. 16:00
W: pozytywna
237
1MPN 8
ENERGA KTS II Toruń KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 5:5 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Tomasz Kurtyka
2018-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
242
1MPN 9
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia KS AZS AWFiS II Gdańsk 8:2 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Marcin Fidala
2019-01-12
g. 16:00
W: pozytywna
247
1MPN 10
KS AZS AWFiS II Gdańsk KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 2:8 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Marcin Fidala
2019-03-16
g. 16:00
252
1MPN 11
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia GKTS Wiązowna -:- Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Dagmar Rzoska
2019-02-02
g. 16:00
W: pozytywna
257
1MPN 12
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia ENERGA KTS II Toruń 6:4 Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Mirosław Seidel
2019-02-09
g. 14:00
W: pozytywna
262
1MPN 13
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia MKS POGOŃ Siedlce 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Jan Radoński
2019-02-16
g. 16:00
267
1MPN 14
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 4:6 Szczegóły
SG: Bartosz Bartkowicz SL: Kinga Gilewska
2019-02-23
g. 16:00
272
1MPN 15
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia UKS VICTORIA Płock -:- Szczegóły
SG:
2019-03-23
g. 18:00
276
1MPN 16
POLTAREX POGOŃ Lębork KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia -:- Szczegóły
SG:
2019-02-17
g. 16:00
280
1MPN 17
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Artur Janowski
2019-05-11
g. 16:00
286
1MPN 18
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia KS SPÓJNIA Warszawa -:- Szczegóły
SG: