Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
UKS VICTORIA Płock
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot.

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
09-402 Płock, Plac Dąbrowskiego 2a
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jan Rozner
600 035 541
izabelarozner@tlen.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Tibhar *** STT NG ABS
Rodzaj podłoża:
Parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 17 34 141:29
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 17 31 136:34
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 17 22 95:75
4. MKS POGOŃ Siedlce 17 21 101:69
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 17 18 92:78
6. GKTS Wiązowna 17 14 65:105
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 17 13 72:98
8. KS SPÓJNIA Warszawa 17 9 55:115
9. ENERGA KTS II Toruń 17 8 74:96
10. UKS VICTORIA Płock 17 0 19:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00315 Naperty Łukasz Polska 09.07.1992 5 25 10:50
00318 Wasiak Damian Polska 04.02.1997 4 30 8:78
00314 Moliński Kacper Polska 25.12.2000 3 28 6:72
00312 Kucharski Maciej Polska 08.07.1999 1 28 3:83
00313 Markowski Michał Polska 04.09.1987 0 8 0:18
00317 Siemieniako Przemysław Polska 21.08.2000 0 4 0:12
00316 Rozner Marcin Polska 16.02.1995 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
203
1MPN 1
UKS VICTORIA Płock KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 0:10 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Sławomir Załęski
2018-09-15
g. 18:00
W: pozytywna
207
1MPN 2
POLTAREX POGOŃ Lębork UKS VICTORIA Płock 10:0 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Eugeniusz Chyliński
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
211
1MPN 3
UKS VICTORIA Płock KS SPÓJNIA Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Tomasz Kurtyka
2018-09-07
g. 19:00
W: pozytywna
215
1MPN 4
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą UKS VICTORIA Płock 10:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Grzegorz Bor
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
223
1MPN 5
UKS VICTORIA Płock ENERGA KTS II Toruń 0:10 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Grzegorz Bor
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
229
1MPN 6
KS AZS AWFiS II Gdańsk UKS VICTORIA Płock 9:1 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Michał Faran
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
234
1MPN 7
UKS VICTORIA Płock GKTS Wiązowna 3:7 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Sławomir Załęski
2018-11-23
g. 19:30
W: pozytywna
239
1MPN 8
UKS VICTORIA Płock GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 0:10 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński SL: Izabela Rozner
2018-11-16
g. 19:00
W: pozytywna
243
1MPN 9
MKS POGOŃ Siedlce UKS VICTORIA Płock 10:0 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Bartłomiej Zawada
2019-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
245
1MPN 10
UKS VICTORIA Płock UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 0:10 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka SL: Zbigniew Gliniany
2019-02-24
g. 14:00
W: pozytywna
254
1MPN 11
UKS VICTORIA Płock MKS POGOŃ Siedlce 0:10 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jacek Kozanowski
2019-02-03
g. 16:00
W: pozytywna
259
1MPN 12
KS SPÓJNIA Warszawa UKS VICTORIA Płock 7:3 Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Jacek Kozanowski
2019-01-05
g. 16:00
W: pozytywna
263
1MPN 13
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski UKS VICTORIA Płock 9:1 Szczegóły
SG: Grażyna Rumińska SL: Kinga Gilewska
2019-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
269
1MPN 14
UKS VICTORIA Płock KS AZS AWFiS II Gdańsk 1:9 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2019-02-23
g. 16:00
W: pozytywna
272
1MPN 15
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia UKS VICTORIA Płock 10:0 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Marcin Fidala
2019-03-24
g. 16:00
W: pozytywna
279
1MPN 16
GKTS Wiązowna UKS VICTORIA Płock 6:4 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
281
1MPN 17
UKS VICTORIA Płock POLTAREX POGOŃ Lębork 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Sławomir Załęski
2019-05-11
g. 16:00
289
1MPN 18
ENERGA KTS II Toruń UKS VICTORIA Płock -:- Szczegóły
SG: Daniela Dziadkowiec SL: Katsiaryna Sivakova