Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
ENERGA KTS II Toruń
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Międzymurze 2, 87-100 Toruń
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Kurtyka
723 010 200
tomekkurtyka@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Bema 73/89, 87-100 Toruń
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+***
Rodzaj podłoża:
Gerflor

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 34 145:35
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 33 142:38
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 24 103:77
4. MKS POGOŃ Siedlce 18 23 107:73
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 18 20 98:82
6. GKTS Wiązowna 18 14 69:111
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 13 76:104
8. ENERGA KTS II Toruń 18 10 84:96
9. KS SPÓJNIA Warszawa 18 9 57:123
10. UKS VICTORIA Płock 18 0 19:161

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00115 Kotowski Tomasz Polska 05.07.1998 26 5 78:15
00122 Woskowicz Marcin Polska 25.04.1994 16 20 48:60
00118 Maćkowiak Wojciech Polska 03.07.1982 15 21 30:42
00120 Szymanek Bartłomiej Polska 01.06.1993 9 25 18:50
00116 Kulpa Konrad Polska 02.12.1994 4 0 12:0
00117 Kurtyka Tomasz Polska 28.07.1995 1 0 3:0
00123 Yin Jiaxu Chiny 24.05.1995 0 0 0:0
00121 Utylski Rafał Polska 17.05.1983 0 2 0:5
00114 Han Chuanxi Chiny 03.05.1995 0 0 0:0
00112 Salifou Abdel Kader Francja 07.12.1989 0 0 0:0
00113 Cheng Jingqi Chiny 07.03.1994 0 0 0:0
00119 Piotrowski Krzysztof Polska 12.12.1969 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
201
1MPN 1
ENERGA KTS II Toruń KS SPÓJNIA Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Tomasz Kurtyka
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
205
1MPN 2
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą ENERGA KTS II Toruń 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Tomasz Kurtyka
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
214
1MPN 3
ENERGA KTS II Toruń GKTS Wiązowna 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2018-10-20
g. 16:00
W: pozytywna
219
1MPN 4
ENERGA KTS II Toruń KS AZS AWFiS II Gdańsk 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Tomasz Kurtyka
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
223
1MPN 5
UKS VICTORIA Płock ENERGA KTS II Toruń 0:10 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Grzegorz Bor
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
228
1MPN 6
ENERGA KTS II Toruń GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Andrzej Jesiołowski
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
232
1MPN 7
MKS POGOŃ Siedlce ENERGA KTS II Toruń 6:4 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Jan Respondowski
2018-12-01
g. 16:00
W: pozytywna
237
1MPN 8
ENERGA KTS II Toruń KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 5:5 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Tomasz Kurtyka
2018-12-22
g. 17:00
W: pozytywna
241
1MPN 9
POLTAREX POGOŃ Lębork ENERGA KTS II Toruń 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Dagmar Rzoska
2019-01-12
g. 16:00
W: pozytywna
249
1MPN 10
ENERGA KTS II Toruń MKS POGOŃ Siedlce 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Tomasz Kurtyka
2019-01-19
g. 16:00
W: pozytywna
253
1MPN 11
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski ENERGA KTS II Toruń 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka SL: Jan Moder
2019-02-02
g. 16:00
W: pozytywna
257
1MPN 12
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia ENERGA KTS II Toruń 6:4 Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Mirosław Seidel
2019-02-09
g. 14:00
W: pozytywna
261
1MPN 13
ENERGA KTS II Toruń POLTAREX POGOŃ Lębork 1:9 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Daniela Dziadkowiec
2019-02-16
g. 16:00
W: pozytywna
265
1MPN 14
ENERGA KTS II Toruń UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 2:8 Szczegóły
SG: Jan Moder
2019-02-24
g. 15:00
W: pozytywna
273
1MPN 15
KS SPÓJNIA Warszawa ENERGA KTS II Toruń 5:5 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jan Respondowski
2019-03-26
g. 18:00
W: pozytywna
278
1MPN 16
KS AZS AWFiS II Gdańsk ENERGA KTS II Toruń 6:4 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Eugeniusz Chyliński
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
284
1MPN 17
GKTS Wiązowna ENERGA KTS II Toruń 6:4 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński
2019-05-11
g. 16:00
W: pozytywna
289
1MPN 18
ENERGA KTS II Toruń UKS VICTORIA Płock 10:0 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec