Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
LKS ODRA Głoska
1. Liga Mężczyzn (grupa południowa)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Głoska ul.Główna 20
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jerzy Józef Jan Wieczorek
601 580 527
klub@odragloska.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Brzeg Dolny ul. Wilcza 8
Rodzaj stołów:
Andro Magnum
Rodzaj piłek:
Andro 3S ***
Rodzaj podłoża:
Parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 14 26 103:37
2. PKS KOLPING II Jarosław 14 21 92:48
3. UKS VILLA VERDE Olesno 13 20 75:55
4. BISTS Bielsko-Biała 13 19 79:51
5. IKS START Zduńska Wola 14 13 70:70
6. GMKS STRZELEC Frysztak 13 13 62:68
7. ZKS Zielona Góra 15 12 71:79
8. IKTS BROŃ Radom 14 9 68:72
9. KS VIRET CMC Zawiercie 14 7 50:90
10. LKS ODRA Głoska 16 0 30:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00375 Wasylkowski Nestor Polska 26.02.1992 14 12 42:36
00370 Limonov Anton Polska 16.08.2001 5 13 15:39
00377 Wojtyła Norbert Polska 13.12.2001 4 26 8:58
00372 Kotyl Wojciech Polska 29.09.1996 2 28 4:70
00376 Wojciechowski Mateusz Polska 27.01.1999 0 8 0:16
00373 Such Błażej Polska 12.09.1981 0 0 0:0
00371 Grzębka Mikołaj Polska 04.10.1999 0 16 0:32
00374 Tang Yu Chiny 06.01.1985 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
304
1MPD 1
LKS ODRA Głoska UKS VILLA VERDE Olesno 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Rylewicz SL: Paweł Mazurek
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
308
1MPD 2
IKTS BROŃ Radom LKS ODRA Głoska 7:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jan Respondowski
2018-09-16
g. 12:00
W: pozytywna
312
1MPD 3
LKS ODRA Głoska BISTS Bielsko-Biała 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Marta Nowak
2018-10-20
g. 16:00
W: pozytywna
316
1MPD 4
GMKS STRZELEC Frysztak LKS ODRA Głoska 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Jakub Kordyś
2018-09-21
g. 19:00
W: pozytywna
320
1MPD 5
LKS ODRA Głoska PWSZ Zamość 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
328
1MPD 6
KS VIRET CMC Zawiercie LKS ODRA Głoska 7:3 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Michał Wolny
2018-11-05
g. 18:00
W: pozytywna
333
1MPD 7
LKS ODRA Głoska ZKS Zielona Góra 2:8 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek SL: Bartosz Bartkowicz
2018-12-01
g. 16:00
W: pozytywna
339
1MPD 8
IKS START Zduńska Wola LKS ODRA Głoska 9:1 Szczegóły
SG: Aleksandra Niemiec SL: Tomasz Ruszkiewicz
2018-10-21
g. 11:00
W: pozytywna
344
1MPD 9
LKS ODRA Głoska PKS KOLPING II Jarosław 1:9 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak SL: Mieczysław Krakowiak
2019-01-12
g. 12:00
W: pozytywna
345
1MPD 10
PWSZ Zamość LKS ODRA Głoska 10:0 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Marek Worek
2019-01-19
g. 12:00
W: pozytywna
354
1MPD 11
LKS ODRA Głoska GMKS STRZELEC Frysztak 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko SL: Kamil Skrzypczak
2019-02-02
g. 16:00
W: pozytywna
359
1MPD 12
LKS ODRA Głoska KS VIRET CMC Zawiercie 2:8 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Andrzej Moczko
2019-02-09
g. 16:00
W: pozytywna
363
1MPD 13
BISTS Bielsko-Biała LKS ODRA Głoska 8:2 Szczegóły
SG: Przemysław Żak SL: Marian Żak
2019-02-16
g. 16:00
369
1MPD 14
LKS ODRA Głoska IKTS BROŃ Radom 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński
2019-02-01
g. 18:00
W: pozytywna
372
1MPD 15
PKS KOLPING II Jarosław LKS ODRA Głoska 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko SL: Kamil Skrzypczak
2019-02-06
g. 17:00
W: pozytywna
379
1MPD 16
ZKS Zielona Góra LKS ODRA Głoska 8:2 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Tomasz Wapiński
2019-04-06
g. 16:00
381
1MPD 17
UKS VILLA VERDE Olesno LKS ODRA Głoska -:- Szczegóły
SG:
2019-05-11
g. 16:00
389
1MPD 18
LKS ODRA Głoska IKS START Zduńska Wola -:- Szczegóły
SG: