Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Harcerska 1, 86-200 Chełmno
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Janusz Błażejewicz
660 678 594
lukschelmno@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Szkolna 6, 86-200 Chełmno
Rodzaj stołów:
Butterfly Octet 25
Rodzaj piłek:
Tibhar *** STT NG ABS
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00472 Błażejewicz Zuzanna Polska 13.01.2001 4 2 12:6
00482 Sitarska Agnieszka Polska 30.12.1987 5 1 11:3
00483 Szczuka Agata Polska 28.12.2000 3 1 9:3
00479 Pasińska Anika Polska 30.07.1992 3 3 6:6
00481 Przybytkowska Wiktoria Polska 10.04.2007 0 0 0:0
00480 Piłat Agnieszka Polska 14.04.2004 0 2 0:4
00477 Pacholak Martyna Polska 28.12.2004 0 0 0:0
00473 Drąg Marta Polska 23.09.2005 0 0 0:0
00474 Hennig Katarzyna Polska 30.08.1999 0 0 0:0
00475 Kocoń Roksana Polska 04.03.2004 0 0 0:0
00476 Oller Daria Polska 02.07.2004 0 0 0:0
00478 Panek Daria Polska 27.09.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
401
1KPN 1
LKTS LUVENA Luboń LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 6:4 Szczegóły
SG: Paweł Balcerzak SL: Jacek Kaźmierczak
2018-09-16
g. 13:00
W: pozytywna
406
1KPN 2
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 7:3 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Daniela Dziadkowiec
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
411
1KPN 3
IKTS NOTEĆ Inowrocław LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Bogusław Szwochert
2018-10-20
g. 16:00
416
1KPN 4
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka -:- Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Daniela Dziadkowiec
2018-10-27
g. 16:00
421
1KPN 5
GLKS II Nadarzyn LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jan Respondowski
2018-11-03
g. 16:00
426
1KPN 6
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża -:- Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2018-11-17
g. 16:00
431
1KPN 7
Optima Polska DOJLIDY Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG:
2018-12-01
g. 16:00
436
1KPN 8
KS GALAXY Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG:
2018-12-02
g. 12:00
440
1KPN 9
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno UKS CHROBRY Międzyzdroje -:- Szczegóły
SG: