Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Harcerska 1, 86-200 Chełmno
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Janusz Błażejewicz
660 678 594
lukschelmno@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Szkolna 6, 86-200 Chełmno
Rodzaj stołów:
Butterfly Octet 25
Rodzaj piłek:
Tibhar *** STT NG ABS
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 10 15 60:40
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 10 14 53:47
3. GLKS II Nadarzyn 10 14 59:41
4. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 10 13 58:42
5. Optima Polska DOJLIDY Białystok 10 12 57:43
6. LKTS LUVENA Luboń 10 10 46:54
7. KS GALAXY Białystok 10 7 44:56
8. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 10 6 41:59
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 10 5 41:59
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 10 4 41:59

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00472 Błażejewicz Zuzanna Polska 13.01.2001 13 7 39:21
00482 Sitarska Agnieszka Polska 30.12.1987 13 3 27:7
00483 Szczuka Agata Polska 28.12.2000 7 9 21:27
00479 Pasińska Anika Polska 30.07.1992 6 9 12:18
00480 Piłat Agnieszka Polska 14.04.2004 3 6 6:14
00473 Drąg Marta Polska 23.09.2005 1 3 2:6
00481 Przybytkowska Wiktoria Polska 10.04.2007 0 0 0:0
00477 Pacholak Martyna Polska 28.12.2004 0 0 0:0
00474 Hennig Katarzyna Polska 30.08.1999 0 0 0:0
00475 Kocoń Roksana Polska 04.03.2004 0 0 0:0
00476 Oller Daria Polska 02.07.2004 0 0 0:0
00478 Panek Daria Polska 27.09.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
401
1KPN 1
LKTS LUVENA Luboń LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 6:4 Szczegóły
SG: Paweł Balcerzak SL: Jacek Kaźmierczak
2018-09-16
g. 13:00
W: pozytywna
406
1KPN 2
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 7:3 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Daniela Dziadkowiec
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
411
1KPN 3
IKTS NOTEĆ Inowrocław LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Bogusław Szwochert
2018-10-20
g. 16:00
W: pozytywna
416
1KPN 4
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 8:2 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Daniela Dziadkowiec
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
421
1KPN 5
GLKS II Nadarzyn LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jan Respondowski
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
426
1KPN 6
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
431
1KPN 7
Optima Polska DOJLIDY Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 7:3 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Łukasz Kryński
2018-12-01
g. 16:00
W: pozytywna
436
1KPN 8
KS GALAXY Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 5:5 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Łukasz Kryński
2018-12-02
g. 12:00
W: pozytywna
440
1KPN 9
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno UKS CHROBRY Międzyzdroje 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Daniela Dziadkowiec
2019-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
446
1KPN 10
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 5:5 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Mirosław Seidel
2019-01-19
g. 14:00
451
1KPN 11
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Aleksandra Niemiec
2019-02-02
g. 16:00
456
1KPN 12
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KS GALAXY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2019-01-20
g. 12:30
461
1KPN 13
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno LKTS LUVENA Luboń -:- Szczegóły
SG: Paweł Balcerzak SL: Roman Kaczmarek
2019-02-03
g. 12:00
466
1KPN 14
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno Optima Polska DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2019-02-23
g. 16:00
471
1KPN 15
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno GLKS II Nadarzyn -:- Szczegóły
SG:
2019-03-23
g. 16:00
476
1KPN 16
UKS CHROBRY Międzyzdroje LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG:
2019-04-06
g. 16:00
481
1KPN 17
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno IKTS NOTEĆ Inowrocław -:- Szczegóły
SG:
2019-05-11
g. 16:00
485
1KPN 18
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG: