Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Optima Polska DOJLIDY Białystok
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot.

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Ks. Suchowolca 26, 15-566 Białystok (mała hala)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Anchim
792 313 001
tenis.dojlidy@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Ks. Suchowolca 26, 15-566 Białystok (duża hala)
Rodzaj stołów:
Tibhar Smash 28
Rodzaj piłek:
Tibhar *** STT NG ABS
Rodzaj podłoża:
Teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 9 12 53:37
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 9 12 47:43
3. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 8 11 46:34
4. GLKS II Nadarzyn 8 10 45:35
5. Optima Polska DOJLIDY Białystok 8 9 44:36
6. LKTS LUVENA Luboń 8 9 39:41
7. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 8 6 35:45
8. KS GALAXY Białystok 8 5 33:47
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 8 4 34:46
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 8 4 34:46

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00484 Kisel Darya Białoruś 16.12.2002 10 2 30:6
00490 Gryko Kamila Polska 11.02.2002 7 7 14:14
00491 Jackowska Julia Polska 06.05.2001 5 8 12:22
00489 Górska Michalina Polska 06.01.2003 3 6 6:12
00492 Mielnicka Weronika Polska 05.12.2000 1 6 3:18
00486 Filipowicz Julia Polska 16.11.2002 0 0 0:0
00487 Gasz Alicja Polska 13.06.2002 0 1 0:3
00488 Gasz Weronika Polska 20.03.2005 0 0 0:0
00485 Budenas Karolina Polska 15.07.1999 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
402
1KPN 1
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino Optima Polska DOJLIDY Białystok 8:2 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Eugeniusz Chyliński
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
407
1KPN 2
Optima Polska DOJLIDY Białystok IKTS NOTEĆ Inowrocław 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Kryński
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
412
1KPN 3
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka Optima Polska DOJLIDY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Tomasz Ruszkiewicz
2018-09-14
g. 19:00
W: pozytywna
417
1KPN 4
Optima Polska DOJLIDY Białystok GLKS II Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk
2018-10-21
g. 12:00
W: pozytywna
422
1KPN 5
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża Optima Polska DOJLIDY Białystok 7:3 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński
2018-11-03
g. 16:00
W: negatywna
427
1KPN 6
KS GALAXY Białystok Optima Polska DOJLIDY Białystok 0:10 Szczegóły
SG: Łukasz Kryński SL: Mateusz Lewczuk
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
431
1KPN 7
Optima Polska DOJLIDY Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 7:3 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Łukasz Kryński
2018-11-18
g. 11:00
W: pozytywna
435
1KPN 8
UKS CHROBRY Międzyzdroje Optima Polska DOJLIDY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Łukasz Kryński SL: Mateusz Lewczuk
2018-12-22
g. 16:00
441
1KPN 9
Optima Polska DOJLIDY Białystok LKTS LUVENA Luboń -:- Szczegóły
SG: