Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Optima Polska DOJLIDY Białystok
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot.

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Ks. Suchowolca 26, 15-566 Białystok (mała hala)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Anchim
792 313 001
tenis.dojlidy@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Ks. Suchowolca 26, 15-566 Białystok (duża hala)
Rodzaj stołów:
Tibhar Smash 28
Rodzaj piłek:
Tibhar *** STT NG ABS
Rodzaj podłoża:
Teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 27 114:66
2. GLKS II Nadarzyn 18 26 105:75
3. Optima Polska DOJLIDY Białystok 18 26 115:65
4. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 22 89:91
5. KS GALAXY Białystok 18 20 93:87
6. LKTS LUVENA Luboń 18 17 85:95
7. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 14 82:98
8. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 18 10 72:108
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 18 10 72:108
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 8 73:107

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00484 Kisel Darya Białoruś 16.12.2002 30 2 90:6
00491 Jackowska Julia Polska 06.05.2001 20 12 43:30
00490 Gryko Kamila Polska 11.02.2002 17 17 42:44
00489 Górska Michalina Polska 06.01.2003 14 15 28:30
00492 Mielnicka Weronika Polska 05.12.2000 1 6 3:18
00486 Filipowicz Julia Polska 16.11.2002 0 0 0:0
00487 Gasz Alicja Polska 13.06.2002 0 2 0:6
00488 Gasz Weronika Polska 20.03.2005 0 0 0:0
00485 Budenas Karolina Polska 15.07.1999 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
402
1KPN 1
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino Optima Polska DOJLIDY Białystok 8:2 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Eugeniusz Chyliński
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
407
1KPN 2
Optima Polska DOJLIDY Białystok IKTS NOTEĆ Inowrocław 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Kryński
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
412
1KPN 3
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka Optima Polska DOJLIDY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Tomasz Ruszkiewicz
2018-09-14
g. 19:00
W: pozytywna
417
1KPN 4
Optima Polska DOJLIDY Białystok GLKS II Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk
2018-10-21
g. 12:00
W: pozytywna
422
1KPN 5
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża Optima Polska DOJLIDY Białystok 7:3 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński
2019-01-18
g. 18:00
W: negatywna
427
1KPN 6
KS GALAXY Białystok Optima Polska DOJLIDY Białystok 0:10 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Adrian Kozaczuk
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
431
1KPN 7
Optima Polska DOJLIDY Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 7:3 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Łukasz Kryński
2018-11-18
g. 11:00
W: pozytywna
435
1KPN 8
UKS CHROBRY Międzyzdroje Optima Polska DOJLIDY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Łukasz Kryński SL: Mateusz Lewczuk
2018-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
441
1KPN 9
Optima Polska DOJLIDY Białystok LKTS LUVENA Luboń 8:2 Szczegóły
SG: Kinga Gilewska SL: Łukasz Kryński
2019-01-12
g. 16:00
W: pozytywna
449
1KPN 10
LKTS LUVENA Luboń Optima Polska DOJLIDY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Kaźmierczak SL: Roman Kaczmarek
2019-01-19
g. 16:00
W: pozytywna
454
1KPN 11
IKTS NOTEĆ Inowrocław Optima Polska DOJLIDY Białystok 2:8 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Andrzej Jesiołowski
2019-02-02
g. 16:00
W: pozytywna
458
1KPN 12
GLKS II Nadarzyn Optima Polska DOJLIDY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Izabela Rozner
2019-01-20
g. 17:00
W: pozytywna
462
1KPN 13
Optima Polska DOJLIDY Białystok UKS CHROBRY Międzyzdroje 9:1 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Jan Wojtaś
2019-02-03
g. 12:00
W: pozytywna
466
1KPN 14
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno Optima Polska DOJLIDY Białystok 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2019-02-01
g. 16:30
W: pozytywna
470
1KPN 15
Optima Polska DOJLIDY Białystok KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Kryński SL: Mateusz Lewczuk
2019-03-23
g. 16:00
W: pozytywna
477
1KPN 16
Optima Polska DOJLIDY Białystok MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Grzegorz Lewandowski
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
483
1KPN 17
Optima Polska DOJLIDY Białystok MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 8:2 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Łukasz Kryński
2019-05-11
g. 16:00
W: pozytywna
488
1KPN 18
Optima Polska DOJLIDY Białystok KS GALAXY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński