Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
GLKS II Nadarzyn
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
GOS Nadarzyn 05-830, ul. Żółwińska 41
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Napiórkowski
604 100 820
piotr.napiorkowski@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
SP Nadarzyn 05-830, ul.Sitarskich 4
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+***
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Optima Polska DOJLIDY Białystok 17 25 110:60
2. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 17 25 106:64
3. GLKS II Nadarzyn 17 24 98:72
4. UKS CHROBRY Międzyzdroje 17 21 84:86
5. KS GALAXY Białystok 17 19 88:82
6. LKTS LUVENA Luboń 17 15 78:92
7. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 17 14 80:90
8. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 17 10 69:101
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 17 9 67:103
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 17 8 70:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00207 Falarz Aleksandra Polska 24.01.1996 26 8 78:24
00214 Ziemkiewicz Wiktoria Polska 01.04.2000 21 13 63:39
00208 Gilewska Dominika Polska 08.07.2002 21 13 42:26
00206 Dąbrowska Aleksandra Polska 22.03.1996 17 16 34:32
00215 Wereszczaka Anna Polska 18.02.1998 0 0 0:0
00216 Zawadzka Olga Polska 29.07.2007 0 0 0:0
00213 Ślifirczyk Katarzyna Polska 16.03.1993 0 0 0:0
00210 Kusińska Klaudia Polska 22.02.1993 0 0 0:0
00209 Krzysiek Paulina Polska 12.08.1996 0 0 0:0
00205 Bożek Weronika Polska 01.09.2000 0 1 0:2
00211 Sass Dorota Polska 02.02.2006 0 0 0:0
00212 Śledziecka Maria Polska 04.05.2006 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
404
1KPN 1
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka GLKS II Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Bartłomiej Zawada
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
409
1KPN 2
GLKS II Nadarzyn KS GALAXY Białystok 6:4 Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Mateusz Lewczuk
2018-09-22
g. 14:30
W: pozytywna
413
1KPN 3
GLKS II Nadarzyn KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Jan Respondowski
2018-09-14
g. 19:00
W: pozytywna
417
1KPN 4
Optima Polska DOJLIDY Białystok GLKS II Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
421
1KPN 5
GLKS II Nadarzyn LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jan Respondowski
2018-10-28
g. 11:00
W: pozytywna
425
1KPN 6
UKS CHROBRY Międzyzdroje GLKS II Nadarzyn 6:4 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski SL: Jacek Kozanowski
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
432
1KPN 7
GLKS II Nadarzyn LKTS LUVENA Luboń 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Jan Radoński
2018-12-01
g. 14:00
W: pozytywna
438
1KPN 8
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino GLKS II Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński
2018-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
443
1KPN 9
GLKS II Nadarzyn IKTS NOTEĆ Inowrocław 7:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Jan Respondowski
2019-01-12
g. 16:00
W: pozytywna
448
1KPN 10
KS GALAXY Białystok GLKS II Nadarzyn 3:7 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Jacek Kozanowski
2019-01-19
g. 16:00
W: pozytywna
453
1KPN 11
LKTS LUVENA Luboń GLKS II Nadarzyn 3:7 Szczegóły
SG: Marek Biernat SL: Andrzej Wawrzyniak
2019-02-02
g. 16:00
W: pozytywna
458
1KPN 12
GLKS II Nadarzyn Optima Polska DOJLIDY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Izabela Rozner
2019-02-09
g. 16:00
W: pozytywna
463
1KPN 13
IKTS NOTEĆ Inowrocław GLKS II Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Kurtyka SL: Katsiaryna Sivakova
2019-02-16
g. 17:00
W: pozytywna
467
1KPN 14
GLKS II Nadarzyn UKS CHROBRY Międzyzdroje 7:3 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś
2019-02-23
g. 16:00
W: pozytywna
471
1KPN 15
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno GLKS II Nadarzyn 2:8 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Daniela Dziadkowiec
2019-03-23
g. 16:00
W: pozytywna
475
1KPN 16
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża GLKS II Nadarzyn 9:1 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Adrian Kozaczuk
2019-04-07
g. 13:00
W: pozytywna
482
1KPN 17
GLKS II Nadarzyn MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Jarosław Dąbrowski
2019-05-11
g. 16:00
487
1KPN 18
GLKS II Nadarzyn MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka -:- Szczegóły
SG: