Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
GLKS II Nadarzyn
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
GOS Nadarzyn 05-830, ul. Żółwińska 41
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Napiórkowski
604 100 820
piotr.napiorkowski@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
SP Nadarzyn 05-830, ul.Sitarskich 4
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+***
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 9 12 53:37
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 9 12 47:43
3. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 8 11 46:34
4. GLKS II Nadarzyn 8 10 45:35
5. Optima Polska DOJLIDY Białystok 8 9 44:36
6. LKTS LUVENA Luboń 8 9 39:41
7. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 8 6 35:45
8. KS GALAXY Białystok 8 5 33:47
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 8 4 34:46
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 8 4 34:46

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00207 Falarz Aleksandra Polska 24.01.1996 12 4 36:12
00214 Ziemkiewicz Wiktoria Polska 01.04.2000 10 6 30:18
00208 Gilewska Dominika Polska 08.07.2002 9 7 18:14
00206 Dąbrowska Aleksandra Polska 22.03.1996 8 7 16:14
00215 Wereszczaka Anna Polska 18.02.1998 0 0 0:0
00216 Zawadzka Olga Polska 29.07.2007 0 0 0:0
00213 Ślifirczyk Katarzyna Polska 16.03.1993 0 0 0:0
00210 Kusińska Klaudia Polska 22.02.1993 0 0 0:0
00209 Krzysiek Paulina Polska 12.08.1996 0 0 0:0
00205 Bożek Weronika Polska 01.09.2000 0 1 0:2
00211 Sass Dorota Polska 02.02.2006 0 0 0:0
00212 Śledziecka Maria Polska 04.05.2006 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
404
1KPN 1
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka GLKS II Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Bartłomiej Zawada
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
409
1KPN 2
GLKS II Nadarzyn KS GALAXY Białystok 6:4 Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Mateusz Lewczuk
2018-09-22
g. 14:30
W: pozytywna
413
1KPN 3
GLKS II Nadarzyn KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Jan Respondowski
2018-09-14
g. 19:00
W: pozytywna
417
1KPN 4
Optima Polska DOJLIDY Białystok GLKS II Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk
2018-10-27
g. 16:00
421
1KPN 5
GLKS II Nadarzyn LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 4:6 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jan Respondowski
2018-10-28
g. 11:00
W: pozytywna
425
1KPN 6
UKS CHROBRY Międzyzdroje GLKS II Nadarzyn 6:4 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski SL: Jacek Kozanowski
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
432
1KPN 7
GLKS II Nadarzyn LKTS LUVENA Luboń 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Jan Radoński
2018-12-01
g. 14:00
W: pozytywna
438
1KPN 8
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino GLKS II Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński
2018-12-22
g. 16:00
443
1KPN 9
GLKS II Nadarzyn IKTS NOTEĆ Inowrocław -:- Szczegóły
SG: