Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul.Tatar 1, 96-200 Rawa Mazowiecka
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Bajan
663 754 373
z.bajan@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Katowicka 20 D, 96-200 Rawa Mazowiecka
Rodzaj stołów:
Tibhar Smash
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ SYNTT NG ***
Rodzaj podłoża:
parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 9 12 53:37
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 9 12 47:43
3. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 8 11 46:34
4. GLKS II Nadarzyn 8 10 45:35
5. Optima Polska DOJLIDY Białystok 8 9 44:36
6. LKTS LUVENA Luboń 8 9 39:41
7. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 8 6 35:45
8. KS GALAXY Białystok 8 5 33:47
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 8 4 34:46
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 8 4 34:46

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00432 Stachecka Paulina Polska 16.01.1998 8 8 24:24
00429 Brzęczek Eliza Polska 16.02.2000 9 7 18:14
00433 Wrzosek Wiktoria Polska 17.03.2004 6 4 12:8
00430 Gierach Katarzyna Polska 07.05.2000 4 12 12:36
00431 Prusińska Hanna Polska 20.03.1988 2 4 4:8
00428 Bartoszek Julia Polska 08.10.2008 0 0 0:0
00427 Bachura Julia Polska 19.12.2003 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
404
1KPN 1
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka GLKS II Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Bartłomiej Zawada
2018-09-14
g. 17:00
W: pozytywna
408
1KPN 2
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Kryński SL: Adrian Kozaczuk
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
412
1KPN 3
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka Optima Polska DOJLIDY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Tomasz Ruszkiewicz
2018-10-20
g. 16:00
W: pozytywna
416
1KPN 4
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 8:2 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Daniela Dziadkowiec
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
420
1KPN 5
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka UKS CHROBRY Międzyzdroje 5:5 Szczegóły
SG: Izabela Rozner SL: Sławomir Załęski
2018-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
428
1KPN 6
LKTS LUVENA Luboń MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 7:3 Szczegóły
SG: Marek Biernat SL: Andrzej Wawrzyniak
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
433
1KPN 7
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 7:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Piotr Pielaciński
2018-12-01
g. 16:00
W: pozytywna
439
1KPN 8
IKTS NOTEĆ Inowrocław MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2018-12-22
g. 16:00
444
1KPN 9
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka KS GALAXY Białystok -:- Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Piotr Pielaciński