Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
IKTS NOTEĆ Inowrocław
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Niepodległości 4, 88-100 Inowrocław
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Alina Bogdaniuk
603 256 274
ikts@tlen.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Rakowicza 93, 88-100 Inowrocław
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic
Rodzaj piłek:
Tibhar *** STT NG ABS
Rodzaj podłoża:
Wylewka gumowa

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 27 114:66
2. GLKS II Nadarzyn 18 26 105:75
3. Optima Polska DOJLIDY Białystok 18 26 115:65
4. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 22 89:91
5. KS GALAXY Białystok 18 20 93:87
6. LKTS LUVENA Luboń 18 17 85:95
7. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 14 82:98
8. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 18 10 72:108
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 18 10 72:108
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 8 73:107

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00511 Łebek Alicja Polska 29.03.1999 18 16 43:43
00513 Palacz Katarzyna Polska 18.05.1994 9 27 27:81
00508 Kaszuba Agata Polska 06.10.1992 12 8 27:19
00515 Suchomska Barbara Polska 07.02.1995 10 18 23:41
00507 Dąbrzał Zuzanna Polska 16.08.2006 1 11 2:22
00505 Bogdaniuk Alina Polska 14.03.1966 1 1 2:2
00512 Nikiel Amelia Polska 14.05.2005 0 4 0:8
00509 Kłos Kamila Polska 21.05.1975 0 8 0:20
00506 Ciemna Natalia Polska 22.01.1997 0 0 0:0
00510 Kwiatkowska Marita Polska 13.08.2003 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 11:00
W: pozytywna
403
1KPN 1
IKTS NOTEĆ Inowrocław KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 3:7 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Adrian Kozaczuk
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
407
1KPN 2
Optima Polska DOJLIDY Białystok IKTS NOTEĆ Inowrocław 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Kryński
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
411
1KPN 3
IKTS NOTEĆ Inowrocław LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Bogusław Szwochert
2018-10-20
g. 16:00
W: negatywna
415
1KPN 4
UKS CHROBRY Międzyzdroje IKTS NOTEĆ Inowrocław 0:10 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Włodzimierz Wajda
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
423
1KPN 5
IKTS NOTEĆ Inowrocław LKTS LUVENA Luboń 4:6 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Tomasz Kurtyka
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
429
1KPN 6
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino IKTS NOTEĆ Inowrocław 7:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Dagmar Rzoska
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
434
1KPN 7
IKTS NOTEĆ Inowrocław KS GALAXY Białystok 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Bogusław Szwochert
2018-12-01
g. 16:00
W: pozytywna
439
1KPN 8
IKTS NOTEĆ Inowrocław MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2018-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
443
1KPN 9
GLKS II Nadarzyn IKTS NOTEĆ Inowrocław 7:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Jan Respondowski
2019-01-12
g. 16:00
W: pozytywna
445
1KPN 10
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża IKTS NOTEĆ Inowrocław 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2019-01-19
g. 16:00
W: pozytywna
454
1KPN 11
IKTS NOTEĆ Inowrocław Optima Polska DOJLIDY Białystok 2:8 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Andrzej Jesiołowski
2019-02-02
g. 16:00
W: pozytywna
459
1KPN 12
IKTS NOTEĆ Inowrocław MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Tomasz Kurtyka
2019-02-09
g. 16:00
W: pozytywna
463
1KPN 13
IKTS NOTEĆ Inowrocław GLKS II Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Kurtyka SL: Katsiaryna Sivakova
2019-02-16
g. 16:00
W: pozytywna
469
1KPN 14
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka IKTS NOTEĆ Inowrocław 2:8 Szczegóły
SG: Aleksandra Niemiec SL: Bartłomiej Zawada
2019-02-23
g. 16:00
W: pozytywna
472
1KPN 15
IKTS NOTEĆ Inowrocław UKS CHROBRY Międzyzdroje 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Kurtyka SL: Andrzej Grządziel
2019-03-23
g. 16:00
W: pozytywna
479
1KPN 16
KS GALAXY Białystok IKTS NOTEĆ Inowrocław 8:2 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Łukasz Kryński
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
481
1KPN 17
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno IKTS NOTEĆ Inowrocław 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Kurtyka SL: Daniela Dziadkowiec
2019-05-11
g. 16:00
W: pozytywna
489
1KPN 18
LKTS LUVENA Luboń IKTS NOTEĆ Inowrocław 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Kaźmierczak SL: Roman Kaczmarek