Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
sport@luzino.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul.Mickiewicza 22 84-242 Luzino
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Płotka Waldemar
603954578, 586780554
ts.plotka@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul.Szkolna 13 84-242 Luzino
Rodzaj stołów:
Butterfly Space Saver 22
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ SYNTT NG ***
Rodzaj podłoża:
Nawierzchnia syntetyczna

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 9 12 53:37
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 9 12 47:43
3. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 8 11 46:34
4. GLKS II Nadarzyn 8 10 45:35
5. Optima Polska DOJLIDY Białystok 8 9 44:36
6. LKTS LUVENA Luboń 8 9 39:41
7. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 8 6 35:45
8. KS GALAXY Białystok 8 5 33:47
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 8 4 34:46
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 8 4 34:46

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01225 Zhaludok Nuriya Polska 25.03.1971 15 1 30:2
01218 Płotka Magda Polska 04.12.2001 6 10 18:30
01219 Płotka Katarzyna Polska 25.07.2000 5 11 15:33
01223 Nowakowska Anna Polska 27.01.1997 1 12 2:24
01221 Fidala Małgorzata Polska 11.11.1969 0 1 0:2
01220 Mika Małgorzata Polska 30.09.1980 0 2 0:4
01224 Biesaga Agata Polska 24.10.1987 0 0 0:0
01222 Płotka Agata Polska 23.01.2007 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
402
1KPN 1
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino Optima Polska DOJLIDY Białystok 8:2 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Eugeniusz Chyliński
2018-09-16
g. 13:00
W: pozytywna
406
1KPN 2
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 7:3 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Daniela Dziadkowiec
2018-09-22
g. 12:00
W: pozytywna
410
1KPN 3
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino UKS CHROBRY Międzyzdroje 3:7 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Dagmar Rzoska
2018-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
419
1KPN 4
LKTS LUVENA Luboń MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Balcerzak SL: Jacek Kaźmierczak
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
424
1KPN 5
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino KS GALAXY Białystok 3:7 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Eugeniusz Chyliński
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
429
1KPN 6
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino IKTS NOTEĆ Inowrocław 7:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Dagmar Rzoska
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
433
1KPN 7
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 7:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Piotr Pielaciński
2018-12-01
g. 14:00
W: pozytywna
438
1KPN 8
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino GLKS II Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński
2018-12-22
g. 16:00
442
1KPN 9
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino -:- Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Mateusz Lewczuk