Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
LKTS LUVENA Luboń
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Rok powstania:  
Trener:  
fot.

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. R.Maya 1, 62-030 Luboń
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Pyśk
600 409 661
mario.pysk@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Kołłątaja 2, 62-030 Luboń
Rodzaj stołów:
Andro Magnum S.C. (niebieskie)
Rodzaj piłek:
Tibhar *** STT NG ABS
Rodzaj podłoża:
Płytki zamkowe PCV Fortelock

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Optima Polska DOJLIDY Białystok 15 21 94:56
2. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 15 21 89:61
3. GLKS II Nadarzyn 14 21 84:56
4. UKS CHROBRY Międzyzdroje 14 17 68:72
5. KS GALAXY Białystok 15 15 74:76
6. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 14 14 71:69
7. LKTS LUVENA Luboń 16 13 71:89
8. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 15 10 63:87
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 14 8 57:83
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 14 6 59:81

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00527 Nowacka Paulina Polska 28.02.1994 17 14 51:42
00531 Sułek Zuzanna Polska 17.11.2003 15 12 30:24
00530 Spychała Joanna Polska 22.11.1992 14 8 28:16
00524 Chudy Anita Polska 19.08.2000 8 22 24:66
00532 Zielińska Maja Polska 30.03.2001 6 14 12:31
00526 Gładysz Julia Polska 07.11.2005 1 1 2:2
00528 Piechota Natalia Polska 31.03.2003 0 0 0:0
00525 Frelich Wiktoria Polska 22.09.2003 0 0 0:0
00529 Rogalka Kinga Polska 14.02.2001 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
401
1KPN 1
LKTS LUVENA Luboń LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 6:4 Szczegóły
SG: Paweł Balcerzak SL: Jacek Kaźmierczak
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
405
1KPN 2
UKS CHROBRY Międzyzdroje LKTS LUVENA Luboń 7:3 Szczegóły
SG: Marek Kibała
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
414
1KPN 3
LKTS LUVENA Luboń KS GALAXY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Wawrzyniak SL: Roman Kaczmarek
2018-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
419
1KPN 4
LKTS LUVENA Luboń MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Balcerzak SL: Jacek Kaźmierczak
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
423
1KPN 5
IKTS NOTEĆ Inowrocław LKTS LUVENA Luboń 4:6 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Tomasz Kurtyka
2018-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
428
1KPN 6
LKTS LUVENA Luboń MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 7:3 Szczegóły
SG: Marek Biernat SL: Andrzej Wawrzyniak
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
432
1KPN 7
GLKS II Nadarzyn LKTS LUVENA Luboń 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Jan Radoński
2018-11-04
g. 12:00
W: pozytywna
437
1KPN 8
LKTS LUVENA Luboń KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 4:6 Szczegóły
SG: Marek Biernat SL: Roman Kaczmarek
2018-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
441
1KPN 9
Optima Polska DOJLIDY Białystok LKTS LUVENA Luboń 8:2 Szczegóły
SG: Kinga Gilewska SL: Łukasz Kryński
2019-01-12
g. 16:00
W: pozytywna
449
1KPN 10
LKTS LUVENA Luboń Optima Polska DOJLIDY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Kaźmierczak SL: Roman Kaczmarek
2019-01-19
g. 16:00
W: pozytywna
453
1KPN 11
LKTS LUVENA Luboń GLKS II Nadarzyn 3:7 Szczegóły
SG: Marek Biernat SL: Andrzej Wawrzyniak
2019-02-02
g. 16:00
W: pozytywna
457
1KPN 12
LKTS LUVENA Luboń UKS CHROBRY Międzyzdroje 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Kaźmierczak SL: Roman Kaczmarek
2019-01-20
g. 12:30
W: pozytywna
461
1KPN 13
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno LKTS LUVENA Luboń 5:5 Szczegóły
SG: Paweł Balcerzak SL: Roman Kaczmarek
2019-02-03
g. 11:00
W: pozytywna
465
1KPN 14
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża LKTS LUVENA Luboń 6:4 Szczegóły
SG: Paweł Balcerzak SL: Roman Kaczmarek
2019-02-24
g. 14:00
473
1KPN 15
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino LKTS LUVENA Luboń -:- Szczegóły
SG:
2019-02-10
g. 17:00
W: pozytywna
478
1KPN 16
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka LKTS LUVENA Luboń 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński SL: Tomasz Ruszkiewicz
2019-02-10
g. 10:00
W: pozytywna
484
1KPN 17
KS GALAXY Białystok LKTS LUVENA Luboń 7:3 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Łukasz Kryński
2019-05-11
g. 16:00
489
1KPN 18
LKTS LUVENA Luboń IKTS NOTEĆ Inowrocław -:- Szczegóły
SG: