Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
KU AZS UE II Wrocław
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala SWFiS UE Wrocław ul. Kamienna 35/37
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Zdzisław Tolksdorf
605 727 195
tstolk@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Sala KS AZS Wrocław ul. Mianowskiego 2B
Rodzaj stołów:
Andro "Magnum SC"
Rodzaj piłek:
Andro ***40+3S
Rodzaj podłoża:
Pulastic

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS BRONOWIANKA II Kraków 4 8 30:10
2. ZAGŁĘBIE Lubin 4 7 28:12
3. RKS CUKROWNIK OKA Chybie 4 6 23:17
4. MKS ROKITA Brzeg Dolny 4 5 21:19
5. AZS PWSZ Nysa 4 4 22:18
6. KS GORCE Nowy Targ 4 4 19:21
7. KU AZS UE II Wrocław 4 3 21:19
8. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 4 2 17:23
9. LZS VICTORIA Chróścice 4 1 12:28
10. KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 4 0 7:33

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00170 Gaworska Zuzanna Polska 30.04.2003 5 3 13:9
00173 Szymczak Julia Polska 22.09.2000 4 4 12:12
00169 Furman Julia Polska 06.03.2005 3 5 6:10
00172 Girulska Julia Polska 11.03.2002 2 4 4:8
00166 Li Zhiying Chiny 18.01.1999 1 1 3:3
00167 Xie Junqiu Chiny 11.08.1998 0 0 0:0
00174 Węgrzyn Anna Polska 09.01.2001 0 0 0:0
00175 Węgrzyn Katarzyna Polska 09.01.2001 0 0 0:0
00171 Ge Xinqi Chiny 19.07.1995 0 0 0:0
00177 Ciura Aleksandra Polska 09.05.1999 0 0 0:0
00178 Derlich-Skrzypczak Małgorzata Polska 17.10.1984 0 0 0:0
00179 Gaworska Natalia Polska 07.02.2007 0 0 0:0
00168 Bajor Natalia Polska 07.03.1997 0 0 0:0
00176 Borszowska Alicja Polska 09.03.1999 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 12:00
W: pozytywna
500
1KPD 1
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KU AZS UE II Wrocław 6:4 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały-Wieczorek SL: Marek Wolny
2018-09-15
g. 12:00
W: pozytywna
505
1KPD 2
KU AZS UE II Wrocław KS BRONOWIANKA II Kraków 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
510
1KPD 3
KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin KU AZS UE II Wrocław 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak
2018-10-20
g. 12:00
515
1KPD 4
KU AZS UE II Wrocław ZAGŁĘBIE Lubin 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Edyta Walawender
2018-10-27
g. 16:00
520
1KPD 5
LZS VICTORIA Chróścice KU AZS UE II Wrocław -:- Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak SL: Krzesimir Kleszcz
2018-11-03
g. 12:00
525
1KPD 6
KU AZS UE II Wrocław MKS ROKITA Brzeg Dolny -:- Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Andrzej Moczko
2018-11-17
g. 14:00
530
1KPD 7
RKS CUKROWNIK OKA Chybie KU AZS UE II Wrocław -:- Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak SL: Robert Olencki
2018-12-01
g. 12:00
535
1KPD 8
KU AZS UE II Wrocław AZS PWSZ Nysa -:- Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński SL: Edyta Walawender
2018-12-22
g. 16:00
540
1KPD 9
KS GORCE Nowy Targ KU AZS UE II Wrocław -:- Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Jacek Wilk