Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
ZAGŁĘBIE Lubin
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Lubin, ul. Norwida 10 (SP nr 14)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Sławomir Słowiński
502526491
trener@tszaglebielubin.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Lubin, ul. Odrodzenia 28b (Hala RCS)
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Champion TC
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ SYNTT NG ***
Rodzaj podłoża:
Parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ZAGŁĘBIE Lubin 8 14 59:21
2. RKS CUKROWNIK OKA Chybie 9 13 53:37
3. KS BRONOWIANKA II Kraków 8 12 54:26
4. KU AZS UE II Wrocław 8 10 54:26
5. MKS ROKITA Brzeg Dolny 8 8 35:45
6. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 8 8 42:38
7. AZS PWSZ Nysa 8 8 38:42
8. KS GORCE Nowy Targ 8 6 34:46
9. LZS VICTORIA Chróścice 8 3 20:60
10. KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 9 0 21:69

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00452 Knyszewska Paulina Polska 16.08.1997 14 2 42:6
00456 Szymańska Antonina Polska 16.04.1983 10 0 30:0
00451 Jończyk Ada Polska 13.11.1995 13 3 26:6
00454 Matwiszyn Natalia Polska 02.06.2000 8 8 20:18
00453 Matwiszyn Ewelina Polska 15.12.1997 3 1 6:2
00455 Miklusz Justyna Polska 01.07.1985 1 1 2:2
00450 Gruchała Kamila Polska 29.09.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
503
1KPD 1
ZAGŁĘBIE Lubin RKS CUKROWNIK OKA Chybie 7:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Zbigniew Zalesiński
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
507
1KPD 2
AZS PWSZ Nysa ZAGŁĘBIE Lubin 4:6 Szczegóły
SG: Marian Żak Widzów: 15
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
511
1KPD 3
ZAGŁĘBIE Lubin KS GORCE Nowy Targ 10:0 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Edyta Walawender
2018-10-20
g. 12:00
W: pozytywna
515
1KPD 4
KU AZS UE II Wrocław ZAGŁĘBIE Lubin 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Edyta Walawender
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
523
1KPD 5
ZAGŁĘBIE Lubin KS BRONOWIANKA II Kraków 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Artur Janowski
2018-11-03
g. 11:00
W: pozytywna
529
1KPD 6
KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin ZAGŁĘBIE Lubin 1:9 Szczegóły
SG: Karolina Osińska SL: Jan Respondowski
2018-11-18
g. 14:00
W: pozytywna
534
1KPD 7
ZAGŁĘBIE Lubin MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Marian Żak SL: Edyta Walawender
2018-12-01
g. 16:00
W: pozytywna
539
1KPD 8
ZAGŁĘBIE Lubin LZS VICTORIA Chróścice 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko SL: Kamil Skrzypczak
2018-12-22
g. 16:00
543
1KPD 9
MKS ROKITA Brzeg Dolny ZAGŁĘBIE Lubin -:- Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Edyta Walawender