Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
KS BRONOWIANKA II Kraków
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Zarzecze 124a, 30-134 Kraków
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Xu Kai
793 668 686
xu-kai@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Zarzecze 124a, 30-134 Kraków
Rodzaj stołów:
Andro Magnum
Rodzaj piłek:
Yinhe S 40 +++
Rodzaj podłoża:
Pulastic

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS BRONOWIANKA II Kraków 4 8 30:10
2. ZAGŁĘBIE Lubin 4 7 28:12
3. RKS CUKROWNIK OKA Chybie 4 6 23:17
4. MKS ROKITA Brzeg Dolny 4 5 21:19
5. AZS PWSZ Nysa 4 4 22:18
6. KS GORCE Nowy Targ 4 4 19:21
7. KU AZS UE II Wrocław 4 3 21:19
8. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 4 2 17:23
9. LZS VICTORIA Chróścice 4 1 12:28
10. KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 4 0 7:33

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00224 Wołowiec Dominika Polska 04.02.1997 7 1 21:3
00222 Śliwa Alicja Polska 08.02.1998 3 3 8:8
00231 Zając Anna Polska 02.10.2002 3 1 8:2
00227 Gajewska Natalia Polska 18.05.2003 3 2 6:4
00230 Sztwiertnia Ilona Polska 06.12.2004 3 1 6:2
00228 Gąsior Natalia Polska 10.05.2004 2 0 4:0
00226 Zhao Ziyi Chiny 31.07.2003 1 1 3:3
00221 Pęk Karolina Polska 08.02.1998 1 0 2:0
00225 Zhao Xia Chiny 28.05.1983 0 0 0:0
00229 Kołodziej Ewa Polska 05.04.1999 0 0 0:0
00220 Tsui Pao-Wen Tajwan 16.01.1995 0 0 0:0
00223 Smętek Marta Polska 24.07.1986 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
501
1KPD 1
KS BRONOWIANKA II Kraków KS GORCE Nowy Targ 7:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Marcin Wolnicki
2018-09-15
g. 12:00
W: pozytywna
505
1KPD 2
KU AZS UE II Wrocław KS BRONOWIANKA II Kraków 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
514
1KPD 3
KS BRONOWIANKA II Kraków MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Mazurek SL: Mirosław Rylewicz
2018-09-14
g. 18:00
W: pozytywna
519
1KPD 4
KS BRONOWIANKA II Kraków KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 10:0 Szczegóły
SG: Paweł Mazurek SL: Stanisław Ocłoń
2018-10-27
g. 16:00
523
1KPD 5
ZAGŁĘBIE Lubin KS BRONOWIANKA II Kraków -:- Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Artur Janowski
2018-11-03
g. 16:00
528
1KPD 6
KS BRONOWIANKA II Kraków LZS VICTORIA Chróścice -:- Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Izabela Żądło
2018-11-17
g. 16:00
532
1KPD 7
MKS ROKITA Brzeg Dolny KS BRONOWIANKA II Kraków -:- Szczegóły
SG: Edyta Walawender SL: Jolanta Kopaczyńska
2018-12-01
g. 16:00
537
1KPD 8
KS BRONOWIANKA II Kraków RKS CUKROWNIK OKA Chybie -:- Szczegóły
SG: Izabela Żądło SL: Rafał Zlezarczyk
2018-12-22
g. 16:00
541
1KPD 9
AZS PWSZ Nysa KS BRONOWIANKA II Kraków -:- Szczegóły
SG: Jakub Cyndera SL: Krzesimir Kleszcz