Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Ekstraklasa Kobiet
Sezon 2013/2014

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg 18 36 54:7
2. GLKS Wanzl Scania Nadarzyn 18 32 50:12
3. KS Bronowianka Kraków 18 24 39:33
4. MKSTS DWSPiT Polkowice 18 22 42:35
5. KU AZS UE Wrocław 18 18 36:37
6. SKTS Sochaczew 18 16 36:43
7. AZS AJD Częstochowa 18 14 33:45
8. Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński 18 10 27:46
9. KU AZS PWSiP Łomża 18 6 25:49
10. AZS UMCS Optima Lublin 18 2 17:52

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2013-09-11
g. 17:00
100
EK 1
KU AZS PWSiP Łomża KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG:
2013-09-07
g. 16:00
101
EK 1
KS Bronowianka Kraków KU AZS UE Wrocław 3:1 Szczegóły
SG:
2013-09-07
g. 16:00
102
EK 1
AZS UMCS Optima Lublin GLKS Wanzl Scania Nadarzyn 0:3 Szczegóły
SG:
2013-09-06
g. 18:30
103
EK 1
AZS AJD Częstochowa MKSTS DWSPiT Polkowice 3:2 Szczegóły
SG:
2013-11-03
g. 17:00
104
EK 1
SKTS Sochaczew Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński 3:2 Szczegóły
SG:
2013-09-14
g. 17:00
0
EK 2
KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg KS Bronowianka Kraków 3:0 Szczegóły
SG:
2013-10-03
g. 17:00
0
EK 2
KU AZS UE Wrocław AZS UMCS Optima Lublin 3:1 Szczegóły
SG:
2013-09-22
g. 14:00
0
EK 2
GLKS Wanzl Scania Nadarzyn SKTS Sochaczew 3:0 Szczegóły
SG:
2013-12-11
g. 16:00
0
EK 2
Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński AZS AJD Częstochowa 2:3 Szczegóły
SG:
2013-09-07
g. 17:00
0
EK 2
MKSTS DWSPiT Polkowice KU AZS PWSiP Łomża 3:2 Szczegóły
SG:
2013-09-21
g. 16:00
0
EK 3
AZS UMCS Optima Lublin KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG:
2013-09-20
g. 17:30
0
EK 3
KU AZS PWSiP Łomża KU AZS UE Wrocław 1:3 Szczegóły
SG:
2013-09-21
g. 16:00
0
EK 3
GLKS Wanzl Scania Nadarzyn MKSTS DWSPiT Polkowice 3:2 Szczegóły
SG:
2013-09-21
g. 17:00
0
EK 3
SKTS Sochaczew AZS AJD Częstochowa 3:2 Szczegóły
SG:
2013-09-21
g. 16:00
0
EK 3
KS Bronowianka Kraków Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński 3:1 Szczegóły
SG:
2013-10-23
g. 17:30
0
EK 4
KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg SKTS Sochaczew 3:0 Szczegóły
SG:
2013-10-26
g. 16:00
0
EK 4
KU AZS UE Wrocław MKSTS DWSPiT Polkowice 1:3 Szczegóły
SG:
2013-10-25
g. 18:00
0
EK 4
Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński GLKS Wanzl Scania Nadarzyn 0:3 Szczegóły
SG:
2013-10-25
g. 18:30
0
EK 4
AZS AJD Częstochowa KS Bronowianka Kraków 1:3 Szczegóły
SG:
2013-10-26
g. 16:00
0
EK 4
AZS UMCS Optima Lublin KU AZS PWSiP Łomża 1:3 Szczegóły
SG:
2013-10-30
g. 18:00
0
EK 5
MKSTS DWSPiT Polkowice KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg 1:3 Szczegóły
SG:
2013-11-02
g. 17:00
0
EK 5
SKTS Sochaczew KU AZS UE Wrocław 2:3 Szczegóły
SG:
2013-11-24
g. 17:00
0
EK 5
KS Bronowianka Kraków GLKS Wanzl Scania Nadarzyn 0:3 Szczegóły
SG:
2013-11-02
g. 16:00
0
EK 5
Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński AZS UMCS Optima Lublin 3:2 Szczegóły
SG:
2013-10-30
g. 18:00
0
EK 5
KU AZS PWSiP Łomża AZS AJD Częstochowa 1:3 Szczegóły
SG:
2013-11-21
g. 16:30
0
EK 6
KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński 3:0 Szczegóły
SG:
2013-11-15
g. 18:30
0
EK 6
AZS AJD Częstochowa KU AZS UE Wrocław 2:3 Szczegóły
SG:
2013-12-06
g. 18:30
0
EK 6
AZS UMCS Optima Lublin MKSTS DWSPiT Polkowice 2:3 Szczegóły
SG:
2013-12-12
g. 15:00
0
EK 6
KS Bronowianka Kraków SKTS Sochaczew 3:2 Szczegóły
SG:
2013-10-27
g. 16:00
0
EK 6
GLKS Wanzl Scania Nadarzyn KU AZS PWSiP Łomża 3:0 Szczegóły
SG:
2013-11-23
g. 17:00
0
EK 7
KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg GLKS Wanzl Scania Nadarzyn 3:1 Szczegóły
SG:
2013-11-23
g. 16:00
0
EK 7
KU AZS UE Wrocław Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński 3:0 Szczegóły
SG:
2013-11-23
g. 16:00
0
EK 7
MKSTS DWSPiT Polkowice KS Bronowianka Kraków 3:2 Szczegóły
SG:
2013-11-23
g. 16:00
0
EK 7
KU AZS PWSiP Łomża SKTS Sochaczew 2:3 Szczegóły
SG:
2013-11-30
g. 17:00
0
EK 7
AZS UMCS Optima Lublin AZS AJD Częstochowa 2:3 Szczegóły
SG:
2013-11-29
g. 18:30
0
EK 8
AZS AJD Częstochowa KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG:
2013-11-03
g. 14:30
0
EK 8
GLKS Wanzl Scania Nadarzyn KU AZS UE Wrocław 3:1 Szczegóły
SG:
2013-12-07
g. 17:00
0
EK 8
SKTS Sochaczew MKSTS DWSPiT Polkowice 1:3 Szczegóły
SG:
2013-12-07
g. 16:00
0
EK 8
KS Bronowianka Kraków AZS UMCS Optima Lublin 3:1 Szczegóły
SG:
2013-12-06
g. 18:00
0
EK 8
Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński KU AZS PWSiP Łomża 1:3 Szczegóły
SG:
2013-12-14
g. 17:00
0
EK 9
KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg KU AZS UE Wrocław 3:1 Szczegóły
SG:
2013-12-14
g. 16:00
0
EK 9
GLKS Wanzl Scania Nadarzyn AZS AJD Częstochowa 3:1 Szczegóły
SG:
2013-12-14
g. 16:00
0
EK 9
MKSTS DWSPiT Polkowice Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński 3:0 Szczegóły
SG:
2013-12-14
g. 16:00
0
EK 9
AZS UMCS Optima Lublin SKTS Sochaczew 1:3 Szczegóły
SG:
2013-12-14
g. 16:00
0
EK 9
KU AZS PWSiP Łomża KS Bronowianka Kraków 1:3 Szczegóły
SG:
2014-01-22
g. 18:00
145
EK 10
KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg AZS UMCS Optima Lublin 3:0 Szczegóły
SG:
2014-01-18
g. 14:00
146
EK 10
GLKS Wanzl Scania Nadarzyn Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński 3:0 Szczegóły
SG:
2014-01-17
g. 16:00
147
EK 10
KU AZS PWSiP Łomża MKSTS DWSPiT Polkowice 2:3 Szczegóły
SG:
2014-01-17
g. 17:00
148
EK 10
SKTS Sochaczew KS Bronowianka Kraków 3:1 Szczegóły
SG:
2014-01-17
g. 17:15
149
EK 10
KU AZS UE Wrocław AZS AJD Częstochowa 3:2 Szczegóły
SG:
2014-02-13
g. 16:00
150
EK 11
Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG:
2014-01-19
g. 16:00
151
EK 11
KU AZS PWSiP Łomża GLKS Wanzl Scania Nadarzyn 0:3 Szczegóły
SG:
2014-03-19
g. 17:30
152
EK 11
MKSTS DWSPiT Polkowice AZS AJD Częstochowa 3:1 Szczegóły
SG:
2014-03-27
g. 17:00
153
EK 11
KU AZS UE Wrocław KS Bronowianka Kraków 1:3 Szczegóły
SG:
2014-03-16
g. 15:00
154
EK 11
SKTS Sochaczew AZS UMCS Optima Lublin 3:1 Szczegóły
SG:
2014-02-08
g. 16:00
155
EK 12
KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg KU AZS PWSiP Łomża 3:1 Szczegóły
SG:
2014-02-07
g. 16:00
156
EK 12
GLKS Wanzl Scania Nadarzyn AZS UMCS Optima Lublin 3:0 Szczegóły
SG:
2014-02-08
g. 16:00
157
EK 12
MKSTS DWSPiT Polkowice SKTS Sochaczew 3:2 Szczegóły
SG:
2014-02-07
g. 17:00
158
EK 12
KS Bronowianka Kraków AZS AJD Częstochowa 3:2 Szczegóły
SG:
2014-02-07
g. 16:00
159
EK 12
Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński KU AZS UE Wrocław 3:1 Szczegóły
SG:
2014-02-15
g. 15:00
160
EK 13
KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg AZS AJD Częstochowa 3:0 Szczegóły
SG:
2014-02-15
g. 17:00
161
EK 13
SKTS Sochaczew GLKS Wanzl Scania Nadarzyn 1:3 Szczegóły
SG:
2014-03-14
g. 18:00
162
EK 13
MKSTS DWSPiT Polkowice KU AZS UE Wrocław 3:1 Szczegóły
SG:
2014-02-14
g. 16:00
163
EK 13
Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński KS Bronowianka Kraków 2:3 Szczegóły
SG:
2014-02-15
g. 16:00
164
EK 13
KU AZS PWSiP Łomża AZS UMCS Optima Lublin 1:3 Szczegóły
SG:
2014-03-12
g. 17:00
165
EK 14
SKTS Sochaczew KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG:
2014-02-21
g. 18:30
166
EK 14
AZS AJD Częstochowa GLKS Wanzl Scania Nadarzyn 0:3 Szczegóły
SG:
2014-04-04
g. 10:00
167
EK 14
Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński MKSTS DWSPiT Polkowice 3:2 Szczegóły
SG:
2014-02-22
g. 16:00
168
EK 14
KU AZS UE Wrocław KU AZS PWSiP Łomża 3:0 Szczegóły
SG:
2014-04-03
g. 16:00
169
EK 14
AZS UMCS Optima Lublin KS Bronowianka Kraków 1:3 Szczegóły
SG:
2014-03-15
g. 16:00
170
EK 15
KU AZS UE Wrocław KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg 1:3 Szczegóły
SG:
2014-03-15
g. 18:00
171
EK 15
GLKS Wanzl Scania Nadarzyn KS Bronowianka Kraków 3:0 Szczegóły
SG:
2014-03-18
g. 18:00
172
EK 15
SKTS Sochaczew KU AZS PWSiP Łomża 3:2 Szczegóły
SG:
2014-03-14
g. 18:30
173
EK 15
AZS AJD Częstochowa Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński 1:3 Szczegóły
SG:
2014-03-15
g. 13:00
174
EK 15
MKSTS DWSPiT Polkowice AZS UMCS Optima Lublin 3:0 Szczegóły
SG:
2014-03-22
g. 16:00
175
EK 16
KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg MKSTS DWSPiT Polkowice 3:1 Szczegóły
SG:
2014-03-22
g. 16:00
176
EK 16
KU AZS UE Wrocław GLKS Wanzl Scania Nadarzyn 1:3 Szczegóły
SG:
2014-03-21
g. 16:00
177
EK 16
Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński SKTS Sochaczew 2:3 Szczegóły
SG:
2014-03-21
g. 18:30
178
EK 16
AZS AJD Częstochowa AZS UMCS Optima Lublin 3:1 Szczegóły
SG:
2014-03-22
g. 16:00
179
EK 16
KS Bronowianka Kraków KU AZS PWSiP Łomża 3:1 Szczegóły
SG:
2014-03-19
g. 17:00
180
EK 17
KS Bronowianka Kraków KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG:
2014-03-29
g. 16:00
181
EK 17
MKSTS DWSPiT Polkowice GLKS Wanzl Scania Nadarzyn 0:3 Szczegóły
SG:
2014-04-03
g. 18:30
182
EK 17
AZS AJD Częstochowa SKTS Sochaczew 3:2 Szczegóły
SG:
2014-03-29
g. 16:00
183
EK 17
KU AZS PWSiP Łomża Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński 3:2 Szczegóły
SG:
2014-03-28
g. 18:00
184
EK 17
AZS UMCS Optima Lublin KU AZS UE Wrocław 0:3 Szczegóły
SG:
2014-04-05
g. 16:00
185
EK 18
GLKS Wanzl Scania Nadarzyn KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg 1:3 Szczegóły
SG:
2014-03-21
g. 16:00
186
EK 18
KS Bronowianka Kraków MKSTS DWSPiT Polkowice 3:1 Szczegóły
SG:
2014-04-05
g. 16:00
187
EK 18
KU AZS UE Wrocław SKTS Sochaczew 3:2 Szczegóły
SG:
2014-03-31
g. 18:00
188
EK 18
AZS AJD Częstochowa KU AZS PWSiP Łomża 3:2 Szczegóły
SG:
2014-04-05
g. 16:00
189
EK 18
AZS UMCS Optima Lublin Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński 1:3 Szczegóły
SG: