Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Sezon 2013/2014

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 18 31 134:46
2. Chomik-Rokicie Gdów 18 29 115:65
3. LZS Victoria Chróścice 18 29 124:56
4. MKS Jedynka Łódź 18 21 98:82
5. KU AZS UE II Wrocław 18 20 99:81
6. GLKS II Nadarzyn 18 17 75:105
7. Klub AZS PWSZ Nysa 18 14 87:93
8. LUKS Galux Skrzyszów 18 8 70:110
9. KS Start Park-M Nowy Sącz 18 6 50:130
10. LKS Brzostowianka Brzostek 18 5 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2013-09-07
g. 16:00
0
1KPD 1
MKS Jedynka Łódź LUKS Galux Skrzyszów 5:5 Szczegóły
SG:
2013-09-07
g. 16:00
0
1KPD 1
RKS Cukrownik Chybie GLKS II Nadarzyn 9:1 Szczegóły
SG:
2013-09-07
g. 16:00
0
1KPD 1
Klub AZS PWSZ Nysa KU AZS UE II Wrocław 5:5 Szczegóły
SG:
2013-09-07
g. 16:00
0
1KPD 1
Chomik-Rokicie Gdów LZS Victoria Chróścice 5:5 Szczegóły
SG:
2013-09-12
g. 18:00
0
1KPD 1
KS Start Park-M Nowy Sącz LKS Brzostowianka Brzostek 4:6 Szczegóły
SG:
2013-09-14
g. 14:00
0
1KPD 2
LUKS Galux Skrzyszów RKS Cukrownik Chybie 2:8 Szczegóły
SG:
2013-09-14
g. 16:00
0
1KPD 2
GLKS II Nadarzyn Klub AZS PWSZ Nysa 7:3 Szczegóły
SG:
2013-09-14
g. 12:00
0
1KPD 2
KU AZS UE II Wrocław KS Start Park-M Nowy Sącz 9:1 Szczegóły
SG:
2013-09-14
g. 16:00
0
1KPD 2
Chomik-Rokicie Gdów LKS Brzostowianka Brzostek 7:3 Szczegóły
SG:
2013-09-14
g. 16:00
0
1KPD 2
LZS Victoria Chróścice MKS Jedynka Łódź 8:2 Szczegóły
SG:
2013-09-21
g. 16:00
0
1KPD 3
Klub AZS PWSZ Nysa LUKS Galux Skrzyszów 7:3 Szczegóły
SG:
2013-09-22
g. 16:30
0
1KPD 3
GLKS II Nadarzyn MKS Jedynka Łódź 6:4 Szczegóły
SG:
2013-09-21
g. 12:00
0
1KPD 3
KU AZS UE II Wrocław LZS Victoria Chróścice 6:4 Szczegóły
SG:
2013-09-21
g. 16:00
0
1KPD 3
KS Start Park-M Nowy Sącz Chomik-Rokicie Gdów 1:9 Szczegóły
SG:
2013-09-21
g. 16:00
0
1KPD 3
RKS Cukrownik Chybie LKS Brzostowianka Brzostek 10:0 Szczegóły
SG:
2013-10-26
g. 16:00
0
1KPD 4
LUKS Galux Skrzyszów KS Start Park-M Nowy Sącz 6:4 Szczegóły
SG:
2013-10-26
g. 16:00
0
1KPD 4
GLKS II Nadarzyn LZS Victoria Chróścice 2:8 Szczegóły
SG:
2013-10-26
g. 16:00
0
1KPD 4
LKS Brzostowianka Brzostek KU AZS UE II Wrocław 3:7 Szczegóły
SG:
2013-10-27
g. 17:00
0
1KPD 4
Chomik-Rokicie Gdów RKS Cukrownik Chybie 6:4 Szczegóły
SG:
2013-10-26
g. 16:00
0
1KPD 4
Klub AZS PWSZ Nysa MKS Jedynka Łódź 5:5 Szczegóły
SG:
2013-11-02
g. 16:00
0
1KPD 5
LZS Victoria Chróścice LUKS Galux Skrzyszów 7:3 Szczegóły
SG:
2013-11-02
g. 16:00
0
1KPD 5
KS Start Park-M Nowy Sącz GLKS II Nadarzyn 10:0 Szczegóły
SG:
2013-11-02
g. 16:00
0
1KPD 5
RKS Cukrownik Chybie KU AZS UE II Wrocław 7:3 Szczegóły
SG:
2013-10-27
g. 15:00
0
1KPD 5
LKS Brzostowianka Brzostek Klub AZS PWSZ Nysa 2:8 Szczegóły
SG:
2013-11-24
g. 15:00
0
1KPD 5
MKS Jedynka Łódź Chomik-Rokicie Gdów 7:3 Szczegóły
SG:
2013-11-16
g. 16:00
0
1KPD 6
LUKS Galux Skrzyszów LKS Brzostowianka Brzostek 7:3 Szczegóły
SG:
2013-11-16
g. 16:00
0
1KPD 6
Chomik-Rokicie Gdów GLKS II Nadarzyn 8:2 Szczegóły
SG:
2013-11-16
g. 16:00
0
1KPD 6
Klub AZS PWSZ Nysa LZS Victoria Chróścice 3:7 Szczegóły
SG:
2013-11-16
g. 16:00
0
1KPD 6
RKS Cukrownik Chybie KS Start Park-M Nowy Sącz 8:2 Szczegóły
SG:
2013-11-16
g. 12:00
0
1KPD 6
KU AZS UE II Wrocław MKS Jedynka Łódź 4:6 Szczegóły
SG:
2013-11-23
g. 16:00
0
1KPD 7
LUKS Galux Skrzyszów KU AZS UE II Wrocław 4:6 Szczegóły
SG:
2013-11-23
g. 16:00
0
1KPD 7
GLKS II Nadarzyn LKS Brzostowianka Brzostek 6:4 Szczegóły
SG:
2013-11-23
g. 16:00
0
1KPD 7
LZS Victoria Chróścice RKS Cukrownik Chybie 5:5 Szczegóły
SG:
2013-11-23
g. 16:00
0
1KPD 7
MKS Jedynka Łódź KS Start Park-M Nowy Sącz 7:3 Szczegóły
SG:
2013-11-17
g. 17:30
0
1KPD 7
Klub AZS PWSZ Nysa Chomik-Rokicie Gdów 4:6 Szczegóły
SG:
2013-12-06
g. 19:00
0
1KPD 8
Chomik-Rokicie Gdów LUKS Galux Skrzyszów 6:4 Szczegóły
SG:
2013-12-07
g. 16:00
0
1KPD 8
GLKS II Nadarzyn KU AZS UE II Wrocław 7:3 Szczegóły
SG:
2013-12-07
g. 16:00
0
1KPD 8
KS Start Park-M Nowy Sącz LZS Victoria Chróścice 2:8 Szczegóły
SG:
2013-12-07
g. 16:00
0
1KPD 8
RKS Cukrownik Chybie Klub AZS PWSZ Nysa 9:1 Szczegóły
SG:
2013-12-07
g. 16:00
0
1KPD 8
LKS Brzostowianka Brzostek MKS Jedynka Łódź 4:6 Szczegóły
SG:
2013-12-14
g. 16:00
0
1KPD 9
LUKS Galux Skrzyszów GLKS II Nadarzyn 3:7 Szczegóły
SG:
2013-11-30
g. 14:00
0
1KPD 9
KU AZS UE II Wrocław Chomik-Rokicie Gdów 7:3 Szczegóły
SG:
2013-12-14
g. 16:00
0
1KPD 9
LZS Victoria Chróścice LKS Brzostowianka Brzostek 8:2 Szczegóły
SG:
2013-12-14
g. 16:00
0
1KPD 9
KS Start Park-M Nowy Sącz Klub AZS PWSZ Nysa 4:6 Szczegóły
SG:
2013-12-14
g. 16:00
0
1KPD 9
MKS Jedynka Łódź RKS Cukrownik Chybie 2:8 Szczegóły
SG:
2014-01-18
g. 16:00
545
1KPD 10
KS Start Park-M Nowy Sącz RKS Cukrownik Chybie 0:10 Szczegóły
SG:
2014-01-18
g. 16:00
546
1KPD 10
LKS Brzostowianka Brzostek LZS Victoria Chróścice 0:10 Szczegóły
SG:
2014-01-19
g. 17:30
547
1KPD 10
LUKS Galux Skrzyszów Chomik-Rokicie Gdów 4:6 Szczegóły
SG:
2014-01-15
g. 18:00
548
1KPD 10
MKS Jedynka Łódź KU AZS UE II Wrocław 7:3 Szczegóły
SG:
2014-01-18
g. 16:00
549
1KPD 10
Klub AZS PWSZ Nysa GLKS II Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG:
2014-02-08
g. 16:00
550
1KPD 11
LKS Brzostowianka Brzostek RKS Cukrownik Chybie 0:10 Szczegóły
SG:
2014-02-08
g. 16:00
551
1KPD 11
LUKS Galux Skrzyszów LZS Victoria Chróścice 2:8 Szczegóły
SG:
2014-02-08
g. 16:00
552
1KPD 11
Chomik-Rokicie Gdów Klub AZS PWSZ Nysa 6:4 Szczegóły
SG:
2014-02-08
g. 12:00
553
1KPD 11
KU AZS UE II Wrocław GLKS II Nadarzyn 3:7 Szczegóły
SG:
2014-02-08
g. 16:00
554
1KPD 11
KS Start Park-M Nowy Sącz MKS Jedynka Łódź 0:10 Szczegóły
SG:
2014-03-09
g. 14:00
555
1KPD 12
RKS Cukrownik Chybie LUKS Galux Skrzyszów 7:3 Szczegóły
SG:
2014-02-16
g. 14:00
556
1KPD 12
LZS Victoria Chróścice KS Start Park-M Nowy Sącz 10:0 Szczegóły
SG:
2014-04-22
g. 14:00
557
1KPD 12
Chomik-Rokicie Gdów MKS Jedynka Łódź 7:3 Szczegóły
SG:
2014-02-09
g. 12:00
558
1KPD 12
KU AZS UE II Wrocław Klub AZS PWSZ Nysa 6:4 Szczegóły
SG:
2014-02-15
g. 16:00
559
1KPD 12
LKS Brzostowianka Brzostek GLKS II Nadarzyn 8:2 Szczegóły
SG:
2014-02-22
g. 16:00
560
1KPD 13
Klub AZS PWSZ Nysa RKS Cukrownik Chybie 3:7 Szczegóły
SG:
2014-02-09
g. 16:00
561
1KPD 13
MKS Jedynka Łódź LZS Victoria Chróścice 4:6 Szczegóły
SG:
2014-02-22
g. 16:00
562
1KPD 13
GLKS II Nadarzyn Chomik-Rokicie Gdów 3:7 Szczegóły
SG:
2014-02-22
g. 12:00
563
1KPD 13
KU AZS UE II Wrocław LKS Brzostowianka Brzostek 8:2 Szczegóły
SG:
2014-03-23
g. 16:00
564
1KPD 13
KS Start Park-M Nowy Sącz LUKS Galux Skrzyszów 5:5 Szczegóły
SG:
2014-03-16
g. 16:00
565
1KPD 14
RKS Cukrownik Chybie MKS Jedynka Łódź 6:4 Szczegóły
SG:
2014-03-15
g. 16:00
566
1KPD 14
LZS Victoria Chróścice Klub AZS PWSZ Nysa 8:2 Szczegóły
SG:
2014-03-15
g. 16:00
567
1KPD 14
LKS Brzostowianka Brzostek Chomik-Rokicie Gdów 0:10 Szczegóły
SG:
2014-03-15
g. 18:00
568
1KPD 14
GLKS II Nadarzyn LUKS Galux Skrzyszów 7:3 Szczegóły
SG:
2014-02-23
g. 14:00
569
1KPD 14
KS Start Park-M Nowy Sącz KU AZS UE II Wrocław 1:9 Szczegóły
SG:
2014-03-22
g. 16:00
570
1KPD 15
GLKS II Nadarzyn RKS Cukrownik Chybie 0:10 Szczegóły
SG:
2014-03-22
g. 16:00
571
1KPD 15
LZS Victoria Chróścice KU AZS UE II Wrocław 6:4 Szczegóły
SG:
2014-03-22
g. 16:00
572
1KPD 15
LUKS Galux Skrzyszów MKS Jedynka Łódź 4:6 Szczegóły
SG:
2014-03-22
g. 16:00
573
1KPD 15
Klub AZS PWSZ Nysa LKS Brzostowianka Brzostek 8:2 Szczegóły
SG:
2014-03-16
g. 17:00
574
1KPD 15
Chomik-Rokicie Gdów KS Start Park-M Nowy Sącz 9:1 Szczegóły
SG:
2014-03-29
g. 16:00
575
1KPD 16
RKS Cukrownik Chybie Chomik-Rokicie Gdów 5:5 Szczegóły
SG:
2014-03-29
g. 16:00
576
1KPD 16
LZS Victoria Chróścice GLKS II Nadarzyn 7:3 Szczegóły
SG:
2014-03-28
g. 19:00
577
1KPD 16
MKS Jedynka Łódź LKS Brzostowianka Brzostek 9:1 Szczegóły
SG:
2014-03-29
g. 16:00
578
1KPD 16
Klub AZS PWSZ Nysa KS Start Park-M Nowy Sącz 9:1 Szczegóły
SG:
2014-04-02
g. 17:15
579
1KPD 16
KU AZS UE II Wrocław LUKS Galux Skrzyszów 8:2 Szczegóły
SG:
2014-04-05
g. 12:00
580
1KPD 17
KU AZS UE II Wrocław RKS Cukrownik Chybie 5:5 Szczegóły
SG:
2014-04-23
g. 16:00
581
1KPD 17
LZS Victoria Chróścice Chomik-Rokicie Gdów 5:5 Szczegóły
SG:
2014-04-08
g. 17:00
582
1KPD 17
MKS Jedynka Łódź Klub AZS PWSZ Nysa 6:4 Szczegóły
SG:
2014-04-05
g. 16:00
583
1KPD 17
LKS Brzostowianka Brzostek LUKS Galux Skrzyszów 3:7 Szczegóły
SG:
2014-04-05
g. 16:00
584
1KPD 17
GLKS II Nadarzyn KS Start Park-M Nowy Sącz 4:6 Szczegóły
SG:
2014-04-26
g. 16:00
585
1KPD 18
RKS Cukrownik Chybie LZS Victoria Chróścice 6:4 Szczegóły
SG:
2014-04-26
g. 16:00
586
1KPD 18
Chomik-Rokicie Gdów KU AZS UE II Wrocław 7:3 Szczegóły
SG:
2014-04-26
g. 16:00
587
1KPD 18
MKS Jedynka Łódź GLKS II Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG:
2014-04-13
g. 16:00
588
1KPD 18
LUKS Galux Skrzyszów Klub AZS PWSZ Nysa 3:7 Szczegóły
SG:
2014-04-26
g. 16:00
589
1KPD 18
LKS Brzostowianka Brzostek KS Start Park-M Nowy Sącz 5:5 Szczegóły
SG: