Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
LOTTO Superliga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 22 55 60:20
2. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 22 50 58:30
3. KS DEKORGLASS Działdowo 22 48 56:26
4. PKS KOLPING FRAC Jarosław 22 48 56:30
5. 3S POLONIA Bytom 22 40 50:37
6. DOJLIDY Białystok 22 34 47:45
7. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 22 34 44:40
8. LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 22 29 39:49
9. ENERGA KTS Toruń 22 23 35:52
10. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 22 18 30:54
11. MORLINY Ostróda 22 11 18:60
12. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 22 6 12:62

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-02
g. 18:00
W: pozytywna
001
SM 1
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2018-09-01
g. 14:00
W: pozytywna
002
SM 1
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz
2018-09-02
g. 18:00
W: pozytywna
003
SM 1
KS DEKORGLASS Działdowo PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:1 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-09-02
g. 18:00
W: pozytywna
004
SM 1
ENERGA KTS Toruń DOJLIDY Białystok 0:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2018-09-01
g. 18:00
W: pozytywna
005
SM 1
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2018-09-02
g. 18:00
W: pozytywna
006
SM 1
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2018-09-07
g. 18:00
W: pozytywna
007
SM 2
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2018-09-07
g. 18:00
W: pozytywna
008
SM 2
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KS DEKORGLASS Działdowo 2:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany
2018-09-07
g. 18:00
W: pozytywna
009
SM 2
PKS KOLPING FRAC Jarosław ENERGA KTS Toruń 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2018-09-07
g. 18:00
W: pozytywna
010
SM 2
DOJLIDY Białystok ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2018-09-07
g. 18:00
W: pozytywna
011
SM 2
3S POLONIA Bytom KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2018-09-04
g. 18:00
W: pozytywna
012
SM 2
MORLINY Ostróda ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2018-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
013
SM 3
KS DEKORGLASS Działdowo FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:0 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2018-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
014
SM 3
ENERGA KTS Toruń LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 2:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany
2018-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
015
SM 3
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra PKS KOLPING FRAC Jarosław 0:3 Szczegóły
SG: Marian Żak
2018-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
016
SM 3
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk DOJLIDY Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2018-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
017
SM 3
MORLINY Ostróda 3S POLONIA Bytom 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2018-09-28
g. 17:00
W: pozytywna
018
SM 3
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2018-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
019
SM 4
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów ENERGA KTS Toruń 3:1 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2018-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
020
SM 4
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka
2018-10-14
g. 16:00
W: pozytywna
021
SM 4
PKS KOLPING FRAC Jarosław KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 1:3 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak
2018-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
022
SM 4
DOJLIDY Białystok MORLINY Ostróda 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2018-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
023
SM 4
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2018-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
024
SM 4
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS DEKORGLASS Działdowo 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2018-10-21
g. 15:00
W: pozytywna
025
SM 5
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 0:3 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak
2018-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
026
SM 5
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka
2018-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
027
SM 5
MORLINY Ostróda PKS KOLPING FRAC Jarosław 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2018-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
028
SM 5
3S POLONIA Bytom DOJLIDY Białystok 2:3 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2018-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
029
SM 5
ENERGA KTS Toruń KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2018-10-10
g. 18:00
W: pozytywna
030
SM 5
KS DEKORGLASS Działdowo ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:0 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
031
SM 6
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 2:3 Szczegóły
SG: Marek Worek
2018-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
032
SM 6
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2018-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
033
SM 6
PKS KOLPING FRAC Jarosław 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher
2018-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
034
SM 6
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz DOJLIDY Białystok 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2018-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
035
SM 6
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2018-09-05
g. 18:00
W: pozytywna
036
SM 6
KS DEKORGLASS Działdowo ENERGA KTS Toruń 3:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2018-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
037
SM 7
MORLINY Ostróda FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2018-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
038
SM 7
3S POLONIA Bytom LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2018-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
039
SM 7
DOJLIDY Białystok PKS KOLPING FRAC Jarosław 2:3 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2018-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
040
SM 7
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2018-11-17
g. 17:00
W: pozytywna
041
SM 7
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS DEKORGLASS Działdowo 0:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2018-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
042
SM 7
ENERGA KTS Toruń ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2018-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
043
SM 8
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2018-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
044
SM 8
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz DOJLIDY Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2018-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
045
SM 8
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz PKS KOLPING FRAC Jarosław 0:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2018-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
046
SM 8
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2018-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
047
SM 8
KS DEKORGLASS Działdowo KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 1:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2018-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
048
SM 8
ENERGA KTS Toruń ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2018-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
049
SM 9
DOJLIDY Białystok FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2018-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
050
SM 9
PKS KOLPING FRAC Jarosław LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2018-12-10
g. 18:00
W: pozytywna
051
SM 9
3S POLONIA Bytom KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2018-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
052
SM 9
MORLINY Ostróda KS DEKORGLASS Działdowo 0:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2018-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
053
SM 9
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk ENERGA KTS Toruń 2:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2018-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
054
SM 9
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 0:3 Szczegóły
SG: Przemysław Żak
2019-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
055
SM 10
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2019-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
056
SM 10
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 0:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2019-01-06
g. 16:00
W: pozytywna
057
SM 10
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki DOJLIDY Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2019-01-06
g. 16:00
W: pozytywna
058
SM 10
KS DEKORGLASS Działdowo 3S POLONIA Bytom 3:2 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2019-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
059
SM 10
ENERGA KTS Toruń MORLINY Ostróda 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2019-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
060
SM 10
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 0:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa
2019-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
061
SM 11
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 0:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2019-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
062
SM 11
PKS KOLPING FRAC Jarosław KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak
2018-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
063
SM 11
DOJLIDY Białystok KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
064
SM 11
3S POLONIA Bytom ENERGA KTS Toruń 3:1 Szczegóły
SG: Robert Olencki
2019-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
065
SM 11
MORLINY Ostróda ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:2 Szczegóły
SG: Robert Woźniak
2019-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
066
SM 11
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:1 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2019-02-03
g. 18:00
W: pozytywna
067
SM 12
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 1:3 Szczegóły
SG: Przemysław Żak
2019-02-05
g. 18:00
W: pozytywna
068
SM 12
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS DEKORGLASS Działdowo 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2019-02-02
g. 18:00
W: pozytywna
069
SM 12
MORLINY Ostróda KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2019-02-03
g. 18:00
W: pozytywna
070
SM 12
ENERGA KTS Toruń PKS KOLPING FRAC Jarosław 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2019-02-02
g. 18:00
W: pozytywna
071
SM 12
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów DOJLIDY Białystok 3:2 Szczegóły
SG:
2019-02-03
g. 18:00
W: pozytywna
072
SM 12
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3S POLONIA Bytom 2:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany
2019-02-09
g. 18:00
W: pozytywna
073
SM 13
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2019-02-08
g. 17:00
W: pozytywna
074
SM 13
KS DEKORGLASS Działdowo MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2019-02-08
g. 18:00
W: pozytywna
075
SM 13
ENERGA KTS Toruń KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2019-02-08
g. 18:00
W: pozytywna
076
SM 13
PKS KOLPING FRAC Jarosław FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:2 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2019-02-08
g. 20:00
W: pozytywna
077
SM 13
DOJLIDY Białystok LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2019-02-08
g. 18:00
W: pozytywna
078
SM 13
3S POLONIA Bytom ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2019-02-10
g. 16:00
W: pozytywna
079
SM 14
MORLINY Ostróda KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2019-02-04
g. 18:00
W: pozytywna
080
SM 14
ENERGA KTS Toruń KS DEKORGLASS Działdowo 3:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2019-02-11
g. 18:00
W: pozytywna
081
SM 14
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2019-02-05
g. 18:00
W: pozytywna
082
SM 14
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2019-02-10
g. 16:00
W: pozytywna
083
SM 14
DOJLIDY Białystok 3S POLONIA Bytom 2:3 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2019-02-10
g. 18:00
W: pozytywna
084
SM 14
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2019-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
085
SM 15
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ENERGA KTS Toruń 3:0 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński
2019-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
086
SM 15
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS DEKORGLASS Działdowo 0:3 Szczegóły
SG: Marek Worek
2019-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
087
SM 15
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 0:3 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2019-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
088
SM 15
3S POLONIA Bytom PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2019-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
089
SM 15
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra DOJLIDY Białystok 0:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa
2019-02-26
g. 18:00
W: pozytywna
090
SM 15
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz MORLINY Ostróda 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2019-02-24
g. 16:30
W: pozytywna
091
SM 16
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2019-02-24
g. 16:00
W: pozytywna
092
SM 16
KS DEKORGLASS Działdowo LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2019-02-24
g. 18:00
W: pozytywna
093
SM 16
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3S POLONIA Bytom 3:0 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2019-02-24
g. 16:00
W: pozytywna
094
SM 16
PKS KOLPING FRAC Jarosław DOJLIDY Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2019-02-06
g. 18:00
W: pozytywna
095
SM 16
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz ENERGA KTS Toruń 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2019-02-24
g. 16:00
W: pozytywna
096
SM 16
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra MORLINY Ostróda 3:2 Szczegóły
SG: Marek Plewa
2019-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
097
SM 17
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2019-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
098
SM 17
3S POLONIA Bytom KS DEKORGLASS Działdowo 3:2 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2019-03-15
g. 19:00
W: pozytywna
099
SM 17
DOJLIDY Białystok KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 1:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
600
SM 17
PKS KOLPING FRAC Jarosław ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2019-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
601
SM 17
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:1 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2019-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
602
SM 17
MORLINY Ostróda ENERGA KTS Toruń 3:1 Szczegóły
SG: Robert Woźniak
2019-03-17
g. 16:00
W: pozytywna
603
SM 18
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2019-03-17
g. 14:00
W: pozytywna
604
SM 18
KS DEKORGLASS Działdowo DOJLIDY Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2019-03-17
g. 18:00
W: pozytywna
605
SM 18
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:1 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2019-03-17
g. 18:00
W: pozytywna
606
SM 18
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2019-03-17
g. 18:00
W: pozytywna
607
SM 18
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2019-03-17
g. 16:00
W: pozytywna
608
SM 18
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra ENERGA KTS Toruń 0:3 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak
2019-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
609
SM 19
DOJLIDY Białystok KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2019-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
610
SM 19
PKS KOLPING FRAC Jarosław KS DEKORGLASS Działdowo 2:3 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak
2019-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
611
SM 19
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2019-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
612
SM 19
3S POLONIA Bytom ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:0 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2019-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
613
SM 19
MORLINY Ostróda LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 0:3 Szczegóły
SG: Robert Woźniak
2019-03-20
g. 18:00
W: pozytywna
614
SM 19
ENERGA KTS Toruń FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:2 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2019-03-24
g. 16:00
W: pozytywna
615
SM 20
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz
2019-03-24
g. 16:00
W: pozytywna
616
SM 20
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2019-03-13
g. 12:00
W: pozytywna
617
SM 20
DOJLIDY Białystok ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:1 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2019-03-24
g. 18:00
W: pozytywna
618
SM 20
3S POLONIA Bytom MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2019-03-24
g. 18:00
W: pozytywna
619
SM 20
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz ENERGA KTS Toruń 3:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2019-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
620
SM 20
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2019-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
621
SM 21
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
622
SM 21
KS DEKORGLASS Działdowo ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Robert Woźniak
2019-04-05
g. 12:00
W: pozytywna
623
SM 21
PKS KOLPING FRAC Jarosław ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:2 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher
2019-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
624
SM 21
MORLINY Ostróda DOJLIDY Białystok 1:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2019-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
625
SM 21
ENERGA KTS Toruń 3S POLONIA Bytom 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2019-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
626
SM 21
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:0 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2019-04-07
g. 18:00
W: pozytywna
627
SM 22
KS DEKORGLASS Działdowo KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2019-04-07
g. 18:00
W: pozytywna
628
SM 22
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2019-04-07
g. 18:00
W: pozytywna
629
SM 22
PKS KOLPING FRAC Jarosław MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak
2019-04-07
g. 16:00
W: pozytywna
630
SM 22
DOJLIDY Białystok ENERGA KTS Toruń 2:3 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2019-04-07
g. 18:00
W: pozytywna
631
SM 22
3S POLONIA Bytom FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2019-04-07
g. 18:00
W: pozytywna
632
SM 22
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:0 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński