Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Energa
LOTTO Superliga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-02
g. 18:00
001
SM 1
ASTS OLIMPIA Grudziądz FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG:
2018-09-01
g. 14:00
002
SM 1
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG:
2018-09-02
g. 18:00
003
SM 1
KS DEKORGLASS Działdowo PKS KOLPING FRAC Jarosław -:- Szczegóły
SG:
2018-09-02
g. 18:00
004
SM 1
ENERGA KTS Toruń DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2018-09-01
g. 18:00
005
SM 1
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3S POLONIA Bytom -:- Szczegóły
SG:
2018-09-02
g. 18:00
006
SM 1
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk MORLINY Ostróda -:- Szczegóły
SG:
2018-09-07
g. 18:00
007
SM 2
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2018-09-07
g. 18:00
008
SM 2
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KS DEKORGLASS Działdowo -:- Szczegóły
SG:
2018-09-07
g. 18:00
009
SM 2
PKS KOLPING FRAC Jarosław ENERGA KTS Toruń -:- Szczegóły
SG:
2018-09-07
g. 18:00
010
SM 2
DOJLIDY Białystok ZKS PALMIARNIA Zielona Góra -:- Szczegóły
SG:
2018-09-07
g. 18:00
011
SM 2
3S POLONIA Bytom KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2018-09-04
g. 18:00
012
SM 2
MORLINY Ostróda ASTS OLIMPIA Grudziądz -:- Szczegóły
SG:
2018-09-30
g. 18:00
013
SM 3
KS DEKORGLASS Działdowo FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG:
2018-09-30
g. 18:00
014
SM 3
ENERGA KTS Toruń ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG:
2018-09-30
g. 18:00
015
SM 3
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra PKS KOLPING FRAC Jarosław -:- Szczegóły
SG:
2018-09-30
g. 18:00
016
SM 3
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2018-09-28
g. 18:00
017
SM 3
MORLINY Ostróda 3S POLONIA Bytom -:- Szczegóły
SG:
2018-09-30
g. 18:00
018
SM 3
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ASTS OLIMPIA Grudziądz -:- Szczegóły
SG:
2018-10-14
g. 18:00
019
SM 4
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów ENERGA KTS Toruń -:- Szczegóły
SG:
2018-10-14
g. 18:00
020
SM 4
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz ZKS PALMIARNIA Zielona Góra -:- Szczegóły
SG:
2018-10-14
g. 18:00
021
SM 4
PKS KOLPING FRAC Jarosław KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2018-10-14
g. 18:00
022
SM 4
DOJLIDY Białystok MORLINY Ostróda -:- Szczegóły
SG:
2018-10-14
g. 18:00
023
SM 4
ASTS OLIMPIA Grudziądz 3S POLONIA Bytom -:- Szczegóły
SG:
2018-10-14
g. 18:00
024
SM 4
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS DEKORGLASS Działdowo -:- Szczegóły
SG:
2018-10-21
g. 18:00
025
SM 5
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG:
2018-10-21
g. 18:00
026
SM 5
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG:
2018-10-21
g. 18:00
027
SM 5
MORLINY Ostróda PKS KOLPING FRAC Jarosław -:- Szczegóły
SG:
2018-10-21
g. 18:00
028
SM 5
3S POLONIA Bytom DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2018-10-21
g. 18:00
029
SM 5
ENERGA KTS Toruń KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2018-10-10
g. 18:00
030
SM 5
KS DEKORGLASS Działdowo ASTS OLIMPIA Grudziądz -:- Szczegóły
SG:
2018-10-26
g. 18:00
031
SM 6
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2018-10-26
g. 18:00
032
SM 6
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz MORLINY Ostróda -:- Szczegóły
SG:
2018-10-26
g. 18:00
033
SM 6
PKS KOLPING FRAC Jarosław 3S POLONIA Bytom -:- Szczegóły
SG:
2018-10-26
g. 18:00
034
SM 6
ASTS OLIMPIA Grudziądz DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2018-09-05
g. 18:00
035
SM 6
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ZKS PALMIARNIA Zielona Góra -:- Szczegóły
SG:
2018-10-26
g. 18:00
036
SM 6
KS DEKORGLASS Działdowo ENERGA KTS Toruń -:- Szczegóły
SG:
2018-11-25
g. 18:00
037
SM 7
MORLINY Ostróda FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG:
2018-11-25
g. 18:00
038
SM 7
3S POLONIA Bytom ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG:
2018-11-25
g. 18:00
039
SM 7
DOJLIDY Białystok PKS KOLPING FRAC Jarosław -:- Szczegóły
SG:
2018-11-25
g. 18:00
040
SM 7
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2018-11-25
g. 18:00
041
SM 7
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS DEKORGLASS Działdowo -:- Szczegóły
SG:
2018-11-25
g. 18:00
042
SM 7
ENERGA KTS Toruń ASTS OLIMPIA Grudziądz -:- Szczegóły
SG:
2018-11-30
g. 18:00
043
SM 8
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3S POLONIA Bytom -:- Szczegóły
SG:
2018-11-30
g. 18:00
044
SM 8
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2018-11-30
g. 18:00
045
SM 8
ASTS OLIMPIA Grudziądz PKS KOLPING FRAC Jarosław -:- Szczegóły
SG:
2018-11-30
g. 18:00
046
SM 8
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki MORLINY Ostróda -:- Szczegóły
SG:
2018-11-30
g. 18:00
047
SM 8
KS DEKORGLASS Działdowo KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2018-11-30
g. 18:00
048
SM 8
ENERGA KTS Toruń ZKS PALMIARNIA Zielona Góra -:- Szczegóły
SG:
2018-12-09
g. 18:00
049
SM 9
DOJLIDY Białystok FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG:
2018-12-09
g. 18:00
050
SM 9
PKS KOLPING FRAC Jarosław ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG:
2018-12-09
g. 18:00
051
SM 9
3S POLONIA Bytom KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2018-12-04
g. 18:00
052
SM 9
MORLINY Ostróda KS DEKORGLASS Działdowo -:- Szczegóły
SG:
2018-12-09
g. 18:00
053
SM 9
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk ENERGA KTS Toruń -:- Szczegóły
SG:
2018-12-09
g. 18:00
054
SM 9
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra ASTS OLIMPIA Grudziądz -:- Szczegóły
SG:
2019-01-06
g. 18:00
055
SM 10
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów PKS KOLPING FRAC Jarosław -:- Szczegóły
SG:
2019-01-06
g. 18:00
056
SM 10
ASTS OLIMPIA Grudziądz ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG:
2019-01-06
g. 18:00
057
SM 10
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2019-01-06
g. 18:00
058
SM 10
KS DEKORGLASS Działdowo 3S POLONIA Bytom -:- Szczegóły
SG:
2019-01-06
g. 18:00
059
SM 10
ENERGA KTS Toruń MORLINY Ostróda -:- Szczegóły
SG:
2019-01-06
g. 18:00
060
SM 10
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2019-01-13
g. 18:00
061
SM 11
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG:
2019-01-13
g. 18:00
062
SM 11
PKS KOLPING FRAC Jarosław KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2019-01-13
g. 18:00
063
SM 11
DOJLIDY Białystok KS DEKORGLASS Działdowo -:- Szczegóły
SG:
2019-01-13
g. 18:00
064
SM 11
3S POLONIA Bytom ENERGA KTS Toruń -:- Szczegóły
SG:
2019-01-13
g. 18:00
065
SM 11
MORLINY Ostróda ZKS PALMIARNIA Zielona Góra -:- Szczegóły
SG:
2019-01-13
g. 18:00
066
SM 11
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk ASTS OLIMPIA Grudziądz -:- Szczegóły
SG: