Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Ekstraklasa Kobiet
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 18 36 54:6
2. KU AZS UE Wrocław 18 32 49:11
3. POLMLEK Lidzbark Warmiński 18 24 42:25
4. GLKS SCANIA Nadarzyn 18 22 39:27
5. BEBETTO AZS UJD Częstochowa 18 18 34:32
6. SKTS Sochaczew 18 12 24:39
7. KS BRONOWIANKA Kraków 18 12 25:42
8. ATS east rent Białystok 18 10 20:45
9. MRKS Gdańsk 18 8 16:47
10. KSTS MOSiR KARPATY Krosno 18 6 16:45

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-02
g. 16:00
W: pozytywna
100
EK 1
ATS east rent Białystok KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2018-09-02
g. 14:00
W: pozytywna
101
EK 1
KSTS MOSiR KARPATY Krosno KU AZS UE Wrocław 0:3 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak
2018-09-02
g. 13:00
W: pozytywna
102
EK 1
MRKS Gdańsk BEBETTO AZS UJD Częstochowa 0:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński
2018-09-02
g. 16:00
W: pozytywna
103
EK 1
KS BRONOWIANKA Kraków POLMLEK Lidzbark Warmiński 2:3 Szczegóły
SG: Izabela Żądło
2018-09-03
g. 16:30
W: pozytywna
104
EK 1
GLKS SCANIA Nadarzyn SKTS Sochaczew 3:2 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2018-09-08
g. 18:00
W: pozytywna
105
EK 2
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg KSTS MOSiR KARPATY Krosno 3:0 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher
2018-09-03
g. 16:00
W: pozytywna
106
EK 2
KU AZS UE Wrocław MRKS Gdańsk 3:0 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2018-09-05
g. 18:00
W: pozytywna
107
EK 2
BEBETTO AZS UJD Częstochowa KS BRONOWIANKA Kraków 3:1 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2018-09-07
g. 16:00
W: pozytywna
108
EK 2
POLMLEK Lidzbark Warmiński GLKS SCANIA Nadarzyn 3:1 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2018-09-08
g. 17:00
W: pozytywna
109
EK 2
SKTS Sochaczew ATS east rent Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński
2018-09-10
g. 17:00
W: pozytywna
110
EK 3
MRKS Gdańsk KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 1:3 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2018-10-13
g. 16:00
W: pozytywna
111
EK 3
KS BRONOWIANKA Kraków KU AZS UE Wrocław 0:3 Szczegóły
SG: Izabela Żądło
2018-10-12
g. 17:00
W: pozytywna
112
EK 3
GLKS SCANIA Nadarzyn BEBETTO AZS UJD Częstochowa 2:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński
2018-10-13
g. 17:00
W: pozytywna
113
EK 3
SKTS Sochaczew POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz
2018-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
114
EK 3
KSTS MOSiR KARPATY Krosno ATS east rent Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2018-10-14
g. 14:00
W: pozytywna
115
EK 4
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg KS BRONOWIANKA Kraków 3:0 Szczegóły
SG: Paweł Mazurek
2018-11-22
g. 17:15
W: pozytywna
116
EK 4
KU AZS UE Wrocław GLKS SCANIA Nadarzyn 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński
2018-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
117
EK 4
BEBETTO AZS UJD Częstochowa SKTS Sochaczew 1:3 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2018-10-19
g. 15:00
W: pozytywna
118
EK 4
ATS east rent Białystok POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:2 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2018-10-20
g. 14:00
W: pozytywna
119
EK 4
KSTS MOSiR KARPATY Krosno MRKS Gdańsk 1:3 Szczegóły
SG: Marek Worek
2018-10-24
g. 16:00
W: pozytywna
120
EK 5
GLKS SCANIA Nadarzyn KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński
2018-12-12
g. 17:00
W: pozytywna
121
EK 5
SKTS Sochaczew KU AZS UE Wrocław 0:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
122
EK 5
POLMLEK Lidzbark Warmiński BEBETTO AZS UJD Częstochowa 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
123
EK 5
KS BRONOWIANKA Kraków KSTS MOSiR KARPATY Krosno 3:1 Szczegóły
SG: Paweł Mazurek
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
124
EK 5
MRKS Gdańsk ATS east rent Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2018-10-15
g. 17:00
W: pozytywna
125
EK 6
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg SKTS Sochaczew 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2018-11-03
g. 16:00
W: negatywna
126
EK 6
KU AZS UE Wrocław POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek
2018-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
127
EK 6
ATS east rent Białystok BEBETTO AZS UJD Częstochowa 3:2 Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2018-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
128
EK 6
KSTS MOSiR KARPATY Krosno GLKS SCANIA Nadarzyn 0:3 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2018-11-02
g. 16:00
W: pozytywna
129
EK 6
MRKS Gdańsk KS BRONOWIANKA Kraków 1:3 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2018-10-25
g. 16:00
W: pozytywna
130
EK 7
POLMLEK Lidzbark Warmiński KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2018-10-30
g. 18:00
W: pozytywna
131
EK 7
BEBETTO AZS UJD Częstochowa KU AZS UE Wrocław 1:3 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2018-11-10
g. 17:00
W: pozytywna
132
EK 7
SKTS Sochaczew KSTS MOSiR KARPATY Krosno 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz
2018-11-18
g. 16:00
W: pozytywna
133
EK 7
GLKS SCANIA Nadarzyn MRKS Gdańsk 3:0 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński
2018-11-10
g. 16:00
W: pozytywna
134
EK 7
KS BRONOWIANKA Kraków ATS east rent Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Paweł Mazurek
2018-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
135
EK 8
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg BEBETTO AZS UJD Częstochowa 3:0 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak
2018-12-11
g. 18:00
W: pozytywna
136
EK 8
ATS east rent Białystok KU AZS UE Wrocław 0:3 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk
2018-12-01
g. 14:00
W: pozytywna
137
EK 8
KSTS MOSiR KARPATY Krosno POLMLEK Lidzbark Warmiński 0:3 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher
2018-12-08
g. 16:00
W: pozytywna
138
EK 8
MRKS Gdańsk SKTS Sochaczew 3:0 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński
2018-11-04
g. 15:00
W: pozytywna
139
EK 8
KS BRONOWIANKA Kraków GLKS SCANIA Nadarzyn 2:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk
2018-12-08
g. 16:00
W: pozytywna
140
EK 9
KU AZS UE Wrocław KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 1:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa
2018-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
141
EK 9
BEBETTO AZS UJD Częstochowa KSTS MOSiR KARPATY Krosno 3:1 Szczegóły
SG: Michał Minda
2018-10-24
g. 16:00
W: pozytywna
142
EK 9
POLMLEK Lidzbark Warmiński MRKS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2018-12-11
g. 17:00
W: pozytywna
143
EK 9
SKTS Sochaczew KS BRONOWIANKA Kraków 1:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2018-12-07
g. 16:00
W: pozytywna
144
EK 9
GLKS SCANIA Nadarzyn ATS east rent Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-01-08
g. 13:00
W: pozytywna
145
EK 10
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg ATS east rent Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2019-01-09
g. 17:15
W: pozytywna
146
EK 10
KU AZS UE Wrocław KSTS MOSiR KARPATY Krosno 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński
2019-01-09
g. 16:00
W: pozytywna
147
EK 10
BEBETTO AZS UJD Częstochowa MRKS Gdańsk 3:0 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2019-01-09
g. 17:00
W: pozytywna
148
EK 10
POLMLEK Lidzbark Warmiński KS BRONOWIANKA Kraków 3:0 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2019-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
149
EK 10
SKTS Sochaczew GLKS SCANIA Nadarzyn 0:3 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz
2019-01-10
g. 12:00
W: pozytywna
150
EK 11
KSTS MOSiR KARPATY Krosno KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 1:3 Szczegóły
SG: Marek Worek
2019-01-12
g. 16:00
W: pozytywna
151
EK 11
MRKS Gdańsk KU AZS UE Wrocław 0:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2019-01-12
g. 16:00
W: pozytywna
152
EK 11
KS BRONOWIANKA Kraków BEBETTO AZS UJD Częstochowa 1:3 Szczegóły
SG: Paweł Mazurek
2019-01-10
g. 16:00
W: pozytywna
153
EK 11
GLKS SCANIA Nadarzyn POLMLEK Lidzbark Warmiński 1:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-01-12
g. 14:00
W: pozytywna
154
EK 11
ATS east rent Białystok SKTS Sochaczew 1:3 Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2019-01-20
g. 11:00
W: pozytywna
155
EK 12
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg MRKS Gdańsk 3:0 Szczegóły
SG: Marek Worek
2019-01-20
g. 14:30
W: pozytywna
156
EK 12
KU AZS UE Wrocław KS BRONOWIANKA Kraków 3:0 Szczegóły
SG: Marek Plewa
2019-01-19
g. 18:00
W: pozytywna
157
EK 12
BEBETTO AZS UJD Częstochowa GLKS SCANIA Nadarzyn 1:3 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2019-01-18
g. 17:00
W: negatywna
158
EK 12
POLMLEK Lidzbark Warmiński SKTS Sochaczew 3:0 Szczegóły
SG: Robert Woźniak
2019-01-20
g. 16:00
W: pozytywna
159
EK 12
ATS east rent Białystok KSTS MOSiR KARPATY Krosno 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2019-01-22
g. 17:00
W: pozytywna
160
EK 13
KS BRONOWIANKA Kraków KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Izabela Żądło
2019-02-01
g. 16:30
W: pozytywna
161
EK 13
GLKS SCANIA Nadarzyn KU AZS UE Wrocław 1:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-02-02
g. 17:00
W: pozytywna
162
EK 13
SKTS Sochaczew BEBETTO AZS UJD Częstochowa 0:3 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski
2019-02-01
g. 17:00
W: pozytywna
163
EK 13
POLMLEK Lidzbark Warmiński ATS east rent Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2019-02-02
g. 16:00
W: pozytywna
164
EK 13
MRKS Gdańsk KSTS MOSiR KARPATY Krosno 0:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala
2019-02-09
g. 16:00
W: pozytywna
165
EK 14
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg GLKS SCANIA Nadarzyn 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2019-02-07
g. 17:00
W: pozytywna
166
EK 14
KU AZS UE Wrocław SKTS Sochaczew 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek
2019-02-09
g. 16:00
W: pozytywna
167
EK 14
BEBETTO AZS UJD Częstochowa POLMLEK Lidzbark Warmiński 1:3 Szczegóły
SG: Michał Minda
2019-02-08
g. 17:00
W: pozytywna
168
EK 14
KSTS MOSiR KARPATY Krosno KS BRONOWIANKA Kraków 2:3 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2019-02-09
g. 18:00
W: pozytywna
169
EK 14
ATS east rent Białystok MRKS Gdańsk 3:0 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2019-02-23
g. 17:00
W: pozytywna
170
EK 15
SKTS Sochaczew KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz
2019-02-22
g. 17:00
W: pozytywna
171
EK 15
POLMLEK Lidzbark Warmiński KU AZS UE Wrocław 1:3 Szczegóły
SG: Robert Woźniak
2019-02-23
g. 16:00
W: pozytywna
172
EK 15
BEBETTO AZS UJD Częstochowa ATS east rent Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2019-02-22
g. 15:30
W: pozytywna
173
EK 15
GLKS SCANIA Nadarzyn KSTS MOSiR KARPATY Krosno 3:0 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2019-02-23
g. 11:30
W: pozytywna
174
EK 15
KS BRONOWIANKA Kraków MRKS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk
2019-02-07
g. 16:00
W: pozytywna
175
EK 16
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:2 Szczegóły
SG: Lech Lichołai
2019-03-13
g. 17:15
W: pozytywna
176
EK 16
KU AZS UE Wrocław BEBETTO AZS UJD Częstochowa 3:0 Szczegóły
SG: Marek Plewa
2019-02-21
g. 18:00
W: negatywna
177
EK 16
KSTS MOSiR KARPATY Krosno SKTS Sochaczew 3:0 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński
2019-03-13
g. 16:00
W: pozytywna
178
EK 16
MRKS Gdańsk GLKS SCANIA Nadarzyn 0:3 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2019-03-11
g. 18:00
W: pozytywna
179
EK 16
ATS east rent Białystok KS BRONOWIANKA Kraków 3:1 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2019-03-16
g. 16:00
W: pozytywna
180
EK 17
BEBETTO AZS UJD Częstochowa KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Robert Olencki
2019-03-16
g. 16:00
W: pozytywna
181
EK 17
KU AZS UE Wrocław ATS east rent Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek
2019-02-03
g. 14:00
W: pozytywna
182
EK 17
POLMLEK Lidzbark Warmiński KSTS MOSiR KARPATY Krosno 3:0 Szczegóły
SG: Robert Woźniak
2019-03-16
g. 17:00
W: pozytywna
183
EK 17
SKTS Sochaczew MRKS Gdańsk 2:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2019-03-08
g. 16:30
W: pozytywna
184
EK 17
GLKS SCANIA Nadarzyn KS BRONOWIANKA Kraków 3:0 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2019-03-15
g. 16:00
W: pozytywna
185
EK 18
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg KU AZS UE Wrocław 3:0 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher
2019-03-23
g. 16:00
W: pozytywna
186
EK 18
KSTS MOSiR KARPATY Krosno BEBETTO AZS UJD Częstochowa 0:3 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2019-03-23
g. 16:00
W: pozytywna
187
EK 18
MRKS Gdańsk POLMLEK Lidzbark Warmiński 0:3 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2019-03-23
g. 16:00
W: negatywna
188
EK 18
KS BRONOWIANKA Kraków SKTS Sochaczew 0:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk
2019-03-23
g. 16:00
W: pozytywna
189
EK 18
ATS east rent Białystok GLKS SCANIA Nadarzyn 0:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada