Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Energa
Ekstraklasa Kobiet
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-02
g. 16:00
100
EK 1
ATS east rent Białystok KTS Enea Siarka Tarnobrzeg -:- Szczegóły
SG:
2018-09-02
g. 16:00
101
EK 1
KSTS MOSiR KARPATY Krosno KU AZS UE Wrocław -:- Szczegóły
SG:
2018-09-02
g. 16:00
102
EK 1
MRKS Gdańsk BEBETTO AZS UJD Częstochowa -:- Szczegóły
SG:
2018-09-02
g. 16:00
103
EK 1
KS BRONOWIANKA Kraków POLMLEK Lidzbark Warmiński -:- Szczegóły
SG:
2018-09-02
g. 16:00
104
EK 1
GLKS SCANIA Nadarzyn SKTS Sochaczew -:- Szczegóły
SG:
2018-09-08
g. 18:00
105
EK 2
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg KSTS MOSiR KARPATY Krosno -:- Szczegóły
SG:
2018-09-08
g. 16:00
106
EK 2
KU AZS UE Wrocław MRKS Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2018-09-05
g. 18:00
107
EK 2
BEBETTO AZS UJD Częstochowa KS BRONOWIANKA Kraków -:- Szczegóły
SG:
2018-09-08
g. 16:00
108
EK 2
POLMLEK Lidzbark Warmiński GLKS SCANIA Nadarzyn -:- Szczegóły
SG:
2018-09-08
g. 16:00
109
EK 2
SKTS Sochaczew ATS east rent Białystok -:- Szczegóły
SG:
2018-10-10
g. 17:00
110
EK 3
MRKS Gdańsk KTS Enea Siarka Tarnobrzeg -:- Szczegóły
SG:
2018-10-13
g. 16:00
111
EK 3
KS BRONOWIANKA Kraków KU AZS UE Wrocław -:- Szczegóły
SG:
2018-10-13
g. 16:00
112
EK 3
GLKS SCANIA Nadarzyn BEBETTO AZS UJD Częstochowa -:- Szczegóły
SG:
2018-10-13
g. 16:00
113
EK 3
SKTS Sochaczew POLMLEK Lidzbark Warmiński -:- Szczegóły
SG:
2018-10-13
g. 16:00
114
EK 3
KSTS MOSiR KARPATY Krosno ATS east rent Białystok -:- Szczegóły
SG:
2018-10-14
g. 14:00
115
EK 4
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg KS BRONOWIANKA Kraków -:- Szczegóły
SG:
2018-10-20
g. 16:00
116
EK 4
KU AZS UE Wrocław GLKS SCANIA Nadarzyn -:- Szczegóły
SG:
2018-10-17
g. 18:00
117
EK 4
BEBETTO AZS UJD Częstochowa SKTS Sochaczew -:- Szczegóły
SG:
2018-10-20
g. 16:00
118
EK 4
ATS east rent Białystok POLMLEK Lidzbark Warmiński -:- Szczegóły
SG:
2018-10-20
g. 16:00
119
EK 4
KSTS MOSiR KARPATY Krosno MRKS Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2018-10-27
g. 16:00
120
EK 5
GLKS SCANIA Nadarzyn KTS Enea Siarka Tarnobrzeg -:- Szczegóły
SG:
2018-10-27
g. 16:00
121
EK 5
SKTS Sochaczew KU AZS UE Wrocław -:- Szczegóły
SG:
2018-10-27
g. 16:00
122
EK 5
POLMLEK Lidzbark Warmiński BEBETTO AZS UJD Częstochowa -:- Szczegóły
SG:
2018-10-27
g. 16:00
123
EK 5
KS BRONOWIANKA Kraków KSTS MOSiR KARPATY Krosno -:- Szczegóły
SG:
2018-10-27
g. 16:00
124
EK 5
MRKS Gdańsk ATS east rent Białystok -:- Szczegóły
SG:
2018-11-03
g. 16:00
125
EK 6
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg SKTS Sochaczew -:- Szczegóły
SG:
2018-11-03
g. 16:00
126
EK 6
KU AZS UE Wrocław POLMLEK Lidzbark Warmiński -:- Szczegóły
SG:
2018-11-03
g. 16:00
127
EK 6
ATS east rent Białystok BEBETTO AZS UJD Częstochowa -:- Szczegóły
SG:
2018-11-03
g. 16:00
128
EK 6
KSTS MOSiR KARPATY Krosno GLKS SCANIA Nadarzyn -:- Szczegóły
SG:
2018-11-03
g. 16:00
129
EK 6
MRKS Gdańsk KS BRONOWIANKA Kraków -:- Szczegóły
SG:
2018-11-10
g. 16:00
130
EK 7
POLMLEK Lidzbark Warmiński KTS Enea Siarka Tarnobrzeg -:- Szczegóły
SG:
2018-11-07
g. 18:00
131
EK 7
BEBETTO AZS UJD Częstochowa KU AZS UE Wrocław -:- Szczegóły
SG:
2018-11-10
g. 16:00
132
EK 7
SKTS Sochaczew KSTS MOSiR KARPATY Krosno -:- Szczegóły
SG:
2018-11-10
g. 16:00
133
EK 7
GLKS SCANIA Nadarzyn MRKS Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2018-11-10
g. 16:00
134
EK 7
KS BRONOWIANKA Kraków ATS east rent Białystok -:- Szczegóły
SG:
2018-12-01
g. 16:00
135
EK 8
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg BEBETTO AZS UJD Częstochowa -:- Szczegóły
SG:
2018-12-01
g. 16:00
136
EK 8
ATS east rent Białystok KU AZS UE Wrocław -:- Szczegóły
SG:
2018-12-01
g. 16:00
137
EK 8
KSTS MOSiR KARPATY Krosno POLMLEK Lidzbark Warmiński -:- Szczegóły
SG:
2018-12-01
g. 16:00
138
EK 8
MRKS Gdańsk SKTS Sochaczew -:- Szczegóły
SG:
2018-12-01
g. 16:00
139
EK 8
KS BRONOWIANKA Kraków GLKS SCANIA Nadarzyn -:- Szczegóły
SG:
2018-12-08
g. 16:00
140
EK 9
KU AZS UE Wrocław KTS Enea Siarka Tarnobrzeg -:- Szczegóły
SG:
2018-12-05
g. 18:00
141
EK 9
BEBETTO AZS UJD Częstochowa KSTS MOSiR KARPATY Krosno -:- Szczegóły
SG:
2018-12-08
g. 16:00
142
EK 9
POLMLEK Lidzbark Warmiński MRKS Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2018-12-08
g. 16:00
143
EK 9
SKTS Sochaczew KS BRONOWIANKA Kraków -:- Szczegóły
SG:
2018-12-08
g. 16:00
144
EK 9
GLKS SCANIA Nadarzyn ATS east rent Białystok -:- Szczegóły
SG: