Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 34 145:35
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 33 142:38
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 24 103:77
4. MKS POGOŃ Siedlce 18 23 107:73
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 18 20 98:82
6. GKTS Wiązowna 18 14 69:111
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 13 76:104
8. ENERGA KTS II Toruń 18 10 84:96
9. KS SPÓJNIA Warszawa 18 9 57:123
10. UKS VICTORIA Płock 18 0 19:161

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
200
1MPN 1
GKTS Wiązowna UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 0:10 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski SL: Jacek Kozanowski
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
201
1MPN 1
ENERGA KTS II Toruń KS SPÓJNIA Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Tomasz Kurtyka
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
202
1MPN 1
KS AZS AWFiS II Gdańsk POLTAREX POGOŃ Lębork 1:9 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Michał Faran
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
203
1MPN 1
UKS VICTORIA Płock KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 0:10 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Sławomir Załęski
2018-09-15
g. 13:00
W: pozytywna
204
1MPN 1
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski MKS POGOŃ Siedlce 7:3 Szczegóły
SG: Bartosz Bartkowicz
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
205
1MPN 2
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą ENERGA KTS II Toruń 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Tomasz Kurtyka
2018-09-25
g. 17:30
W: pozytywna
206
1MPN 2
KS SPÓJNIA Warszawa KS AZS AWFiS II Gdańsk 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Jarosław Dąbrowski
2018-09-15
g. 18:00
W: pozytywna
207
1MPN 2
POLTAREX POGOŃ Lębork UKS VICTORIA Płock 10:0 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Eugeniusz Chyliński
2018-09-29
g. 12:00
W: pozytywna
208
1MPN 2
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 7:3 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Eugeniusz Chyliński
2018-09-16
g. 16:00
W: pozytywna
209
1MPN 2
MKS POGOŃ Siedlce GKTS Wiązowna 8:2 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński
2018-09-20
g. 18:30
W: pozytywna
210
1MPN 3
KS AZS AWFiS II Gdańsk UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Andrzej Grządziel
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
211
1MPN 3
UKS VICTORIA Płock KS SPÓJNIA Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Tomasz Kurtyka
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
212
1MPN 3
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski POLTAREX POGOŃ Lębork 5:5 Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Jan Moder
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
213
1MPN 3
MKS POGOŃ Siedlce KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 5:5 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Marcin Fidala
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
214
1MPN 3
ENERGA KTS II Toruń GKTS Wiązowna 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2018-09-07
g. 19:00
W: pozytywna
215
1MPN 4
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą UKS VICTORIA Płock 10:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Grzegorz Bor
2018-09-30
g. 15:00
W: pozytywna
216
1MPN 4
KS SPÓJNIA Warszawa GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Izabela Rozner
2018-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
217
1MPN 4
POLTAREX POGOŃ Lębork MKS POGOŃ Siedlce 8:2 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Małgorzata Fidala
2018-10-20
g. 16:00
W: pozytywna
218
1MPN 4
GKTS Wiązowna KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 4:6 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Jan Respondowski
2018-10-20
g. 16:00
W: pozytywna
219
1MPN 4
ENERGA KTS II Toruń KS AZS AWFiS II Gdańsk 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Tomasz Kurtyka
2018-10-28
g. 16:00
W: pozytywna
220
1MPN 5
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 4:6 Szczegóły
SG: Grażyna Rumińska SL: Kinga Gilewska
2018-10-28
g. 16:00
W: pozytywna
221
1MPN 5
MKS POGOŃ Siedlce KS SPÓJNIA Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Jarosław Dąbrowski
2018-10-27
g. 12:00
W: pozytywna
222
1MPN 5
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia POLTAREX POGOŃ Lębork 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Eugeniusz Chyliński
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
223
1MPN 5
UKS VICTORIA Płock ENERGA KTS II Toruń 0:10 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Grzegorz Bor
2018-10-28
g. 12:00
W: pozytywna
224
1MPN 5
KS AZS AWFiS II Gdańsk GKTS Wiązowna 5:5 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Dagmar Rzoska
2018-10-27
g. 12:00
W: pozytywna
225
1MPN 6
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą MKS POGOŃ Siedlce 7:3 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Włodzimierz Wajda
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
226
1MPN 6
KS SPÓJNIA Warszawa KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jacek Kozanowski
2018-11-03
g. 14:00
W: pozytywna
227
1MPN 6
GKTS Wiązowna POLTAREX POGOŃ Lębork 1:9 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
228
1MPN 6
ENERGA KTS II Toruń GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Andrzej Jesiołowski
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
229
1MPN 6
KS AZS AWFiS II Gdańsk UKS VICTORIA Płock 9:1 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Michał Faran
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
230
1MPN 7
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 1:9 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Wojciech Cierlica
2018-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
231
1MPN 7
POLTAREX POGOŃ Lębork KS SPÓJNIA Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Dagmar Rzoska
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
232
1MPN 7
MKS POGOŃ Siedlce ENERGA KTS II Toruń 6:4 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Jan Respondowski
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
233
1MPN 7
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski KS AZS AWFiS II Gdańsk 8:2 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Kinga Gilewska
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
234
1MPN 7
UKS VICTORIA Płock GKTS Wiązowna 3:7 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Sławomir Załęski
2018-11-10
g. 16:00
W: pozytywna
235
1MPN 8
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą POLTAREX POGOŃ Lębork 6:4 Szczegóły
SG: Jan Moder SL: Włodzimierz Wajda
2018-12-01
g. 16:00
W: pozytywna
236
1MPN 8
GKTS Wiązowna KS SPÓJNIA Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Jarosław Dąbrowski
2018-12-01
g. 16:00
W: pozytywna
237
1MPN 8
ENERGA KTS II Toruń KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 5:5 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Tomasz Kurtyka
2019-01-05
g. 16:00
W: pozytywna
238
1MPN 8
KS AZS AWFiS II Gdańsk MKS POGOŃ Siedlce 4:6 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Mirosław Seidel
2018-11-23
g. 19:30
W: pozytywna
239
1MPN 8
UKS VICTORIA Płock GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 0:10 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński SL: Izabela Rozner
2018-09-09
g. 14:00
W: pozytywna
240
1MPN 9
KS SPÓJNIA Warszawa UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 1:9 Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Krystian Kilar
2018-12-22
g. 17:00
W: pozytywna
241
1MPN 9
POLTAREX POGOŃ Lębork ENERGA KTS II Toruń 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Dagmar Rzoska
2018-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
242
1MPN 9
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia KS AZS AWFiS II Gdańsk 8:2 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Marcin Fidala
2018-11-16
g. 19:00
W: pozytywna
243
1MPN 9
MKS POGOŃ Siedlce UKS VICTORIA Płock 10:0 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Bartłomiej Zawada
2018-11-24
g. 16:00
W: pozytywna
244
1MPN 9
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski GKTS Wiązowna 3:7 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Jarosław Dąbrowski
2019-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
245
1MPN 10
UKS VICTORIA Płock UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 0:10 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka SL: Zbigniew Gliniany
2019-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
246
1MPN 10
KS SPÓJNIA Warszawa POLTAREX POGOŃ Lębork 1:9 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Jan Respondowski
2019-01-12
g. 16:00
W: pozytywna
247
1MPN 10
KS AZS AWFiS II Gdańsk KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 2:8 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Marcin Fidala
2019-01-06
g. 15:00
W: pozytywna
248
1MPN 10
GKTS Wiązowna GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 4:6 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Kinga Gilewska
2019-01-12
g. 16:00
W: pozytywna
249
1MPN 10
ENERGA KTS II Toruń MKS POGOŃ Siedlce 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Tomasz Kurtyka
2019-01-05
g. 18:00
W: pozytywna
250
1MPN 11
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KS SPÓJNIA Warszawa 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka SL: Zbigniew Gliniany
2019-03-16
g. 17:00
W: pozytywna
251
1MPN 11
POLTAREX POGOŃ Lębork KS AZS AWFiS II Gdańsk 8:2 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Małgorzata Fidala
2019-03-16
g. 16:00
W: pozytywna
252
1MPN 11
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia GKTS Wiązowna 4:6 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Dagmar Rzoska
2019-01-19
g. 16:00
W: pozytywna
253
1MPN 11
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski ENERGA KTS II Toruń 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka SL: Jan Moder
2019-02-24
g. 14:00
W: pozytywna
254
1MPN 11
UKS VICTORIA Płock MKS POGOŃ Siedlce 0:10 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jacek Kozanowski
2019-02-03
g. 14:00
W: pozytywna
255
1MPN 12
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KS AZS AWFiS II Gdańsk 9:1 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Kinga Gilewska
2019-03-17
g. 11:00
W: pozytywna
256
1MPN 12
POLTAREX POGOŃ Lębork GKTS Wiązowna 10:0 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Dagmar Rzoska
2019-02-02
g. 16:00
W: pozytywna
257
1MPN 12
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia ENERGA KTS II Toruń 6:4 Szczegóły
SG: Marcin Fidala SL: Mirosław Seidel
2019-02-02
g. 14:00
W: pozytywna
258
1MPN 12
MKS POGOŃ Siedlce GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 9:1 Szczegóły
SG: Jan Radoński SL: Jarosław Dąbrowski
2019-02-03
g. 16:00
W: pozytywna
259
1MPN 12
KS SPÓJNIA Warszawa UKS VICTORIA Płock 7:3 Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Jacek Kozanowski
2019-01-04
g. 19:00
W: pozytywna
260
1MPN 13
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą GKTS Wiązowna 9:1 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Włodzimierz Wajda
2019-02-09
g. 14:00
W: pozytywna
261
1MPN 13
ENERGA KTS II Toruń POLTAREX POGOŃ Lębork 1:9 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski SL: Daniela Dziadkowiec
2019-02-09
g. 14:00
W: pozytywna
262
1MPN 13
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia MKS POGOŃ Siedlce 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Jan Radoński
2019-01-05
g. 16:00
W: pozytywna
263
1MPN 13
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski UKS VICTORIA Płock 9:1 Szczegóły
SG: Grażyna Rumińska SL: Kinga Gilewska
2019-02-02
g. 14:00
W: pozytywna
264
1MPN 13
KS AZS AWFiS II Gdańsk KS SPÓJNIA Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Michał Faran
2019-02-16
g. 16:00
W: pozytywna
265
1MPN 14
ENERGA KTS II Toruń UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 2:8 Szczegóły
SG: Jan Moder
2019-02-16
g. 12:00
W: pozytywna
266
1MPN 14
MKS POGOŃ Siedlce POLTAREX POGOŃ Lębork 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2019-02-16
g. 16:00
W: pozytywna
267
1MPN 14
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 4:6 Szczegóły
SG: Bartosz Bartkowicz SL: Kinga Gilewska
2019-02-21
g. 17:00
W: pozytywna
268
1MPN 14
KS SPÓJNIA Warszawa GKTS Wiązowna 4:6 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Jan Radoński
2019-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
269
1MPN 14
UKS VICTORIA Płock KS AZS AWFiS II Gdańsk 1:9 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2019-02-10
g. 12:00
W: pozytywna
270
1MPN 15
MKS POGOŃ Siedlce UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3:7 Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Jacek Kozanowski
2019-02-23
g. 17:00
W: pozytywna
271
1MPN 15
POLTAREX POGOŃ Lębork GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Eugeniusz Chyliński
2019-02-23
g. 16:00
W: pozytywna
272
1MPN 15
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia UKS VICTORIA Płock 10:0 Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Marcin Fidala
2019-02-24
g. 15:00
W: pozytywna
273
1MPN 15
KS SPÓJNIA Warszawa ENERGA KTS II Toruń 5:5 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jan Respondowski
2019-02-23
g. 16:00
W: pozytywna
274
1MPN 15
GKTS Wiązowna KS AZS AWFiS II Gdańsk 1:9 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński
2019-03-23
g. 16:00
W: pozytywna
275
1MPN 16
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 8:2 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Kinga Gilewska
2019-03-23
g. 18:00
W: pozytywna
276
1MPN 16
POLTAREX POGOŃ Lębork KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 9:1 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Marcin Fidala
2019-02-15
g. 18:00
W: pozytywna
277
1MPN 16
KS SPÓJNIA Warszawa MKS POGOŃ Siedlce 0:10 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Krystian Kilar
2019-03-26
g. 18:00
W: pozytywna
278
1MPN 16
KS AZS AWFiS II Gdańsk ENERGA KTS II Toruń 6:4 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala SL: Eugeniusz Chyliński
2019-03-24
g. 16:00
W: pozytywna
279
1MPN 16
GKTS Wiązowna UKS VICTORIA Płock 6:4 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński
2019-02-17
g. 16:00
W: pozytywna
280
1MPN 17
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Artur Janowski
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
281
1MPN 17
UKS VICTORIA Płock POLTAREX POGOŃ Lębork 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Sławomir Załęski
2019-04-13
g. 16:00
W: pozytywna
282
1MPN 17
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski KS SPÓJNIA Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Włodzimierz Wajda
2019-04-06
g. 14:00
W: pozytywna
283
1MPN 17
MKS POGOŃ Siedlce KS AZS AWFiS II Gdańsk 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
284
1MPN 17
GKTS Wiązowna ENERGA KTS II Toruń 6:4 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński
2019-05-11
g. 16:00
W: pozytywna
285
1MPN 18
POLTAREX POGOŃ Lębork UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 6:4 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Dagmar Rzoska
2019-05-11
g. 16:00
W: pozytywna
286
1MPN 18
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia KS SPÓJNIA Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Marcin Fidala
2019-05-11
g. 16:00
W: pozytywna
287
1MPN 18
KS AZS AWFiS II Gdańsk GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Andrzej Grządziel
2019-05-11
g. 16:00
W: pozytywna
288
1MPN 18
GKTS Wiązowna MKS POGOŃ Siedlce 4:6 Szczegóły
SG: Jan Respondowski
2019-05-11
g. 16:00
W: pozytywna
289
1MPN 18
ENERGA KTS II Toruń UKS VICTORIA Płock 10:0 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec