Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Energa
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
200
1MPN 1
GKTS Wiązowna UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą -:- Szczegóły
SG:
2018-09-08
g. 16:00
201
1MPN 1
ENERGA KTS II Toruń KS SPÓJNIA Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2018-09-08
g. 16:00
202
1MPN 1
KS AZS AWFiS II Gdańsk POLTAREX POGOŃ Lębork -:- Szczegóły
SG:
2018-09-08
g. 16:00
203
1MPN 1
UKS VICTORIA Płock KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia -:- Szczegóły
SG:
2018-09-08
g. 16:00
204
1MPN 1
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski MKS POGOŃ Siedlce -:- Szczegóły
SG:
2018-09-15
g. 16:00
205
1MPN 2
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą ENERGA KTS II Toruń -:- Szczegóły
SG:
2018-09-16
g. 16:00
206
1MPN 2
KS SPÓJNIA Warszawa KS AZS AWFiS II Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2018-09-15
g. 16:00
207
1MPN 2
POLTAREX POGOŃ Lębork UKS VICTORIA Płock -:- Szczegóły
SG:
2018-09-15
g. 16:00
208
1MPN 2
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski -:- Szczegóły
SG:
2018-09-16
g. 16:00
209
1MPN 2
MKS POGOŃ Siedlce GKTS Wiązowna -:- Szczegóły
SG:
2018-09-22
g. 16:00
210
1MPN 3
KS AZS AWFiS II Gdańsk UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą -:- Szczegóły
SG:
2018-09-22
g. 16:00
211
1MPN 3
UKS VICTORIA Płock KS SPÓJNIA Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2018-09-22
g. 16:00
212
1MPN 3
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski POLTAREX POGOŃ Lębork -:- Szczegóły
SG:
2018-09-22
g. 16:00
213
1MPN 3
MKS POGOŃ Siedlce KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia -:- Szczegóły
SG:
2018-09-22
g. 16:00
214
1MPN 3
ENERGA KTS II Toruń GKTS Wiązowna -:- Szczegóły
SG:
2018-10-20
g. 16:00
215
1MPN 4
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą UKS VICTORIA Płock -:- Szczegóły
SG:
2018-10-20
g. 16:00
216
1MPN 4
KS SPÓJNIA Warszawa GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski -:- Szczegóły
SG:
2018-10-20
g. 16:00
217
1MPN 4
POLTAREX POGOŃ Lębork MKS POGOŃ Siedlce -:- Szczegóły
SG:
2018-10-20
g. 16:00
218
1MPN 4
GKTS Wiązowna KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia -:- Szczegóły
SG:
2018-10-20
g. 16:00
219
1MPN 4
ENERGA KTS II Toruń KS AZS AWFiS II Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2018-10-27
g. 16:00
220
1MPN 5
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą -:- Szczegóły
SG:
2018-10-27
g. 16:00
221
1MPN 5
MKS POGOŃ Siedlce KS SPÓJNIA Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2018-10-27
g. 16:00
222
1MPN 5
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia POLTAREX POGOŃ Lębork -:- Szczegóły
SG:
2018-10-27
g. 16:00
223
1MPN 5
UKS VICTORIA Płock ENERGA KTS II Toruń -:- Szczegóły
SG:
2018-10-27
g. 16:00
224
1MPN 5
KS AZS AWFiS II Gdańsk GKTS Wiązowna -:- Szczegóły
SG:
2018-11-03
g. 16:00
225
1MPN 6
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą MKS POGOŃ Siedlce -:- Szczegóły
SG:
2018-11-04
g. 16:00
226
1MPN 6
KS SPÓJNIA Warszawa KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia -:- Szczegóły
SG:
2018-11-03
g. 16:00
227
1MPN 6
GKTS Wiązowna POLTAREX POGOŃ Lębork -:- Szczegóły
SG:
2018-11-03
g. 16:00
228
1MPN 6
ENERGA KTS II Toruń GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski -:- Szczegóły
SG:
2018-11-03
g. 16:00
229
1MPN 6
KS AZS AWFiS II Gdańsk UKS VICTORIA Płock -:- Szczegóły
SG:
2018-11-17
g. 16:00
230
1MPN 7
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą -:- Szczegóły
SG:
2018-11-17
g. 16:00
231
1MPN 7
POLTAREX POGOŃ Lębork KS SPÓJNIA Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2018-11-17
g. 16:00
232
1MPN 7
MKS POGOŃ Siedlce ENERGA KTS II Toruń -:- Szczegóły
SG:
2018-11-17
g. 16:00
233
1MPN 7
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski KS AZS AWFiS II Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2018-11-17
g. 16:00
234
1MPN 7
UKS VICTORIA Płock GKTS Wiązowna -:- Szczegóły
SG:
2018-12-01
g. 16:00
235
1MPN 8
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą POLTAREX POGOŃ Lębork -:- Szczegóły
SG:
2018-12-01
g. 16:00
236
1MPN 8
GKTS Wiązowna KS SPÓJNIA Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2018-12-01
g. 16:00
237
1MPN 8
ENERGA KTS II Toruń KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia -:- Szczegóły
SG:
2018-12-01
g. 16:00
238
1MPN 8
KS AZS AWFiS II Gdańsk MKS POGOŃ Siedlce -:- Szczegóły
SG:
2018-12-01
g. 16:00
239
1MPN 8
UKS VICTORIA Płock GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski -:- Szczegóły
SG:
2018-12-23
g. 16:00
240
1MPN 9
KS SPÓJNIA Warszawa UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą -:- Szczegóły
SG:
2018-12-22
g. 16:00
241
1MPN 9
POLTAREX POGOŃ Lębork ENERGA KTS II Toruń -:- Szczegóły
SG:
2018-12-22
g. 16:00
242
1MPN 9
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia KS AZS AWFiS II Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2018-12-22
g. 16:00
243
1MPN 9
MKS POGOŃ Siedlce UKS VICTORIA Płock -:- Szczegóły
SG:
2018-12-22
g. 16:00
244
1MPN 9
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski GKTS Wiązowna -:- Szczegóły
SG: