Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
1. Liga Mężczyzn (grupa południowa)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 17 29 118:52
2. BISTS Bielsko-Biała 17 26 108:62
3. PKS KOLPING II Jarosław 17 24 106:64
4. UKS VILLA VERDE Olesno 17 24 96:74
5. GMKS STRZELEC Frysztak 17 18 83:87
6. IKS START Zduńska Wola 17 17 88:82
7. ZKS Zielona Góra 17 15 82:88
8. IKTS BROŃ Radom 17 10 81:89
9. KS VIRET CMC Zawiercie 17 7 56:114
10. LKS ODRA Głoska 17 0 32:138

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
300
1MPD 1
PKS KOLPING II Jarosław PWSZ Zamość 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Mieczysław Krakowiak
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
301
1MPD 1
KS VIRET CMC Zawiercie GMKS STRZELEC Frysztak 3:7 Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Marta Nowak
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
302
1MPD 1
ZKS Zielona Góra BISTS Bielsko-Biała 3:7 Szczegóły
SG: Artur Janowski SL: Paweł Kutrowski
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
303
1MPD 1
IKS START Zduńska Wola IKTS BROŃ Radom 5:5 Szczegóły
SG: Aleksandra Niemiec
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
304
1MPD 1
LKS ODRA Głoska UKS VILLA VERDE Olesno 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Rylewicz SL: Paweł Mazurek
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
305
1MPD 2
PWSZ Zamość KS VIRET CMC Zawiercie 9:1 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak SL: Andrzej Kołodziej
2018-09-14
g. 17:00
W: pozytywna
306
1MPD 2
GMKS STRZELEC Frysztak ZKS Zielona Góra 7:3 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś SL: Bartosz Majcher
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
307
1MPD 2
BISTS Bielsko-Biała IKS START Zduńska Wola 5:5 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak SL: Robert Olencki
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
308
1MPD 2
IKTS BROŃ Radom LKS ODRA Głoska 7:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jan Respondowski
2018-09-09
g. 15:00
W: pozytywna
309
1MPD 2
UKS VILLA VERDE Olesno PKS KOLPING II Jarosław 5:5 Szczegóły
SG: Stanisław Ocłoń SL: Mirosław Rylewicz
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
310
1MPD 3
ZKS Zielona Góra PWSZ Zamość 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Artur Janowski
2018-09-09
g. 16:00
W: pozytywna
311
1MPD 3
IKS START Zduńska Wola GMKS STRZELEC Frysztak 7:3 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński SL: Aleksandra Niemiec
2018-09-16
g. 12:00
W: pozytywna
312
1MPD 3
LKS ODRA Głoska BISTS Bielsko-Biała 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Marta Nowak
2018-09-22
g. 19:00
W: pozytywna
313
1MPD 3
UKS VILLA VERDE Olesno IKTS BROŃ Radom 6:4 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Zbigniew Osiński
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
314
1MPD 3
KS VIRET CMC Zawiercie PKS KOLPING II Jarosław 2:8 Szczegóły
SG: Michał Minda
2018-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
315
1MPD 4
PWSZ Zamość IKS START Zduńska Wola 5:5 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak SL: Andrzej Kołodziej
2018-10-20
g. 16:00
W: pozytywna
316
1MPD 4
GMKS STRZELEC Frysztak LKS ODRA Głoska 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Jakub Kordyś
2018-10-20
g. 16:00
W: pozytywna
317
1MPD 4
BISTS Bielsko-Biała UKS VILLA VERDE Olesno 3:7 Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Andrzej Jędras
2018-10-20
g. 16:00
W: pozytywna
318
1MPD 4
PKS KOLPING II Jarosław IKTS BROŃ Radom 5:5 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak SL: Mieczysław Krakowiak
2018-10-20
g. 16:00
W: pozytywna
319
1MPD 4
KS VIRET CMC Zawiercie ZKS Zielona Góra 4:6 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń SL: Krystian Cichoń
2018-09-21
g. 19:00
W: pozytywna
320
1MPD 5
LKS ODRA Głoska PWSZ Zamość 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
321
1MPD 5
UKS VILLA VERDE Olesno GMKS STRZELEC Frysztak 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Wilk SL: Mirosław Rylewicz
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
322
1MPD 5
IKTS BROŃ Radom BISTS Bielsko-Biała 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Gola SL: Krystian Kilar
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
323
1MPD 5
IKS START Zduńska Wola KS VIRET CMC Zawiercie 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Aleksandra Niemiec
2018-10-27
g. 11:30
W: pozytywna
324
1MPD 5
ZKS Zielona Góra PKS KOLPING II Jarosław 2:8 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Bartosz Bartkowicz
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
325
1MPD 6
PWSZ Zamość UKS VILLA VERDE Olesno 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Gracjan Nowak
2018-10-21
g. 12:00
W: pozytywna
326
1MPD 6
GMKS STRZELEC Frysztak IKTS BROŃ Radom 6:4 Szczegóły
SG: Lech Lichołai SL: Tomasz Kąsek
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
327
1MPD 6
PKS KOLPING II Jarosław BISTS Bielsko-Biała 4:6 Szczegóły
SG: Lech Lichołai SL: Mieczysław Krakowiak
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
328
1MPD 6
KS VIRET CMC Zawiercie LKS ODRA Głoska 7:3 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Michał Wolny
2018-11-03
g. 14:00
W: pozytywna
329
1MPD 6
ZKS Zielona Góra IKS START Zduńska Wola 6:4 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Andrzej Siwek
2018-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
330
1MPD 7
IKTS BROŃ Radom PWSZ Zamość 3:7 Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Krystian Kilar
2018-11-17
g. 15:30
W: pozytywna
331
1MPD 7
BISTS Bielsko-Biała GMKS STRZELEC Frysztak 4:6 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Marta Nowak
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
332
1MPD 7
UKS VILLA VERDE Olesno KS VIRET CMC Zawiercie 8:2 Szczegóły
SG: Stanisław Ocłoń SL: Grażyna Wiśniowska
2018-11-05
g. 18:00
W: pozytywna
333
1MPD 7
LKS ODRA Głoska ZKS Zielona Góra 2:8 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek SL: Bartosz Bartkowicz
2018-10-14
g. 16:30
W: pozytywna
334
1MPD 7
IKS START Zduńska Wola PKS KOLPING II Jarosław 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Mieczysław Krakowiak
2018-12-01
g. 16:00
W: pozytywna
335
1MPD 8
PWSZ Zamość BISTS Bielsko-Biała 9:1 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak SL: Andrzej Kołodziej
2018-11-10
g. 16:00
W: pozytywna
336
1MPD 8
PKS KOLPING II Jarosław GMKS STRZELEC Frysztak 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Gracjan Nowak
2018-12-01
g. 16:00
W: pozytywna
337
1MPD 8
KS VIRET CMC Zawiercie IKTS BROŃ Radom 6:4 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały-Wieczorek SL: Michał Minda
2018-12-01
g. 16:00
W: pozytywna
338
1MPD 8
ZKS Zielona Góra UKS VILLA VERDE Olesno 5:5 Szczegóły
SG: Artur Janowski SL: Paweł Kutrowski
2018-12-01
g. 16:00
W: pozytywna
339
1MPD 8
IKS START Zduńska Wola LKS ODRA Głoska 9:1 Szczegóły
SG: Aleksandra Niemiec SL: Tomasz Ruszkiewicz
2018-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
340
1MPD 9
GMKS STRZELEC Frysztak PWSZ Zamość 3:7 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak SL: Jakub Kordyś
2018-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
341
1MPD 9
BISTS Bielsko-Biała KS VIRET CMC Zawiercie 7:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Stefan Kostur
2018-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
342
1MPD 9
IKTS BROŃ Radom ZKS Zielona Góra 5:5 Szczegóły
SG: Krzysztof Gola SL: Zbigniew Osiński
2018-10-13
g. 16:00
W: pozytywna
343
1MPD 9
UKS VILLA VERDE Olesno IKS START Zduńska Wola 8:2 Szczegóły
SG: Stanisław Ocłoń SL: Marcin Wolnicki
2018-10-21
g. 11:00
W: pozytywna
344
1MPD 9
LKS ODRA Głoska PKS KOLPING II Jarosław 1:9 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak SL: Mieczysław Krakowiak
2019-01-12
g. 12:00
W: pozytywna
345
1MPD 10
PWSZ Zamość LKS ODRA Głoska 10:0 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Marek Worek
2019-01-12
g. 16:00
W: pozytywna
346
1MPD 10
KS VIRET CMC Zawiercie UKS VILLA VERDE Olesno 5:5 Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Michał Minda
2019-01-12
g. 16:00
W: pozytywna
347
1MPD 10
IKTS BROŃ Radom PKS KOLPING II Jarosław 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Gola SL: Zbigniew Osiński
2019-01-12
g. 16:00
W: pozytywna
348
1MPD 10
BISTS Bielsko-Biała ZKS Zielona Góra 7:3 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń SL: Elżbieta Cichoń
2019-01-12
g. 16:00
W: pozytywna
349
1MPD 10
GMKS STRZELEC Frysztak IKS START Zduńska Wola 5:5 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś SL: Bartosz Majcher
2019-01-19
g. 16:00
W: pozytywna
350
1MPD 11
KS VIRET CMC Zawiercie PWSZ Zamość 1:9 Szczegóły
SG: Michał Minda SL: Stefan Kostur
2019-01-19
g. 12:00
W: pozytywna
351
1MPD 11
IKTS BROŃ Radom UKS VILLA VERDE Olesno 4:6 Szczegóły
SG: Marcin Wolnicki SL: Jacek Wilk
2019-01-19
g. 16:00
W: pozytywna
352
1MPD 11
PKS KOLPING II Jarosław ZKS Zielona Góra 6:4 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher SL: Mieczysław Krakowiak
2019-01-19
g. 16:00
W: pozytywna
353
1MPD 11
IKS START Zduńska Wola BISTS Bielsko-Biała 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Piotr Pielaciński
2019-01-19
g. 12:00
W: pozytywna
354
1MPD 11
LKS ODRA Głoska GMKS STRZELEC Frysztak 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko SL: Kamil Skrzypczak
2019-02-02
g. 16:00
W: pozytywna
355
1MPD 12
PWSZ Zamość IKTS BROŃ Radom 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak SL: Andrzej Kołodziej
2019-01-20
g. 12:00
W: pozytywna
356
1MPD 12
UKS VILLA VERDE Olesno ZKS Zielona Góra 6:4 Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Marcin Wolnicki
2019-01-13
g. 16:00
W: pozytywna
357
1MPD 12
PKS KOLPING II Jarosław IKS START Zduńska Wola 5:5 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Piotr Pielaciński
2019-02-02
g. 15:00
W: pozytywna
358
1MPD 12
GMKS STRZELEC Frysztak BISTS Bielsko-Biała 2:8 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher SL: Tomasz Kąsek
2019-02-02
g. 16:00
W: pozytywna
359
1MPD 12
LKS ODRA Głoska KS VIRET CMC Zawiercie 2:8 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Andrzej Moczko
2019-02-09
g. 16:00
W: pozytywna
360
1MPD 13
PWSZ Zamość ZKS Zielona Góra 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak SL: Andrzej Kołodziej
2019-02-09
g. 16:00
W: negatywna
361
1MPD 13
IKS START Zduńska Wola UKS VILLA VERDE Olesno 10:0 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Tomasz Ruszkiewicz
2019-02-07
g. 18:00
W: pozytywna
362
1MPD 13
GMKS STRZELEC Frysztak PKS KOLPING II Jarosław 2:8 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak SL: Jakub Kordyś
2019-02-09
g. 16:00
W: pozytywna
363
1MPD 13
BISTS Bielsko-Biała LKS ODRA Głoska 8:2 Szczegóły
SG: Przemysław Żak SL: Marian Żak
2019-02-09
g. 16:00
W: pozytywna
364
1MPD 13
IKTS BROŃ Radom KS VIRET CMC Zawiercie 9:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Gola SL: Jan Respondowski
2019-02-16
g. 16:00
W: pozytywna
365
1MPD 14
IKS START Zduńska Wola PWSZ Zamość 2:8 Szczegóły
SG: Krzesimir Kleszcz SL: Wojciech Gabor
2019-02-21
g. 18:00
W: pozytywna
366
1MPD 14
GMKS STRZELEC Frysztak UKS VILLA VERDE Olesno 5:5 Szczegóły
SG: Lech Lichołai SL: Tomasz Kąsek
2019-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
367
1MPD 14
BISTS Bielsko-Biała PKS KOLPING II Jarosław 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń SL: Elżbieta Cichoń
2019-02-16
g. 16:00
W: pozytywna
368
1MPD 14
ZKS Zielona Góra KS VIRET CMC Zawiercie 7:3 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek SL: Jacek Kaźmierczak
2019-02-16
g. 16:00
W: pozytywna
369
1MPD 14
LKS ODRA Głoska IKTS BROŃ Radom 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński
2019-02-23
g. 14:00
W: pozytywna
370
1MPD 15
PWSZ Zamość GMKS STRZELEC Frysztak 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak
2019-02-23
g. 16:00
W: pozytywna
371
1MPD 15
UKS VILLA VERDE Olesno BISTS Bielsko-Biała 5:5 Szczegóły
SG: Marcin Wolnicki SL: Grażyna Wiśniowska
2019-02-01
g. 18:00
W: pozytywna
372
1MPD 15
PKS KOLPING II Jarosław LKS ODRA Głoska 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko SL: Kamil Skrzypczak
2019-02-23
g. 16:00
W: pozytywna
373
1MPD 15
KS VIRET CMC Zawiercie IKS START Zduńska Wola 2:8 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Marta Nowak
2019-02-23
g. 16:00
W: pozytywna
374
1MPD 15
ZKS Zielona Góra IKTS BROŃ Radom 5:5 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Bartosz Bartkowicz
2019-03-24
g. 12:00
W: pozytywna
375
1MPD 16
BISTS Bielsko-Biała PWSZ Zamość 7:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Andrzej Jędras
2019-03-27
g. 16:00
W: pozytywna
376
1MPD 16
PKS KOLPING II Jarosław UKS VILLA VERDE Olesno 7:3 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak SL: Mieczysław Krakowiak
2019-03-23
g. 16:00
W: pozytywna
377
1MPD 16
GMKS STRZELEC Frysztak KS VIRET CMC Zawiercie 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Mazurek SL: Jakub Kordyś
2019-03-24
g. 14:00
W: pozytywna
378
1MPD 16
IKTS BROŃ Radom IKS START Zduńska Wola 4:6 Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Zbigniew Osiński
2019-02-06
g. 17:00
W: pozytywna
379
1MPD 16
ZKS Zielona Góra LKS ODRA Głoska 8:2 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Tomasz Wapiński
2019-04-06
g. 13:00
W: pozytywna
380
1MPD 17
PWSZ Zamość PKS KOLPING II Jarosław 5:5 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak SL: Andrzej Kołodziej
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
381
1MPD 17
UKS VILLA VERDE Olesno LKS ODRA Głoska 8:2 Szczegóły
SG: Przemysław Żak
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
382
1MPD 17
KS VIRET CMC Zawiercie BISTS Bielsko-Biała 1:9 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały-Wieczorek
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
383
1MPD 17
IKTS BROŃ Radom GMKS STRZELEC Frysztak 4:6 Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Zbigniew Osiński
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
384
1MPD 17
IKS START Zduńska Wola ZKS Zielona Góra 4:6 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Aleksandra Niemiec
2019-05-11
g. 16:00
385
1MPD 18
UKS VILLA VERDE Olesno PWSZ Zamość -:- Szczegóły
SG: Jacek Wilk SL: Marcin Wolnicki
2019-05-11
g. 16:00
386
1MPD 18
PKS KOLPING II Jarosław KS VIRET CMC Zawiercie -:- Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Mieczysław Krakowiak
2019-05-11
g. 16:00
387
1MPD 18
BISTS Bielsko-Biała IKTS BROŃ Radom -:- Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Bartłomiej Kulawiak
2019-05-11
g. 16:00
388
1MPD 18
ZKS Zielona Góra GMKS STRZELEC Frysztak -:- Szczegóły
SG:
2019-05-11
g. 16:00
389
1MPD 18
LKS ODRA Głoska IKS START Zduńska Wola -:- Szczegóły
SG: Andrzej Moczko SL: Kamil Skrzypczak