Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
400
1KPN 1
KS GALAXY Białystok UKS CHROBRY Międzyzdroje 3:7 Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Mateusz Lewczuk
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
401
1KPN 1
LKTS LUVENA Luboń LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 6:4 Szczegóły
SG: Paweł Balcerzak SL: Jacek Kaźmierczak
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
402
1KPN 1
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino Optima Polska DOJLIDY Białystok 8:2 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska SL: Eugeniusz Chyliński
2018-09-08
g. 11:00
W: pozytywna
403
1KPN 1
IKTS NOTEĆ Inowrocław KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 3:7 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk SL: Adrian Kozaczuk
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
404
1KPN 1
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka GLKS II Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Bartłomiej Zawada
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
405
1KPN 2
UKS CHROBRY Międzyzdroje LKTS LUVENA Luboń 7:3 Szczegóły
SG: Marek Kibała
2018-09-16
g. 13:00
W: pozytywna
406
1KPN 2
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 7:3 Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Daniela Dziadkowiec
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
407
1KPN 2
Optima Polska DOJLIDY Białystok IKTS NOTEĆ Inowrocław 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Kryński
2018-09-14
g. 17:00
W: pozytywna
408
1KPN 2
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Kryński SL: Adrian Kozaczuk
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
409
1KPN 2
GLKS II Nadarzyn KS GALAXY Białystok 6:4 Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Mateusz Lewczuk
2018-09-22
g. 12:00
W: pozytywna
410
1KPN 3
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino UKS CHROBRY Międzyzdroje 3:7 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Dagmar Rzoska
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
411
1KPN 3
IKTS NOTEĆ Inowrocław LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel SL: Bogusław Szwochert
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
412
1KPN 3
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka Optima Polska DOJLIDY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Tomasz Ruszkiewicz
2018-09-22
g. 14:30
W: pozytywna
413
1KPN 3
GLKS II Nadarzyn KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Jan Respondowski
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
414
1KPN 3
LKTS LUVENA Luboń KS GALAXY Białystok 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Wawrzyniak SL: Roman Kaczmarek
2018-10-20
g. 16:00
415
1KPN 4
UKS CHROBRY Międzyzdroje IKTS NOTEĆ Inowrocław -:- Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Włodzimierz Wajda
2018-10-20
g. 16:00
416
1KPN 4
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka -:- Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Daniela Dziadkowiec
2018-09-14
g. 19:00
W: pozytywna
417
1KPN 4
Optima Polska DOJLIDY Białystok GLKS II Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk
2018-10-20
g. 16:00
418
1KPN 4
KS GALAXY Białystok KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża -:- Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Łukasz Kryński
2018-10-20
g. 18:00
419
1KPN 4
LKTS LUVENA Luboń MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino -:- Szczegóły
SG: Paweł Balcerzak SL: Jacek Kaźmierczak
2018-10-27
g. 16:00
420
1KPN 5
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka UKS CHROBRY Międzyzdroje -:- Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz SL: Aleksandra Niemiec
2018-10-27
g. 16:00
421
1KPN 5
GLKS II Nadarzyn LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jan Respondowski
2018-10-21
g. 12:00
422
1KPN 5
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża Optima Polska DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński
2018-10-27
g. 16:00
423
1KPN 5
IKTS NOTEĆ Inowrocław LKTS LUVENA Luboń -:- Szczegóły
SG: Katsiaryna Sivakova SL: Tomasz Kurtyka
2018-10-27
g. 16:00
424
1KPN 5
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino KS GALAXY Białystok -:- Szczegóły
SG: Michał Faran SL: Mirosław Seidel
2018-10-28
g. 11:00
425
1KPN 6
UKS CHROBRY Międzyzdroje GLKS II Nadarzyn -:- Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski SL: Jacek Kozanowski
2018-11-03
g. 16:00
426
1KPN 6
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża -:- Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski SL: Daniela Dziadkowiec
2018-11-03
g. 16:00
427
1KPN 6
KS GALAXY Białystok Optima Polska DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2018-11-03
g. 16:00
428
1KPN 6
LKTS LUVENA Luboń MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka -:- Szczegóły
SG: Marek Biernat SL: Andrzej Wawrzyniak
2018-11-03
g. 16:00
429
1KPN 6
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino IKTS NOTEĆ Inowrocław -:- Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński SL: Dagmar Rzoska
2018-11-17
g. 16:00
430
1KPN 7
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża UKS CHROBRY Międzyzdroje -:- Szczegóły
SG:
2018-11-17
g. 16:00
431
1KPN 7
Optima Polska DOJLIDY Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG:
2018-11-17
g. 16:00
432
1KPN 7
GLKS II Nadarzyn LKTS LUVENA Luboń -:- Szczegóły
SG:
2018-11-17
g. 16:00
433
1KPN 7
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino -:- Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński SL: Aleksandra Niemiec
2018-11-17
g. 16:00
434
1KPN 7
IKTS NOTEĆ Inowrocław KS GALAXY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2018-11-18
g. 11:00
435
1KPN 8
UKS CHROBRY Międzyzdroje Optima Polska DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2018-12-01
g. 16:00
436
1KPN 8
KS GALAXY Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG:
2018-11-04
g. 12:00
437
1KPN 8
LKTS LUVENA Luboń KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża -:- Szczegóły
SG:
2018-12-01
g. 16:00
438
1KPN 8
MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino GLKS II Nadarzyn -:- Szczegóły
SG:
2018-12-01
g. 16:00
439
1KPN 8
IKTS NOTEĆ Inowrocław MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka -:- Szczegóły
SG:
2018-12-02
g. 12:00
440
1KPN 9
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno UKS CHROBRY Międzyzdroje -:- Szczegóły
SG:
2018-12-22
g. 16:00
441
1KPN 9
Optima Polska DOJLIDY Białystok LKTS LUVENA Luboń -:- Szczegóły
SG:
2018-12-22
g. 16:00
442
1KPN 9
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino -:- Szczegóły
SG:
2018-12-22
g. 16:00
443
1KPN 9
GLKS II Nadarzyn IKTS NOTEĆ Inowrocław -:- Szczegóły
SG:
2018-12-22
g. 16:00
444
1KPN 9
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka KS GALAXY Białystok -:- Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Piotr Pielaciński