Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Energa
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 16:00
400
1KPN 1
KS GALAXY Białystok UKS CHROBRY Międzyzdroje -:- Szczegóły
SG:
2018-09-08
g. 16:00
401
1KPN 1
LKTS LUVENA Luboń LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG:
2018-09-08
g. 16:00
402
1KPN 1
GOSRiT Luzino Optima Polska DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2018-09-08
g. 16:00
403
1KPN 1
IKTS NOTEĆ Inowrocław KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża -:- Szczegóły
SG:
2018-09-08
g. 16:00
404
1KPN 1
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka GLKS II Nadarzyn -:- Szczegóły
SG:
2018-09-15
g. 16:00
405
1KPN 2
UKS CHROBRY Międzyzdroje LKTS LUVENA Luboń -:- Szczegóły
SG:
2018-09-15
g. 16:00
406
1KPN 2
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno GOSRiT Luzino -:- Szczegóły
SG:
2018-09-15
g. 16:00
407
1KPN 2
Optima Polska DOJLIDY Białystok IKTS NOTEĆ Inowrocław -:- Szczegóły
SG:
2018-09-15
g. 16:00
408
1KPN 2
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka -:- Szczegóły
SG:
2018-09-15
g. 16:00
409
1KPN 2
GLKS II Nadarzyn KS GALAXY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2018-09-22
g. 16:00
410
1KPN 3
GOSRiT Luzino UKS CHROBRY Międzyzdroje -:- Szczegóły
SG:
2018-09-22
g. 16:00
411
1KPN 3
IKTS NOTEĆ Inowrocław LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG:
2018-09-22
g. 16:00
412
1KPN 3
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka Optima Polska DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2018-09-22
g. 16:00
413
1KPN 3
GLKS II Nadarzyn KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża -:- Szczegóły
SG:
2018-09-22
g. 16:00
414
1KPN 3
LKTS LUVENA Luboń KS GALAXY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2018-10-20
g. 16:00
415
1KPN 4
UKS CHROBRY Międzyzdroje IKTS NOTEĆ Inowrocław -:- Szczegóły
SG:
2018-10-20
g. 16:00
416
1KPN 4
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka -:- Szczegóły
SG:
2018-10-20
g. 16:00
417
1KPN 4
Optima Polska DOJLIDY Białystok GLKS II Nadarzyn -:- Szczegóły
SG:
2018-10-20
g. 16:00
418
1KPN 4
KS GALAXY Białystok KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża -:- Szczegóły
SG:
2018-10-20
g. 16:00
419
1KPN 4
LKTS LUVENA Luboń GOSRiT Luzino -:- Szczegóły
SG:
2018-10-27
g. 16:00
420
1KPN 5
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka UKS CHROBRY Międzyzdroje -:- Szczegóły
SG:
2018-10-27
g. 16:00
421
1KPN 5
GLKS II Nadarzyn LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG:
2018-10-27
g. 16:00
422
1KPN 5
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża Optima Polska DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2018-10-27
g. 16:00
423
1KPN 5
IKTS NOTEĆ Inowrocław LKTS LUVENA Luboń -:- Szczegóły
SG:
2018-10-27
g. 16:00
424
1KPN 5
GOSRiT Luzino KS GALAXY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2018-11-03
g. 16:00
425
1KPN 6
UKS CHROBRY Międzyzdroje GLKS II Nadarzyn -:- Szczegóły
SG:
2018-11-03
g. 16:00
426
1KPN 6
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża -:- Szczegóły
SG:
2018-11-03
g. 16:00
427
1KPN 6
KS GALAXY Białystok Optima Polska DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2018-11-03
g. 16:00
428
1KPN 6
LKTS LUVENA Luboń MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka -:- Szczegóły
SG:
2018-11-03
g. 16:00
429
1KPN 6
GOSRiT Luzino IKTS NOTEĆ Inowrocław -:- Szczegóły
SG:
2018-11-17
g. 16:00
430
1KPN 7
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża UKS CHROBRY Międzyzdroje -:- Szczegóły
SG:
2018-11-17
g. 16:00
431
1KPN 7
Optima Polska DOJLIDY Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG:
2018-11-17
g. 16:00
432
1KPN 7
GLKS II Nadarzyn LKTS LUVENA Luboń -:- Szczegóły
SG:
2018-11-17
g. 16:00
433
1KPN 7
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka GOSRiT Luzino -:- Szczegóły
SG:
2018-11-17
g. 16:00
434
1KPN 7
IKTS NOTEĆ Inowrocław KS GALAXY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2018-12-01
g. 16:00
435
1KPN 8
UKS CHROBRY Międzyzdroje Optima Polska DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG:
2018-12-01
g. 16:00
436
1KPN 8
KS GALAXY Białystok LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG:
2018-12-01
g. 16:00
437
1KPN 8
LKTS LUVENA Luboń KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża -:- Szczegóły
SG:
2018-12-01
g. 16:00
438
1KPN 8
GOSRiT Luzino GLKS II Nadarzyn -:- Szczegóły
SG:
2018-12-01
g. 16:00
439
1KPN 8
IKTS NOTEĆ Inowrocław MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka -:- Szczegóły
SG:
2018-12-22
g. 16:00
440
1KPN 9
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno UKS CHROBRY Międzyzdroje -:- Szczegóły
SG:
2018-12-22
g. 16:00
441
1KPN 9
Optima Polska DOJLIDY Białystok LKTS LUVENA Luboń -:- Szczegóły
SG:
2018-12-22
g. 16:00
442
1KPN 9
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża GOSRiT Luzino -:- Szczegóły
SG:
2018-12-22
g. 16:00
443
1KPN 9
GLKS II Nadarzyn IKTS NOTEĆ Inowrocław -:- Szczegóły
SG:
2018-12-22
g. 16:00
444
1KPN 9
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka KS GALAXY Białystok -:- Szczegóły
SG: