Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ZAGŁĘBIE Lubin 8 14 59:21
2. RKS CUKROWNIK OKA Chybie 9 13 53:37
3. KS BRONOWIANKA II Kraków 8 12 54:26
4. KU AZS UE II Wrocław 8 10 54:26
5. MKS ROKITA Brzeg Dolny 8 8 35:45
6. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 8 8 42:38
7. AZS PWSZ Nysa 8 8 38:42
8. KS GORCE Nowy Targ 8 6 34:46
9. LZS VICTORIA Chróścice 8 3 20:60
10. KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 9 0 21:69

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 12:00
W: pozytywna
500
1KPD 1
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KU AZS UE II Wrocław 6:4 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały-Wieczorek SL: Marek Wolny
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
501
1KPD 1
KS BRONOWIANKA II Kraków KS GORCE Nowy Targ 7:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Marcin Wolnicki
2018-09-08
g. 11:00
W: pozytywna
502
1KPD 1
KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin AZS PWSZ Nysa 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
503
1KPD 1
ZAGŁĘBIE Lubin RKS CUKROWNIK OKA Chybie 7:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Zbigniew Zalesiński
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
504
1KPD 1
LZS VICTORIA Chróścice MKS ROKITA Brzeg Dolny 5:5 Szczegóły
SG: Przemysław Żak SL: Jakub Cyndera
2018-09-15
g. 12:00
W: pozytywna
505
1KPD 2
KU AZS UE II Wrocław KS BRONOWIANKA II Kraków 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński
2018-09-15
g. 11:00
W: pozytywna
506
1KPD 2
KS GORCE Nowy Targ KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Rylewicz SL: Grażyna Wiśniowska
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
507
1KPD 2
AZS PWSZ Nysa ZAGŁĘBIE Lubin 4:6 Szczegóły
SG: Marian Żak Widzów: 15
2018-09-02
g. 13:00
W: pozytywna
508
1KPD 2
RKS CUKROWNIK OKA Chybie LZS VICTORIA Chróścice 8:2 Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Elżbieta Cichoń
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
509
1KPD 2
MKS ROKITA Brzeg Dolny MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Paulina Szczepanek SL: Jolanta Kopaczyńska
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
510
1KPD 3
KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin KU AZS UE II Wrocław 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
511
1KPD 3
ZAGŁĘBIE Lubin KS GORCE Nowy Targ 10:0 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Edyta Walawender
2018-09-09
g. 14:00
W: pozytywna
512
1KPD 3
LZS VICTORIA Chróścice AZS PWSZ Nysa 3:7 Szczegóły
SG: Przemysław Żak SL: Ireneusz Wodniak
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
513
1KPD 3
MKS ROKITA Brzeg Dolny RKS CUKROWNIK OKA Chybie 4:6 Szczegóły
SG: Jolanta Kopaczyńska SL: Paulina Szczepanek
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
514
1KPD 3
KS BRONOWIANKA II Kraków MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Mazurek SL: Mirosław Rylewicz
2018-10-20
g. 12:00
W: pozytywna
515
1KPD 4
KU AZS UE II Wrocław ZAGŁĘBIE Lubin 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Edyta Walawender
2018-10-20
g. 16:00
W: pozytywna
516
1KPD 4
KS GORCE Nowy Targ LZS VICTORIA Chróścice 8:2 Szczegóły
SG: Marcin Wolnicki SL: Jacek Wilk
2018-10-20
g. 16:00
W: pozytywna
517
1KPD 4
AZS PWSZ Nysa MKS ROKITA Brzeg Dolny 4:6 Szczegóły
SG: Marian Żak SL: Jolanta Kopaczyńska
2018-10-13
g. 12:00
W: pozytywna
518
1KPD 4
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry RKS CUKROWNIK OKA Chybie 4:6 Szczegóły
SG: Marta Nowak SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek
2018-09-14
g. 18:00
W: pozytywna
519
1KPD 4
KS BRONOWIANKA II Kraków KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 10:0 Szczegóły
SG: Paweł Mazurek SL: Stanisław Ocłoń
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
520
1KPD 5
LZS VICTORIA Chróścice KU AZS UE II Wrocław 1:9 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak SL: Krzesimir Kleszcz
2018-10-28
g. 15:30
W: pozytywna
521
1KPD 5
MKS ROKITA Brzeg Dolny KS GORCE Nowy Targ 5:5 Szczegóły
SG: Paulina Szczepanek SL: Andrzej Siwek
2018-10-27
g. 14:00
W: pozytywna
522
1KPD 5
RKS CUKROWNIK OKA Chybie AZS PWSZ Nysa 4:6 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń SL: Michał Wolny
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
523
1KPD 5
ZAGŁĘBIE Lubin KS BRONOWIANKA II Kraków 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Artur Janowski
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
524
1KPD 5
KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak
2018-11-03
g. 12:00
W: pozytywna
525
1KPD 6
KU AZS UE II Wrocław MKS ROKITA Brzeg Dolny 9:1 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Andrzej Moczko
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
526
1KPD 6
KS GORCE Nowy Targ RKS CUKROWNIK OKA Chybie 2:8 Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Stanisław Ocłoń
2018-11-03
g. 12:00
W: pozytywna
527
1KPD 6
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry AZS PWSZ Nysa 7:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Marta Nowak
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
528
1KPD 6
KS BRONOWIANKA II Kraków LZS VICTORIA Chróścice 9:1 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Izabela Żądło
2018-11-03
g. 11:00
W: pozytywna
529
1KPD 6
KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin ZAGŁĘBIE Lubin 1:9 Szczegóły
SG: Karolina Osińska SL: Jan Respondowski
2018-11-17
g. 14:00
W: pozytywna
530
1KPD 7
RKS CUKROWNIK OKA Chybie KU AZS UE II Wrocław 5:5 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak SL: Marek Wolny
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
531
1KPD 7
AZS PWSZ Nysa KS GORCE Nowy Targ 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński SL: Wojciech Gabor
2018-11-17
g. 12:00
W: pozytywna
532
1KPD 7
MKS ROKITA Brzeg Dolny KS BRONOWIANKA II Kraków 2:8 Szczegóły
SG: Edyta Walawender SL: Jolanta Kopaczyńska
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
533
1KPD 7
LZS VICTORIA Chróścice KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 6:4 Szczegóły
SG: Przemysław Żak SL: Jakub Cyndera
2018-11-18
g. 14:00
W: pozytywna
534
1KPD 7
ZAGŁĘBIE Lubin MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Marian Żak SL: Edyta Walawender
2018-12-01
g. 12:00
W: pozytywna
535
1KPD 8
KU AZS UE II Wrocław AZS PWSZ Nysa 10:0 Szczegóły
SG: Marian Żak SL: Edyta Walawender
2018-12-01
g. 12:00
W: pozytywna
536
1KPD 8
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KS GORCE Nowy Targ 5:5 Szczegóły
SG: Michał Wolny SL: Marek Wolny
2018-12-01
g. 14:00
W: pozytywna
537
1KPD 8
KS BRONOWIANKA II Kraków RKS CUKROWNIK OKA Chybie 4:6 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Jacek Wilk
2018-12-01
g. 11:00
W: pozytywna
538
1KPD 8
KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin MKS ROKITA Brzeg Dolny 4:6 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Jan Respondowski
2018-12-01
g. 16:00
W: pozytywna
539
1KPD 8
ZAGŁĘBIE Lubin LZS VICTORIA Chróścice 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko SL: Kamil Skrzypczak
2018-12-22
g. 16:00
540
1KPD 9
KS GORCE Nowy Targ KU AZS UE II Wrocław -:- Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Jacek Wilk
2018-12-22
g. 12:00
541
1KPD 9
AZS PWSZ Nysa KS BRONOWIANKA II Kraków -:- Szczegóły
SG: Jakub Cyndera SL: Krzesimir Kleszcz
2018-11-18
g. 10:00
W: pozytywna
542
1KPD 9
RKS CUKROWNIK OKA Chybie KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Bartłomiej Kulawiak
2018-12-22
g. 12:00
543
1KPD 9
MKS ROKITA Brzeg Dolny ZAGŁĘBIE Lubin -:- Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Edyta Walawender
2018-12-22
g. 16:00
544
1KPD 9
LZS VICTORIA Chróścice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak SL: Maria Kała