Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ZAGŁĘBIE Lubin 15 25 107:43
2. RKS CUKROWNIK OKA Chybie 14 20 82:58
3. KS BRONOWIANKA II Kraków 13 20 85:45
4. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 14 19 82:58
5. KU AZS UE II Wrocław 14 18 95:45
6. AZS PWSZ Nysa 15 14 72:78
7. KS GORCE Nowy Targ 14 11 54:86
8. MKS ROKITA Brzeg Dolny 14 9 55:85
9. LZS VICTORIA Chróścice 14 6 45:95
10. KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 15 0 33:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-08
g. 12:00
W: pozytywna
500
1KPD 1
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KU AZS UE II Wrocław 6:4 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały-Wieczorek SL: Marek Wolny
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
501
1KPD 1
KS BRONOWIANKA II Kraków KS GORCE Nowy Targ 7:3 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Marcin Wolnicki
2018-09-08
g. 11:00
W: pozytywna
502
1KPD 1
KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin AZS PWSZ Nysa 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
503
1KPD 1
ZAGŁĘBIE Lubin RKS CUKROWNIK OKA Chybie 7:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Zbigniew Zalesiński
2018-09-08
g. 16:00
W: pozytywna
504
1KPD 1
LZS VICTORIA Chróścice MKS ROKITA Brzeg Dolny 5:5 Szczegóły
SG: Przemysław Żak SL: Jakub Cyndera
2018-09-15
g. 12:00
W: pozytywna
505
1KPD 2
KU AZS UE II Wrocław KS BRONOWIANKA II Kraków 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Tomasz Wapiński
2018-09-15
g. 11:00
W: pozytywna
506
1KPD 2
KS GORCE Nowy Targ KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Rylewicz SL: Grażyna Wiśniowska
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
507
1KPD 2
AZS PWSZ Nysa ZAGŁĘBIE Lubin 4:6 Szczegóły
SG: Marian Żak Widzów: 15
2018-09-02
g. 13:00
W: pozytywna
508
1KPD 2
RKS CUKROWNIK OKA Chybie LZS VICTORIA Chróścice 8:2 Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Elżbieta Cichoń
2018-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
509
1KPD 2
MKS ROKITA Brzeg Dolny MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Paulina Szczepanek SL: Jolanta Kopaczyńska
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
510
1KPD 3
KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin KU AZS UE II Wrocław 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
511
1KPD 3
ZAGŁĘBIE Lubin KS GORCE Nowy Targ 10:0 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Edyta Walawender
2018-09-09
g. 14:00
W: pozytywna
512
1KPD 3
LZS VICTORIA Chróścice AZS PWSZ Nysa 3:7 Szczegóły
SG: Przemysław Żak SL: Ireneusz Wodniak
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
513
1KPD 3
MKS ROKITA Brzeg Dolny RKS CUKROWNIK OKA Chybie 4:6 Szczegóły
SG: Jolanta Kopaczyńska SL: Paulina Szczepanek
2018-09-22
g. 16:00
W: pozytywna
514
1KPD 3
KS BRONOWIANKA II Kraków MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Mazurek SL: Mirosław Rylewicz
2018-10-20
g. 12:00
W: pozytywna
515
1KPD 4
KU AZS UE II Wrocław ZAGŁĘBIE Lubin 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Edyta Walawender
2018-10-20
g. 16:00
W: pozytywna
516
1KPD 4
KS GORCE Nowy Targ LZS VICTORIA Chróścice 8:2 Szczegóły
SG: Marcin Wolnicki SL: Jacek Wilk
2018-10-20
g. 16:00
W: pozytywna
517
1KPD 4
AZS PWSZ Nysa MKS ROKITA Brzeg Dolny 4:6 Szczegóły
SG: Marian Żak SL: Jolanta Kopaczyńska
2018-10-13
g. 12:00
W: pozytywna
518
1KPD 4
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry RKS CUKROWNIK OKA Chybie 4:6 Szczegóły
SG: Marta Nowak SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek
2018-09-14
g. 18:00
W: pozytywna
519
1KPD 4
KS BRONOWIANKA II Kraków KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 10:0 Szczegóły
SG: Paweł Mazurek SL: Stanisław Ocłoń
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
520
1KPD 5
LZS VICTORIA Chróścice KU AZS UE II Wrocław 1:9 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak SL: Krzesimir Kleszcz
2018-10-28
g. 15:30
W: pozytywna
521
1KPD 5
MKS ROKITA Brzeg Dolny KS GORCE Nowy Targ 5:5 Szczegóły
SG: Paulina Szczepanek SL: Andrzej Siwek
2018-10-27
g. 14:00
W: pozytywna
522
1KPD 5
RKS CUKROWNIK OKA Chybie AZS PWSZ Nysa 4:6 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń SL: Michał Wolny
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
523
1KPD 5
ZAGŁĘBIE Lubin KS BRONOWIANKA II Kraków 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Artur Janowski
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
524
1KPD 5
KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak
2018-11-03
g. 12:00
W: pozytywna
525
1KPD 6
KU AZS UE II Wrocław MKS ROKITA Brzeg Dolny 9:1 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Andrzej Moczko
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
526
1KPD 6
KS GORCE Nowy Targ RKS CUKROWNIK OKA Chybie 2:8 Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Stanisław Ocłoń
2018-11-03
g. 12:00
W: pozytywna
527
1KPD 6
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry AZS PWSZ Nysa 7:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Marta Nowak
2018-11-03
g. 16:00
W: pozytywna
528
1KPD 6
KS BRONOWIANKA II Kraków LZS VICTORIA Chróścice 9:1 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Izabela Żądło
2018-11-03
g. 11:00
W: pozytywna
529
1KPD 6
KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin ZAGŁĘBIE Lubin 1:9 Szczegóły
SG: Karolina Osińska SL: Jan Respondowski
2018-11-17
g. 14:00
W: pozytywna
530
1KPD 7
RKS CUKROWNIK OKA Chybie KU AZS UE II Wrocław 5:5 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak SL: Marek Wolny
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
531
1KPD 7
AZS PWSZ Nysa KS GORCE Nowy Targ 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński SL: Wojciech Gabor
2018-11-17
g. 12:00
W: pozytywna
532
1KPD 7
MKS ROKITA Brzeg Dolny KS BRONOWIANKA II Kraków 2:8 Szczegóły
SG: Edyta Walawender SL: Jolanta Kopaczyńska
2018-11-17
g. 16:00
W: pozytywna
533
1KPD 7
LZS VICTORIA Chróścice KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 6:4 Szczegóły
SG: Przemysław Żak SL: Jakub Cyndera
2018-11-18
g. 14:00
W: pozytywna
534
1KPD 7
ZAGŁĘBIE Lubin MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Marian Żak SL: Edyta Walawender
2018-12-01
g. 12:00
W: pozytywna
535
1KPD 8
KU AZS UE II Wrocław AZS PWSZ Nysa 10:0 Szczegóły
SG: Marian Żak SL: Edyta Walawender
2018-12-01
g. 12:00
W: pozytywna
536
1KPD 8
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KS GORCE Nowy Targ 5:5 Szczegóły
SG: Michał Wolny SL: Marek Wolny
2018-12-01
g. 14:00
W: pozytywna
537
1KPD 8
KS BRONOWIANKA II Kraków RKS CUKROWNIK OKA Chybie 4:6 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Jacek Wilk
2018-12-01
g. 11:00
W: pozytywna
538
1KPD 8
KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin MKS ROKITA Brzeg Dolny 4:6 Szczegóły
SG: Krystian Kilar SL: Jan Respondowski
2018-12-01
g. 16:00
W: pozytywna
539
1KPD 8
ZAGŁĘBIE Lubin LZS VICTORIA Chróścice 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko SL: Kamil Skrzypczak
2018-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
540
1KPD 9
KS GORCE Nowy Targ KU AZS UE II Wrocław 0:10 Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Jacek Wilk
2018-12-22
g. 12:00
W: pozytywna
541
1KPD 9
AZS PWSZ Nysa KS BRONOWIANKA II Kraków 2:8 Szczegóły
SG: Jakub Cyndera SL: Krzesimir Kleszcz
2018-11-18
g. 10:00
W: pozytywna
542
1KPD 9
RKS CUKROWNIK OKA Chybie KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Bartłomiej Kulawiak
2018-12-22
g. 12:00
W: pozytywna
543
1KPD 9
MKS ROKITA Brzeg Dolny ZAGŁĘBIE Lubin 5:5 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak SL: Edyta Walawender
2018-12-22
g. 16:00
W: pozytywna
544
1KPD 9
LZS VICTORIA Chróścice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak SL: Maria Kała
2019-01-12
g. 18:00
W: pozytywna
545
1KPD 10
ZAGŁĘBIE Lubin KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 8:2 Szczegóły
SG: Paweł Kutrowski SL: Artur Janowski
2019-01-12
g. 12:00
W: pozytywna
546
1KPD 10
LZS VICTORIA Chróścice KS BRONOWIANKA II Kraków 3:7 Szczegóły
SG: Michał Wolny SL: Marek Wolny
2019-01-05
g. 13:00
W: pozytywna
547
1KPD 10
RKS CUKROWNIK OKA Chybie KS GORCE Nowy Targ 8:2 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek
2019-01-12
g. 15:00
W: pozytywna
548
1KPD 10
AZS PWSZ Nysa KU AZS UE II Wrocław 6:4 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2019-01-12
g. 12:00
W: pozytywna
549
1KPD 10
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry MKS ROKITA Brzeg Dolny 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras SL: Robert Olencki
2019-01-20
g. 16:00
W: pozytywna
550
1KPD 11
LZS VICTORIA Chróścice ZAGŁĘBIE Lubin 2:8 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń SL: Wojciech Gabor
2019-01-18
g. 17:30
W: pozytywna
551
1KPD 11
KS GORCE Nowy Targ KS BRONOWIANKA II Kraków 6:4 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Grażyna Wiśniowska
2019-01-19
g. 13:00
W: pozytywna
552
1KPD 11
AZS PWSZ Nysa RKS CUKROWNIK OKA Chybie 4:6 Szczegóły
SG: Przemysław Żak SL: Ireneusz Wodniak
2019-01-17
g. 18:30
W: pozytywna
553
1KPD 11
MKS ROKITA Brzeg Dolny KU AZS UE II Wrocław 3:7 Szczegóły
SG: Paulina Szczepanek SL: Tomasz Wapiński
2019-01-19
g. 12:00
W: pozytywna
554
1KPD 11
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 10:0 Szczegóły
SG: Marek Wolny SL: Andrzej Jędras
2019-02-02
g. 14:00
W: pozytywna
555
1KPD 12
KS GORCE Nowy Targ ZAGŁĘBIE Lubin 1:9 Szczegóły
SG: Grażyna Wiśniowska SL: Mirosław Rylewicz
2019-02-02
g. 12:00
W: pozytywna
556
1KPD 12
KS BRONOWIANKA II Kraków AZS PWSZ Nysa 6:4 Szczegóły
SG: Paweł Mazurek SL: Andrzej Jędras
2019-02-02
g. 14:00
W: pozytywna
557
1KPD 12
RKS CUKROWNIK OKA Chybie MKS ROKITA Brzeg Dolny 9:1 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń SL: Krystian Cichoń
2019-02-02
g. 12:00
W: pozytywna
558
1KPD 12
KU AZS UE II Wrocław MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Edyta Walawender
2019-02-02
g. 16:00
W: pozytywna
559
1KPD 12
KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin LZS VICTORIA Chróścice 3:7 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2019-02-10
g. 17:00
W: pozytywna
560
1KPD 13
ZAGŁĘBIE Lubin AZS PWSZ Nysa 8:2 Szczegóły
SG: Artur Janowski SL: Paweł Kutrowski
2019-02-09
g. 16:00
W: pozytywna
561
1KPD 13
KS BRONOWIANKA II Kraków MKS ROKITA Brzeg Dolny 6:4 Szczegóły
SG: Rafał Zlezarczyk SL: Izabela Żądło
2019-02-09
g. 14:00
W: pozytywna
562
1KPD 13
RKS CUKROWNIK OKA Chybie MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Andrzej Jędras
2019-01-11
g. 16:00
W: pozytywna
563
1KPD 13
KU AZS UE II Wrocław KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 7:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński SL: Marian Żak
2019-02-09
g. 12:00
W: pozytywna
564
1KPD 13
LZS VICTORIA Chróścice KS GORCE Nowy Targ 5:5 Szczegóły
SG: Wojciech Gabor SL: Krzesimir Kleszcz
2019-02-16
g. 14:00
565
1KPD 14
ZAGŁĘBIE Lubin MKS ROKITA Brzeg Dolny 6:4 Szczegóły
SG: Marian Żak SL: Edyta Walawender
2019-03-03
g. 12:00
566
1KPD 14
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KS BRONOWIANKA II Kraków -:- Szczegóły
SG:
2019-02-16
g. 15:30
567
1KPD 14
KU AZS UE II Wrocław RKS CUKROWNIK OKA Chybie 9:1 Szczegóły
SG: Paulina Szczepanek SL: Jolanta Kopaczyńska
2019-02-16
g. 15:00
568
1KPD 14
AZS PWSZ Nysa LZS VICTORIA Chróścice 6:4 Szczegóły
SG: Jakub Cyndera SL: Ireneusz Wodniak
2019-02-16
g. 16:00
569
1KPD 14
KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin KS GORCE Nowy Targ 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej SL: Tadeusz Chwiejczak
2019-02-17
g. 12:00
570
1KPD 15
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry ZAGŁĘBIE Lubin 6:4 Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Marta Nowak
2019-02-23
g. 16:00
571
1KPD 15
KS BRONOWIANKA II Kraków KU AZS UE II Wrocław -:- Szczegóły
SG: Izabela Żądło SL: Mirosław Rylewicz
2019-02-23
g. 14:00
572
1KPD 15
KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin RKS CUKROWNIK OKA Chybie -:- Szczegóły
SG:
2019-02-23
g. 16:00
573
1KPD 15
MKS ROKITA Brzeg Dolny LZS VICTORIA Chróścice -:- Szczegóły
SG: Edyta Walawender SL: Jolanta Kopaczyńska
2019-02-24
g. 11:00
574
1KPD 15
KS GORCE Nowy Targ AZS PWSZ Nysa -:- Szczegóły
SG: Jacek Wilk SL: Stanisław Ocłoń
2019-03-23
g. 18:00
575
1KPD 16
ZAGŁĘBIE Lubin KU AZS UE II Wrocław -:- Szczegóły
SG:
2019-03-23
g. 14:00
576
1KPD 16
RKS CUKROWNIK OKA Chybie KS BRONOWIANKA II Kraków -:- Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Bartłomiej Kulawiak
2019-03-23
g. 12:00
577
1KPD 16
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LZS VICTORIA Chróścice -:- Szczegóły
SG: Michał Wolny SL: Marek Wolny
2019-03-23
g. 16:00
578
1KPD 16
KS GORCE Nowy Targ MKS ROKITA Brzeg Dolny -:- Szczegóły
SG: Stanisław Ocłoń SL: Grażyna Wiśniowska
2019-01-20
g. 11:00
W: pozytywna
579
1KPD 16
AZS PWSZ Nysa KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 10:0 Szczegóły
SG: Marian Żak SL: Edyta Walawender
2019-04-06
g. 14:00
580
1KPD 17
RKS CUKROWNIK OKA Chybie ZAGŁĘBIE Lubin -:- Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Stefan Kostur
2019-04-06
g. 16:00
581
1KPD 17
KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin KS BRONOWIANKA II Kraków -:- Szczegóły
SG:
2019-04-06
g. 12:00
582
1KPD 17
KU AZS UE II Wrocław LZS VICTORIA Chróścice -:- Szczegóły
SG:
2019-04-06
g. 16:00
583
1KPD 17
KS GORCE Nowy Targ MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Mirosław Rylewicz SL: Marcin Wolnicki
2019-04-06
g. 16:00
584
1KPD 17
MKS ROKITA Brzeg Dolny AZS PWSZ Nysa -:- Szczegóły
SG:
2019-05-11
g. 16:00
585
1KPD 18
KS BRONOWIANKA II Kraków ZAGŁĘBIE Lubin -:- Szczegóły
SG: Izabela Żądło SL: Stanisław Ocłoń
2019-05-11
g. 16:00
586
1KPD 18
LZS VICTORIA Chróścice RKS CUKROWNIK OKA Chybie -:- Szczegóły
SG: Krzesimir Kleszcz SL: Wojciech Gabor
2019-05-11
g. 16:00
587
1KPD 18
KU AZS UE II Wrocław KS GORCE Nowy Targ -:- Szczegóły
SG:
2019-05-11
g. 16:00
588
1KPD 18
AZS PWSZ Nysa MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2019-05-11
g. 16:00
589
1KPD 18
MKS ROKITA Brzeg Dolny KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin -:- Szczegóły
SG: