Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
1. Liga Mężczyzn (grupa południowa)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS PEGAZ Łańcut 18 33 128:52
2. MKS POGOŃ Siedlce 18 29 123:57
3. UKS VILLA-VERDE Olesno 18 24 107:73
4. BISTS Bielsko-Biała 18 22 104:76
5. IKTS BROŃ Radom 18 21 94:86
6. TKS OPOKA Trzebinia 18 16 85:95
7. AUKS PWSZ TREFL Zamość 18 15 84:96
8. UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław 18 9 66:114
9. ZKS MAZEL Zielona Góra 18 7 62:118
10. KS VIRET CMC Zawiercie 18 4 47:133

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-04-09, godz. 16:00
Mecz nr: 377 1MPD 16 (16. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Marek Plewa
Sędzia Liczący: Bartosz Bartkowicz
Widzów: 15
ZKS MAZEL Zielona Góra 3:7 TKS OPOKA Trzebinia

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Nalepa Kamil Zawodnik w wieku młodzieżowca (ur. 1995) lub młodszy - Masłowski Jakub Zawodnik w wieku młodzieżowca (ur. 1995) lub młodszy 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:8)
Felkel Grzegorz Zawodnik w wieku młodzieżowca (ur. 1995) lub młodszy - Kądziela Marek 1 1:3 (10:12, 8:11, 11:4, 8:11)
Nalepa Kamil Zawodnik w wieku młodzieżowca (ur. 1995) lub młodszy - Kądziela Marek 1 3:1 (7:11, 11:5, 11:9, 11:8)
Felkel Grzegorz Zawodnik w wieku młodzieżowca (ur. 1995) lub młodszy - Masłowski Jakub Zawodnik w wieku młodzieżowca (ur. 1995) lub młodszy 1 3:1 (10:12, 11:6, 11:9, 11:5)
Trubiłowicz Kamil Zawodnik w wieku młodzieżowca (ur. 1995) lub młodszy - Świrk Robert 2 0:3 (4:11, 2:11, 4:11)
Lubin Hubert Zawodnik w wieku młodzieżowca (ur. 1995) lub młodszy - Utylski Rafał 2 0:3 (6:11, 6:11, 6:11)
Trubiłowicz Kamil Zawodnik w wieku młodzieżowca (ur. 1995) lub młodszy - Utylski Rafał 2 0:3 (9:11, 11:13, 5:11)
Lubin Hubert Zawodnik w wieku młodzieżowca (ur. 1995) lub młodszy - Świrk Robert 2 0:3 (3:11, 7:11, 11:13)
Nalepa Kamil / Felkel Grzegorz - Kądziela Marek / Utylski Rafał 1 2:3 (11:8, 9:11, 9:11, 11:6, 9:11)
Wachowiak Łukasz / Lubin Hubert - Świrk Robert / Masłowski Jakub 2 0:3 (9:11, 8:11, 8:11)

Zawodnik w wieku młodzieżowca lub młodszy  -  zawodnik w wieku młodzieżowca (ur. 1995) lub młodszy