Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Faza play-off i mecze barażowe
Sezon 2018/2019

LOTTO SUPERLIGA MĘŻCZYZN  - play-off (finał)
 

Data Numer     Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-05-25
g. 16:00
906

KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Maz.  

 KS DEKORGLASS Działdowo

3:0 Protokół meczu
    SG: Krystian CICHOŃ, SL: Andrzej LEMIESZKA  

 

LOTTO SUPERLIGA MĘŻCZYZN  - play-off (półfinały)

Rywalizacja toczy się systemem mecz i rewanż.
 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-05-03
g. 16:00
900

 PKS KOLPING FRAC Jarosław

KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Maz. 

1:3 Protokół meczu
    SG: Tadeusz CHWIEJCZAK  
2019-05-05
g. 17:00
901 KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Maz.

 PKS KOLPING FRAC Jarosław

3:0 Protokół meczu
    SG: Tomasz RUSZKIEWICZ  

 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-05-03
g. 17:00
903

 KS DEKORGLASS Działdowo

 KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk

3:0 Protokół meczu
    SG: Grzegorz LEWANDOWSKI  
2019-05-05
g. 16:00
904

 KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk

 KS DEKORGLASS Działdowo

1:3 Protokół meczu
   

SG: Bogusław SZWOCHERT

 

 

Mecze o awans do Ekstraklasy Kobiet

Rywalizacja toczy się systemem mecz i rewanż.
 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-05-17
g. 19:30
918 MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 5:5 Protokół meczu
    SG: Marcin WOLNICKI, SL: Jacek WILK  
2019-06-07
g. 18:00
919 KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 9:1 Protokół meczu
    SG: Jarosław DĄBROWSKI, SL: Jan RADOŃSKI  

 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-06-01
g. 16:00
920 OPTIMA POLSKA DOJLIDY Białystok

RKS CUKROWNIK OKA Chybie

6:4 Protokół meczu
    SG: Jan RADOŃSKI, SL: Jarosław DĄBROWSKI  
2019-06-02
g. 11:00
921 RKS CUKROWNIK OKA Chybie OPTIMA POLSKA DOJLIDY Białystok 3:7 Protokół meczu
    SG: Jarosław DĄBROWSKI, SL: Jan RADOŃSKI  

 

Mecze o awans do LOTTO Superligi Mężczyzn

Rywalizacja toczy się systemem mecz i rewanż.
 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-05-23
g. 17:00
922 POLTAREX POGOŃ Lębork PWSZ Zamość 6:4 Protokół meczu
    SG: Marek KIBAŁA, SL: Jan WOJTAŚ  
2019-06-01
g. 17:00
923 PWSZ Zamość POLTAREX POGOŃ Lębork 5:5 Protokół meczu
    SG: Tomasz KĄSEK, SL: Bartosz MAJCHER  

 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-05-18
g. 18:00
924 BISTS Bielsko-Biała UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 2:8 Protokół meczu
    SG: Rafał ZLEZARCZYK, SL: Marcin WOLNICKI  
0000-00-00
g. 00:00
925 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą BISTS Bielsko-Biała Awans Protokół meczu
    SG: , SL:  

 

Mecze o utrzymanie w 1. Lidze Kobiet

Rywalizacja toczy się systemem mecz i rewanż.
 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-05-19
g. 12:00
926 LZS VICTORIA Chróścice

MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka

4:6 Protokół meczu
    SG: Andrzej MOCZKO, SL: Andrzej SIWEK  
2019-06-01
g. 12:00
927 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka LZS VICTORIA Chróścice 7:3 Protokół meczu
    SG: Zbigniew OSIŃSKI, SL: Jan RESPONDOWSKI  

 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-05-18
g. 11:00
928 MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino AZS PWSZ Nysa 5:5 Protokół meczu
    SG: Andrzej JESIOŁOWSKI, SL: Andrzej GRZĄDZIEL  
2019-06-01
g. 11:00
929 AZS PWSZ Nysa MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 7:3 Protokół meczu
    SG: Andrzej MOCZKO, SL: Marek PLEWA  

Mecze o utrzymanie w 1. Lidze Mężczyzn

Rywalizacja toczy się systemem mecz i rewanż.
 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-05-19
g. 14:00
930 KS SPÓJNIA Warszawa IKS BROŃ Radom 2:8 Protokół meczu
    SG: Tomasz RUSZKIEWICZ, SL: Bartłomiej ZAWADA  
2019-06-01
g. 14:00
931 IKS BROŃ Radom KS SPÓJNIA Warszawa 8:2 Protokół meczu
    SG: Bartłomiej ZAWADA , SL: Tomasz RUSZKIEWICZ  

 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-05-25
g. 16:00
932 KS VIRET CMC Zawiercie ENERGA KTS II Toruń 3:7 Protokół meczu
    SG: Mirosław RYLEWICZ, SL: Marcin WOLNICKI  
2019-06-01
g. 16:00
933 ENERGA KTS II Toruń KS VIRET CMC Zawiercie 8:2 Protokół meczu
    SG: Grzegorz BOR, SL: Sławomir ZAŁĘSKI  

 

Mecze o awans do 1. Ligi Kobiet

Rywalizacja toczy się systemem mecz i rewanż.
 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-06-01
g. 14:00
934 LKTS LUVENA II Luboń MRKS II Gdańsk 3:7 Protokół meczu
    SG: Andrzej SIWEK, SL: Tomasz WAPIŃSKI  
2019-06-05
g. 14:00
935 MRKS II Gdańsk LKTS LUVENA II Luboń 8:2 Protokół meczu
    SG: Andrzej GRZĄDZIEL, SL: Andrzej JESIOŁOWSKI  

 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-05-28
g. 17:00
936 MKS LEWART AGS Lubartów IKTS BROŃ Radom 6:4 Protokół meczu
    SG: Tomasz KĄSEK, SL: Gracjan NOWAK  
2019-06-04
g. 18:00

937

IKTS BROŃ Radom MKS LEWART AGS Lubartów 7:3 Protokół meczu
    SG: Tomasz RUSZKIEWICZ, SL: Piotr PIELACIŃSKI  

 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-05-18
g. 17:00
938 ULKS Moszczenica AZS POLITECHNIKA Rzeszów 2:8 Protokół meczu
    SG: Zbigniew OSIŃSKI, SL: Jan RESPONDOWSKI  
2019-06-02
g. 14:00
939 AZS POLITECHNIKA Rzeszów ULKS Moszczenica 6:4 Protokół meczu
    SG: Paweł MAZUREK, SL: Mirosław RYLEWICZ  

 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
0000-00-00
g. 00:00
940 JKTS Jastrzębie --- Awans Protokół meczu
    SG: , SL:  
0000-00-00
g. 00:00
941 --- --- -:- Protokół meczu
    SG: , SL:  

 

Mecze o awans do 1. Ligi Mężczyzn

Rywalizacja toczy się systemem mecz i rewanż.
 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-05-26
g. 15:00
942 DARZ BÓR Karnieszewice UKS LIS Sierakowice 10:0 Protokół meczu
    SG: Zbigniew GLINIANY, Kinga GILEWSKA  
0000-00-00
g. 00:00
943 UKS LIS Sierakowice DARZ BÓR Karnieszewice Awans Protokół meczu
    SG: , SL:  

 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-05-19
g. 14:00
944 UKS DOJLIDY II Białystok MORLINY II Ostróda 0:10 Protokół meczu
    SG: Krystian KILAR. SL: Zbigniew OSIŃSKI  
2019-06-18
g. 18:00
945 MORLINY II Ostróda UKS DOJLIDY II Białystok -:- Protokół meczu
    SG: , SL:  

 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-05-10
g. 18:00
946 KS GORCE Nowy Targ STS 1924 ORLICZ Suchedniów 7:3 Protokół meczu
    SG: Stefan KOSTUR, SL: Michał WOLNY  
2019-05-12
g. 18:00
947 STS 1924 ORLICZ Suchedniów KS GORCE Nowy Targ 9:1 Protokół meczu
    SG: Krystian KILAR, SL: Jan RESPONDOWSKI  

 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-05-08 g. 17:00 948 KTS Gliwice ZKS NORDIS III Zielona Góra 6:4 Protokół meczu
    SG: Ireneusz WODNIAK, SL: Stefan KOSTUR  
2019-05-27 g. 17:00 949 ZKS NORDIS III Zielona Góra KTS Gliwice 5:5 Protokół meczu
    SG: Marek PLEWA, Andrzej MOCZKO  

 

Ekstraklasa Kobiet - play-off (finał)

Rywalizacja toczy się systemem mecz i rewanż.
 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-04-09
g. 15:00
915 POLMLEK Lidzbark Warmiński KTS ENEA SIARKA Tarnobrzeg 0:3 Protokół meczu
    SG: Marta GROMEK  
2019-04-11
g. 17:00
916 KTS ENEA SIARKA Tarnobrzeg POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:0 Protokół meczu
    SG: Mieczysław NIEMIEC  

 

Ekstraklasa Kobiet - play-off (półfinały)

Rywalizacja toczy się systemem mecz i rewanż.
 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-04-03
g. 17:30
909 GLKS Nadarzyn KTS ENEA SIARKA Tarnobrzeg 0:3 Protokół meczu
    SG: Bartłomiej ZAWADA  
2019-04-05
g. 18:00
910 KTS ENEA SIARKA Tarnobrzeg GLKS Nadarzyn 3:0 Protokół meczu
    SG: Lech LICHOŁAI  

 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-04-03
g. 17:00
912 POLMLEK Lidzbark Warmiński KU AZS UE Wrocław 3:0 Protokół meczu
    SG: Marta GROMEK  
2019-04-06
g. 17:00
913 KU AZS UE Wrocław POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:1 Protokół meczu
   

SG: Marek PLEWA