Faza play-off i mecze barażowe
Sezon 2014/2015
LOTTO SUPERLIGA M??CZYZN - play-off (fina?)
Data | Numer | Wynik | Wyniki szczegó?owe | ||
2019-05-25 g. 16:00 |
906 |
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Maz. |
KS DEKORGLASS Dzia?dowo |
3:0 | Protokó? meczu |
SG: Krystian CICHO?, SL: Andrzej LEMIESZKA |
LOTTO SUPERLIGA M??CZYZN - play-off (pó?fina?y)
Rywalizacja toczy si? systemem mecz i rewan?.
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2019-05-03 g. 16:00 |
900 |
PKS KOLPING FRAC Jaros?aw |
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Maz. |
1:3 | Protokó? meczu |
SG: Tadeusz CHWIEJCZAK | |||||
2019-05-05 g. 17:00 |
901 | KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Maz. |
PKS KOLPING FRAC Jaros?aw |
3:0 | Protokó? meczu |
SG: Tomasz RUSZKIEWICZ |
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2019-05-03 g. 17:00 |
903 |
KS DEKORGLASS Dzia?dowo |
KS UNIA AZS AWFiS Gda?sk |
3:0 | Protokó? meczu |
SG: Grzegorz LEWANDOWSKI | |||||
2019-05-05 g. 16:00 |
904 |
KS UNIA AZS AWFiS Gda?sk |
KS DEKORGLASS Dzia?dowo |
1:3 | Protokó? meczu |
SG: Bogus?aw SZWOCHERT |
Mecze o awans do Ekstraklasy Kobiet
Rywalizacja toczy si? systemem mecz i rewan?.
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2019-05-17 g. 19:30 |
918 | MKS P?otbud Skarbek Tarnowskie Góry | KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK ?om?a | 5:5 | Protokó? meczu |
SG: Marcin WOLNICKI, SL: Jacek WILK | |||||
2019-06-07 g. 18:00 |
919 | KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK ?om?a | MKS P?otbud Skarbek Tarnowskie Góry | 9:1 | Protokó? meczu |
SG: Jaros?aw D?BROWSKI, SL: Jan RADO?SKI |
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2019-06-01 g. 16:00 |
920 | OPTIMA POLSKA DOJLIDY Bia?ystok |
RKS CUKROWNIK OKA Chybie |
6:4 | Protokó? meczu |
SG: Jan RADO?SKI, SL: Jaros?aw D?BROWSKI | |||||
2019-06-02 g. 11:00 |
921 | RKS CUKROWNIK OKA Chybie | OPTIMA POLSKA DOJLIDY Bia?ystok | 3:7 | Protokó? meczu |
SG: Jaros?aw D?BROWSKI, SL: Jan RADO?SKI |
Mecze o awans do LOTTO Superligi M??czyzn
Rywalizacja toczy si? systemem mecz i rewan?.
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2019-05-23 g. 17:00 |
922 | POLTAREX POGO? L?bork | PWSZ Zamoś? | 6:4 | Protokó? meczu |
SG: Marek KIBA?A, SL: Jan WOJTAŚ | |||||
2019-06-01 g. 17:00 |
923 | PWSZ Zamoś? | POLTAREX POGO? L?bork | 5:5 | Protokó? meczu |
SG: Tomasz K?SEK, SL: Bartosz MAJCHER |
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2019-05-18 g. 18:00 |
924 | BISTS Bielsko-Bia?a | UKS WARTA Kostrzyn nad Odr? | 2:8 | Protokó? meczu |
SG: Rafa? ZLEZARCZYK, SL: Marcin WOLNICKI | |||||
0000-00-00 g. 00:00 |
925 | UKS WARTA Kostrzyn nad Odr? | BISTS Bielsko-Bia?a | Awans | Protokó? meczu |
SG: , SL: |
Mecze o utrzymanie w 1. Lidze Kobiet
Rywalizacja toczy si? systemem mecz i rewan?.
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2019-05-19 g. 12:00 |
926 | LZS VICTORIA Chróścice |
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka |
4:6 | Protokó? meczu |
SG: Andrzej MOCZKO, SL: Andrzej SIWEK | |||||
2019-06-01 g. 12:00 |
927 | MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka | LZS VICTORIA Chróścice | 7:3 | Protokó? meczu |
SG: Zbigniew OSI?SKI, SL: Jan RESPONDOWSKI |
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2019-05-18 g. 11:00 |
928 | MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino | AZS PWSZ Nysa | 5:5 | Protokó? meczu |
SG: Andrzej JESIO?OWSKI, SL: Andrzej GRZ?DZIEL | |||||
2019-06-01 g. 11:00 |
929 | AZS PWSZ Nysa | MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino | 7:3 | Protokó? meczu |
SG: Andrzej MOCZKO, SL: Marek PLEWA |
Mecze o utrzymanie w 1. Lidze M??czyzn
Rywalizacja toczy si? systemem mecz i rewan?.
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2019-05-19 g. 14:00 |
930 | KS SPÓJNIA Warszawa | IKS BRO? Radom | 2:8 | Protokó? meczu |
SG: Tomasz RUSZKIEWICZ, SL: Bart?omiej ZAWADA | |||||
2019-06-01 g. 14:00 |
931 | IKS BRO? Radom | KS SPÓJNIA Warszawa | 8:2 | Protokó? meczu |
SG: Bart?omiej ZAWADA , SL: Tomasz RUSZKIEWICZ |
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2019-05-25 g. 16:00 |
932 | KS VIRET CMC Zawiercie | ENERGA KTS II Toru? | 3:7 | Protokó? meczu |
SG: Miros?aw RYLEWICZ, SL: Marcin WOLNICKI | |||||
2019-06-01 g. 16:00 |
933 | ENERGA KTS II Toru? | KS VIRET CMC Zawiercie | 8:2 | Protokó? meczu |
SG: Grzegorz BOR, SL: S?awomir ZA??SKI |
Mecze o awans do 1. Ligi Kobiet
Rywalizacja toczy si? systemem mecz i rewan?.
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2019-06-01 g. 14:00 |
934 | LKTS LUVENA II Lubo? | MRKS II Gda?sk | 3:7 | Protokó? meczu |
SG: Andrzej SIWEK, SL: Tomasz WAPI?SKI | |||||
2019-06-05 g. 14:00 |
935 | MRKS II Gda?sk | LKTS LUVENA II Lubo? | 8:2 | Protokó? meczu |
SG: Andrzej GRZ?DZIEL, SL: Andrzej JESIO?OWSKI |
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2019-05-28 g. 17:00 |
936 | MKS LEWART AGS Lubartów | IKTS BRO? Radom | 6:4 | Protokó? meczu |
SG: Tomasz K?SEK, SL: Gracjan NOWAK | |||||
2019-06-04 g. 18:00 |
937 |
IKTS BRO? Radom | MKS LEWART AGS Lubartów | 7:3 | Protokó? meczu |
SG: Tomasz RUSZKIEWICZ, SL: Piotr PIELACI?SKI |
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2019-05-18 g. 17:00 |
938 | ULKS Moszczenica | AZS POLITECHNIKA Rzeszów | 2:8 | Protokó? meczu |
SG: Zbigniew OSI?SKI, SL: Jan RESPONDOWSKI | |||||
2019-06-02 g. 14:00 |
939 | AZS POLITECHNIKA Rzeszów | ULKS Moszczenica | 6:4 | Protokó? meczu |
SG: Pawe? MAZUREK, SL: Miros?aw RYLEWICZ |
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
0000-00-00 g. 00:00 |
940 | JKTS Jastrz?bie | --- | Awans | Protokó? meczu |
SG: , SL: | |||||
0000-00-00 g. 00:00 |
941 | --- | --- | -:- | Protokó? meczu |
SG: , SL: |
Mecze o awans do 1. Ligi M??czyzn
Rywalizacja toczy si? systemem mecz i rewan?.
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2019-05-26 g. 15:00 |
942 | DARZ BÓR Karnieszewice | UKS LIS Sierakowice | 10:0 | Protokó? meczu |
SG: Zbigniew GLINIANY, Kinga GILEWSKA | |||||
0000-00-00 g. 00:00 |
943 | UKS LIS Sierakowice | DARZ BÓR Karnieszewice | Awans | Protokó? meczu |
SG: , SL: |
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2019-05-19 g. 14:00 |
944 | UKS DOJLIDY II Bia?ystok | MORLINY II Ostróda | 0:10 | Protokó? meczu |
SG: Krystian KILAR. SL: Zbigniew OSI?SKI | |||||
2019-06-18 g. 18:00 |
945 | MORLINY II Ostróda | UKS DOJLIDY II Bia?ystok | 8:2 | Protokó? meczu |
SG: Izabela ROZNER, SL: S?awomir ZA??SKI |
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2019-05-10 g. 18:00 |
946 | KS GORCE Nowy Targ | STS 1924 ORLICZ Suchedniów | 7:3 | Protokó? meczu |
SG: Stefan KOSTUR, SL: Micha? WOLNY | |||||
2019-05-12 g. 18:00 |
947 | STS 1924 ORLICZ Suchedniów | KS GORCE Nowy Targ | 9:1 | Protokó? meczu |
SG: Krystian KILAR, SL: Jan RESPONDOWSKI |
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2019-05-08 g. 17:00 | 948 | KTS Gliwice | ZKS NORDIS III Zielona Góra | 6:4 | Protokó? meczu |
SG: Ireneusz WODNIAK, SL: Stefan KOSTUR | |||||
2019-05-27 g. 17:00 | 949 | ZKS NORDIS III Zielona Góra | KTS Gliwice | 5:5 | Protokó? meczu |
SG: Marek PLEWA, Andrzej MOCZKO |
Ekstraklasa Kobiet - play-off (fina?)
Rywalizacja toczy si? systemem mecz i rewan?.
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2019-04-09 g. 15:00 |
915 | POLMLEK Lidzbark Warmi?ski | KTS ENEA SIARKA Tarnobrzeg | 0:3 | Protokó? meczu |
SG: Marta GROMEK | |||||
2019-04-11 g. 17:00 |
916 | KTS ENEA SIARKA Tarnobrzeg | POLMLEK Lidzbark Warmi?ski | 3:0 | Protokó? meczu |
SG: Mieczys?aw NIEMIEC |
Ekstraklasa Kobiet - play-off (pó?fina?y)
Rywalizacja toczy si? systemem mecz i rewan?.
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2019-04-03 g. 17:30 |
909 | GLKS Nadarzyn | KTS ENEA SIARKA Tarnobrzeg | 0:3 | Protokó? meczu |
SG: Bart?omiej ZAWADA | |||||
2019-04-05 g. 18:00 |
910 | KTS ENEA SIARKA Tarnobrzeg | GLKS Nadarzyn | 3:0 | Protokó? meczu |
SG: Lech LICHO?AI |
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2019-04-03 g. 17:00 |
912 | POLMLEK Lidzbark Warmi?ski | KU AZS UE Wroc?aw | 3:0 | Protokó? meczu |
SG: Marta GROMEK | |||||
2019-04-06 g. 17:00 |
913 | KU AZS UE Wroc?aw | POLMLEK Lidzbark Warmi?ski | 3:1 | Protokó? meczu |
SG: Marek PLEWA |