Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 34 145:35
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 33 142:38
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 24 103:77
4. MKS POGOŃ Siedlce 18 23 107:73
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 18 20 98:82
6. GKTS Wiązowna 18 14 69:111
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 13 76:104
8. ENERGA KTS II Toruń 18 10 84:96
9. KS SPÓJNIA Warszawa 18 9 57:123
10. UKS VICTORIA Płock 18 0 19:161

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Dosz Adam
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
18 17 1 94%
2. Prądziński Marek
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
18 17 1 94%
3. Perek Jakub
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
18 16 2 89%
4. Bąk Daniel
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
17 15 2 88%
5. Franc Wiktor
(MKS POGOŃ Siedlce)
19 15 4 79%
6. Dosz Sławomir
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
18 14 4 78%
7. Szarmach Bartosz
(MKS POGOŃ Siedlce)
18 14 4 78%
8. Skubiszewski Witold
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
15 12 3 80%
9. Lemański Paweł
(KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
17 12 5 71%
10. Kaproń Łukasz
(KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
17 11 6 65%
11. Koszyk Bogusław
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
17 11 6 65%
12. Perzyński Przemysław
(KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
18 11 7 61%
13. Sposób Tomasz
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
18 11 7 61%
14. Woś Alan
(KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
18 11 7 61%
15. Woskowicz Marcin
(ENERGA KTS II Toruń)
18 11 7 61%
16. Misztal Igor
(GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski)
17 10 7 59%
17. Żabski Radosław
(GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski)
17 10 7 59%
18. Witkowski Jakub
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
18 10 8 56%
19. Nowokuński Jacek
(GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski)
18 10 8 56%
20. Kotowski Tomasz
(ENERGA KTS II Toruń)
15 9 6 60%
21. Żarski Karol
(GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski)
17 9 8 53%
22. Troka Mateusz
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
13 8 5 62%
23. Chojnicki Maciej
(GKTS Wiązowna)
15 8 7 53%
24. Tomaszuk Tomasz
(MKS POGOŃ Siedlce)
15 8 7 53%
25. Kreft Damian
(MKS POGOŃ Siedlce)
17 8 9 47%
26. Sałaciński Przemysław
(KS SPÓJNIA Warszawa)
18 8 10 44%
27. Sitek Kamil
(GKTS Wiązowna)
17 7 10 41%
28. Olek Jan
(KS SPÓJNIA Warszawa)
18 7 11 39%
29. Małachowski Michał
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
17 6 11 35%
30. Zandecki Jan
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
18 6 12 33%
31. Wasiak Damian
(UKS VICTORIA Płock)
18 5 13 28%
32. Młynarski Filip
(GKTS Wiązowna)
9 4 5 44%
33. Hidetoshi Oya
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
3 3 0 100%
34. Murawski Michał
(GKTS Wiązowna)
15 3 12 20%
35. Miszkurka Jakub
(KS SPÓJNIA Warszawa)
16 3 13 19%
36. Naperty Łukasz
(UKS VICTORIA Płock)
17 3 14 18%
37. Moliński Kacper
(UKS VICTORIA Płock)
18 3 15 17%
38. Kulpa Konrad
(ENERGA KTS II Toruń)
2 2 0 100%
39. Gajek Bartosz
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
5 2 3 40%
40. Szymanek Bartłomiej
(ENERGA KTS II Toruń)
18 2 16 11%
41. Szaliński Mikołaj
(KS SPÓJNIA Warszawa)
18 2 16 11%
42. Rystwej Marcin
(GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski)
1 1 0 100%
43. Wiśniewski Michał
(MKS POGOŃ Siedlce)
1 1 0 100%
44. Kowalski Wojciech
(KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
2 1 1 50%
45. Kurtyka Tomasz
(ENERGA KTS II Toruń)
2 1 1 50%
46. Kucharski Maciej
(UKS VICTORIA Płock)
13 1 12 8%
47. Maćkowiak Wojciech
(ENERGA KTS II Toruń)
15 1 14 7%
48. Błaszczak Roman
(GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski)
1 0 1 0%
49. Kowalczyk Jakub
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
1 0 1 0%
50. Butko Lucjan
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
1 0 1 0%
51. Błąkała Paweł
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
1 0 1 0%
52. Wasielewski Tomasz
(GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski)
1 0 1 0%
53. Zieliński Wojciech
(KS SPÓJNIA Warszawa)
1 0 1 0%
54. Dubniak Tomasz
(KS SPÓJNIA Warszawa)
1 0 1 0%
55. Grzybowski Michał
(MKS POGOŃ Siedlce)
2 0 2 0%
56. Utylski Rafał
(ENERGA KTS II Toruń)
2 0 2 0%
57. Siemieniako Przemysław
(UKS VICTORIA Płock)
3 0 3 0%
58. Markowski Michał
(UKS VICTORIA Płock)
3 0 3 0%
59. Grzybowski Tomasz
(GKTS Wiązowna)
7 0 7 0%
60. Stawikowski Mateusz
(GKTS Wiązowna)
9 0 9 0%