Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
1. Liga Mężczyzn (grupa południowa)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 5 9 34:16
2. UKS VILLA VERDE Olesno 5 9 33:17
3. GMKS STRZELEC Frysztak 4 6 25:15
4. PKS KOLPING II Jarosław 5 6 29:21
5. BISTS Bielsko-Biała 4 5 24:16
6. IKS START Zduńska Wola 6 5 27:33
7. IKTS BROŃ Radom 4 4 21:19
8. ZKS Zielona Góra 4 2 16:24
9. KS VIRET CMC Zawiercie 4 0 10:30
10. LKS ODRA Głoska 5 0 11:39

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Mrkvicka Radek
(UKS VILLA VERDE Olesno)
4 4 0 100%
2. Adamiak Grzegorz
(UKS VILLA VERDE Olesno)
4 4 0 100%
3. Cyrnek Piotr
(PKS KOLPING II Jarosław)
5 4 1 80%
4. Kozieł Paweł
(PWSZ Zamość)
5 4 1 80%
5. Litwiniuk Marcin
(PWSZ Zamość)
5 4 1 80%
6. Felkel Grzegorz
(BISTS Bielsko-Biała)
3 3 0 100%
7. Masłowski Jakub
(BISTS Bielsko-Biała)
3 3 0 100%
8. Lis Daniel
(UKS VILLA VERDE Olesno)
4 3 1 75%
9. Zdzienicki Kamil
(GMKS STRZELEC Frysztak)
4 3 1 75%
10. Nalepa Kamil
(ZKS Zielona Góra)
4 3 1 75%
11. Tatarczuch Rafał
(UKS VILLA VERDE Olesno)
4 3 1 75%
12. Wachowiak Łukasz
(ZKS Zielona Góra)
4 3 1 75%
13. Wiśniewski Karol
(GMKS STRZELEC Frysztak)
5 3 2 60%
14. Marcinowski Krzysztof
(PKS KOLPING II Jarosław)
5 3 2 60%
15. Zelinka Jakub
(PKS KOLPING II Jarosław)
5 3 2 60%
16. Sankowski Marcin
(IKS START Zduńska Wola)
6 3 3 50%
17. Wiśniewski Tomasz
(IKS START Zduńska Wola)
6 3 3 50%
18. Janczewski Grzegorz
(IKS START Zduńska Wola)
6 3 3 50%
19. Prus-Strowski Karol
(IKS START Zduńska Wola)
6 3 3 50%
20. Szotek Karol
(BISTS Bielsko-Biała)
3 2 1 67%
21. Tomicki Jarosław
(BISTS Bielsko-Biała)
3 2 1 67%
22. Niemiec Krzysztof
(GMKS STRZELEC Frysztak)
3 2 1 67%
23. Kaczor Jan
(KS VIRET CMC Zawiercie)
4 2 2 50%
24. Zdzienicki Piotr
(GMKS STRZELEC Frysztak)
4 2 2 50%
25. Kusiński Marcin
(IKTS BROŃ Radom)
4 2 2 50%
26. Szymczyk Jan
(IKTS BROŃ Radom)
4 2 2 50%
27. Duch Adam
(KS VIRET CMC Zawiercie)
4 2 2 50%
28. Czernik Mateusz
(PKS KOLPING II Jarosław)
5 2 3 40%
29. Najder Szymon
(ZKS Zielona Góra)
1 1 0 100%
30. Kołodziejczyk Maciej
(ZKS Zielona Góra)
1 1 0 100%
31. Glegoła Paweł
(IKTS BROŃ Radom)
4 1 3 25%
32. Kalita Artur
(IKTS BROŃ Radom)
4 1 3 25%
33. Chmiel Paweł
(PWSZ Zamość)
5 1 4 20%
34. Jarocki Łukasz
(PWSZ Zamość)
5 1 4 20%
35. Wasylkowski Nestor
(LKS ODRA Głoska)
5 1 4 20%
36. Limonov Anton
(LKS ODRA Głoska)
5 1 4 20%
37. Piotrowski Marcin
(KS VIRET CMC Zawiercie)
1 0 1 0%
38. Zalewski Mateusz
(ZKS Zielona Góra)
1 0 1 0%
39. Kopecki Andrzej
(ZKS Zielona Góra)
2 0 2 0%
40. Grzębka Mikołaj
(LKS ODRA Głoska)
2 0 2 0%
41. Kapik Krzysztof
(KS VIRET CMC Zawiercie)
3 0 3 0%
42. Jankowski Jakub
(ZKS Zielona Góra)
3 0 3 0%
43. Wojtyła Norbert
(LKS ODRA Głoska)
4 0 4 0%
44. Kotyl Wojciech
(LKS ODRA Głoska)
4 0 4 0%
45. Glanowski Jakub
(KS VIRET CMC Zawiercie)
4 0 4 0%