Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
1. Liga Mężczyzn (grupa południowa)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS VILLA VERDE Olesno 9 15 58:32
2. PWSZ Zamość 8 14 55:25
3. PKS KOLPING II Jarosław 9 12 56:34
4. GMKS STRZELEC Frysztak 8 10 44:36
5. BISTS Bielsko-Biała 8 9 41:39
6. IKS START Zduńska Wola 9 9 46:44
7. ZKS Zielona Góra 8 7 37:43
8. IKTS BROŃ Radom 8 4 36:44
9. KS VIRET CMC Zawiercie 8 4 29:51
10. LKS ODRA Głoska 9 0 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Mrkvicka Radek
(UKS VILLA VERDE Olesno)
9 9 0 100%
2. Adamiak Grzegorz
(UKS VILLA VERDE Olesno)
9 9 0 100%
3. Kozieł Paweł
(PWSZ Zamość)
8 7 1 88%
4. Litwiniuk Marcin
(PWSZ Zamość)
8 7 1 88%
5. Cyrnek Piotr
(PKS KOLPING II Jarosław)
7 6 1 86%
6. Nalepa Kamil
(ZKS Zielona Góra)
8 6 2 75%
7. Felkel Grzegorz
(BISTS Bielsko-Biała)
8 6 2 75%
8. Wachowiak Łukasz
(ZKS Zielona Góra)
8 6 2 75%
9. Masłowski Jakub
(BISTS Bielsko-Biała)
8 6 2 75%
10. Marcinowski Krzysztof
(PKS KOLPING II Jarosław)
9 6 3 67%
11. Kaczor Jan
(KS VIRET CMC Zawiercie)
8 5 3 63%
12. Duch Adam
(KS VIRET CMC Zawiercie)
8 5 3 63%
13. Szotek Karol
(BISTS Bielsko-Biała)
8 5 3 63%
14. Tomicki Jarosław
(BISTS Bielsko-Biała)
8 5 3 63%
15. Lis Daniel
(UKS VILLA VERDE Olesno)
9 5 4 56%
16. Tatarczuch Rafał
(UKS VILLA VERDE Olesno)
9 5 4 56%
17. Janczewski Grzegorz
(IKS START Zduńska Wola)
9 5 4 56%
18. Prus-Strowski Karol
(IKS START Zduńska Wola)
9 5 4 56%
19. Niemiec Krzysztof
(GMKS STRZELEC Frysztak)
7 4 3 57%
20. Zdzienicki Kamil
(GMKS STRZELEC Frysztak)
8 4 4 50%
21. Zdzienicki Piotr
(GMKS STRZELEC Frysztak)
8 4 4 50%
22. Kusiński Marcin
(IKTS BROŃ Radom)
8 4 4 50%
23. Wiśniewski Karol
(GMKS STRZELEC Frysztak)
9 4 5 44%
24. Zelinka Jakub
(PKS KOLPING II Jarosław)
9 4 5 44%
25. Najder Szymon
(ZKS Zielona Góra)
3 3 0 100%
26. Jankowski Jakub
(ZKS Zielona Góra)
6 3 3 50%
27. Kalita Artur
(IKTS BROŃ Radom)
8 3 5 38%
28. Sankowski Marcin
(IKS START Zduńska Wola)
9 3 6 33%
29. Wiśniewski Tomasz
(IKS START Zduńska Wola)
9 3 6 33%
30. Czernik Mateusz
(PKS KOLPING II Jarosław)
9 3 6 33%
31. Jarocki Łukasz
(PWSZ Zamość)
6 2 4 33%
32. Wasylkowski Nestor
(LKS ODRA Głoska)
8 2 6 25%
33. Szymczyk Jan
(IKTS BROŃ Radom)
8 2 6 25%
34. Limonov Anton
(LKS ODRA Głoska)
9 2 7 22%
35. Dziukiewicz Kamil
(PKS KOLPING II Jarosław)
1 1 0 100%
36. Dziuba Patryk
(ZKS Zielona Góra)
1 1 0 100%
37. Kołodziejczyk Maciej
(ZKS Zielona Góra)
1 1 0 100%
38. Zavadskyi Ihor
(PWSZ Zamość)
3 1 2 33%
39. Grzębka Mikołaj
(LKS ODRA Głoska)
3 1 2 33%
40. Kapik Krzysztof
(KS VIRET CMC Zawiercie)
6 1 5 17%
41. Chmiel Paweł
(PWSZ Zamość)
7 1 6 14%
42. Glegoła Paweł
(IKTS BROŃ Radom)
8 1 7 13%
43. Wojtyła Norbert
(LKS ODRA Głoska)
8 1 7 13%
44. Glanowski Jakub
(KS VIRET CMC Zawiercie)
8 1 7 13%
45. Wojciechowski Mateusz
(LKS ODRA Głoska)
1 0 1 0%
46. Chłodnicki Piotr
(ZKS Zielona Góra)
1 0 1 0%
47. Jadam Dawid
(PKS KOLPING II Jarosław)
1 0 1 0%
48. Piotrowski Marcin
(KS VIRET CMC Zawiercie)
1 0 1 0%
49. Piotrowski Tadeusz
(KS VIRET CMC Zawiercie)
1 0 1 0%
50. Zalewski Mateusz
(ZKS Zielona Góra)
2 0 2 0%
51. Kopecki Andrzej
(ZKS Zielona Góra)
2 0 2 0%
52. Kotyl Wojciech
(LKS ODRA Głoska)
7 0 7 0%