Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Zielińska Anna Monika
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
3 3 0 100%
2. Łuba Weronika
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
3 3 0 100%
3. Garbino Maja
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
3 3 0 100%
4. Witkowska-Krawczyk Wioleta
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
3 3 0 100%
5. Błażejewicz Zuzanna
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
3 3 0 100%
6. Gryko Kamila
(Optima Polska DOJLIDY Białystok)
4 3 1 75%
7. Jackowska Julia
(Optima Polska DOJLIDY Białystok)
4 3 1 75%
8. Szczuka Agata
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
2 2 0 100%
9. Nowacka Paulina
(LKTS LUVENA Luboń)
3 2 1 67%
10. Kunats Maja
(KS GALAXY Białystok)
3 2 1 67%
11. Lipska Agnieszka
(KS GALAXY Białystok)
3 2 1 67%
12. Nowakowska Anna
(MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino)
3 2 1 67%
13. Jarkowska Aleksandra
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
3 2 1 67%
14. Gierach Katarzyna
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
3 2 1 67%
15. Stachecka Paulina
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
3 2 1 67%
16. Sokołowska Joanna
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
3 2 1 67%
17. Zhaludok Nuriya
(MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino)
3 2 1 67%
18. Pasińska Anika
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
3 2 1 67%
19. Kisel Darya
(Optima Polska DOJLIDY Białystok)
3 2 1 67%
20. Chudy Anita
(LKTS LUVENA Luboń)
3 2 1 67%
21. Karahodzina Inna
(KS GALAXY Białystok)
3 2 1 67%
22. Sitarska Agnieszka
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
3 2 1 67%
23. Klimczak Monika
(KS GALAXY Białystok)
3 2 1 67%
24. Mielnicka Weronika
(Optima Polska DOJLIDY Białystok)
4 2 2 50%
25. Ziemkiewicz Wiktoria
(GLKS II Nadarzyn)
4 2 2 50%
26. Dąbrowska Aleksandra
(GLKS II Nadarzyn)
4 2 2 50%
27. Piłat Agnieszka
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
1 1 0 100%
28. Płotka Katarzyna
(MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino)
3 1 2 33%
29. Kiedrowska Joanna
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
3 1 2 33%
30. Lis Marta
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
3 1 2 33%
31. Płotka Magda
(MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino)
3 1 2 33%
32. Górska Michalina
(Optima Polska DOJLIDY Białystok)
1 0 1 0%
33. Wrzosek Wiktoria
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
1 0 1 0%
34. Dąbrzał Zuzanna
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
1 0 1 0%
35. Bożek Weronika
(GLKS II Nadarzyn)
1 0 1 0%
36. Kaszuba Agata
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
1 0 1 0%
37. Gładysz Julia
(LKTS LUVENA Luboń)
1 0 1 0%
38. Łebek Alicja
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
2 0 2 0%
39. Nikiel Amelia
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
2 0 2 0%
40. Spychała Joanna
(LKTS LUVENA Luboń)
2 0 2 0%
41. Prusińska Hanna
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
2 0 2 0%
42. Gilewska Dominika
(GLKS II Nadarzyn)
3 0 3 0%
43. Brzęczek Eliza
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
3 0 3 0%
44. Palacz Katarzyna
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
3 0 3 0%
45. Sułek Zuzanna
(LKTS LUVENA Luboń)
3 0 3 0%
46. Suchomska Barbara
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
3 0 3 0%
47. Falarz Aleksandra
(GLKS II Nadarzyn)
4 0 4 0%