Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ZAGŁĘBIE Lubin 17 27 116:54
2. KS BRONOWIANKA II Kraków 17 24 105:65
3. KU AZS UE II Wrocław 17 23 118:52
4. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 17 23 98:72
5. RKS CUKROWNIK OKA Chybie 17 23 98:72
6. KS GORCE Nowy Targ 17 16 74:96
7. AZS PWSZ Nysa 17 14 77:93
8. MKS ROKITA Brzeg Dolny 17 13 71:99
9. LZS VICTORIA Chróścice 17 6 53:117
10. KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 17 1 40:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Gaworska Zuzanna
(KU AZS UE II Wrocław)
17 16 1 94%
2. Szymczak Julia
(KU AZS UE II Wrocław)
15 14 1 93%
3. Narolewska Monika
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
18 14 4 78%
4. Mazur Magdalena
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
14 13 1 93%
5. Kwiatkowska Elżbieta
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
17 13 4 76%
6. Chrabąszcz Milena
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
15 12 3 80%
7. Knyszewska Paulina
(ZAGŁĘBIE Lubin)
17 12 5 71%
8. Sztwiertnia Ilona
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
13 11 2 85%
9. Zając Anna
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
14 10 4 71%
10. Włuczyńska Ksenia
(AZS PWSZ Nysa)
17 10 7 59%
11. Bernacka Iryna
(LZS VICTORIA Chróścice)
16 9 7 56%
12. Śliwa Alicja
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
16 9 7 56%
13. Tomecka Julia
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
17 9 8 53%
14. Pękała Jolanta
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
17 9 8 53%
15. Franaszczuk Klaudia
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
17 9 8 53%
16. Garb Aleksandra
(KS GORCE Nowy Targ)
17 9 8 53%
17. Wójcik Julia
(LZS VICTORIA Chróścice)
17 9 8 53%
18. Jończyk Ada
(ZAGŁĘBIE Lubin)
17 9 8 53%
19. Girulska Julia
(KU AZS UE II Wrocław)
15 8 7 53%
20. Michorczyk Natalia
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
16 8 8 50%
21. Osińska Katarzyna
(AZS PWSZ Nysa)
17 8 9 47%
22. Kowalczyk Zuzanna
(KS GORCE Nowy Targ)
17 8 9 47%
23. Szymczyk Natalia
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
17 8 9 47%
24. Młynek Natalia
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
15 7 8 47%
25. Matwiszyn Natalia
(ZAGŁĘBIE Lubin)
17 7 10 41%
26. Furman Julia
(KU AZS UE II Wrocław)
14 6 8 43%
27. Waszczuk Patrycja
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
15 6 9 40%
28. Cyrwus Anna
(KS GORCE Nowy Targ)
17 6 11 35%
29. Gajewska Natalia
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
5 5 0 100%
30. Matwiszyn Ewelina
(ZAGŁĘBIE Lubin)
11 5 6 45%
31. Kozubek Magda
(LZS VICTORIA Chróścice)
14 5 9 36%
32. Zyzik Nicole
(LZS VICTORIA Chróścice)
17 5 12 29%
33. Małysiak Kamila
(KS GORCE Nowy Targ)
17 5 12 29%
34. Zhao Ziyi
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
6 4 2 67%
35. Szymańska Antonina
(ZAGŁĘBIE Lubin)
4 3 1 75%
36. Wołowiec Dominika
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
4 3 1 75%
37. Sołtysik Sylwia
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
6 3 3 50%
38. Walencka Anita
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
6 3 3 50%
39. Gąsior Natalia
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
9 3 6 33%
40. Banaś Dominika
(AZS PWSZ Nysa)
14 3 11 21%
41. Maruszczak Anna
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
14 3 11 21%
42. Wiśniewska Aleksandra
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
15 3 12 20%
43. Paszek Patrycja
(AZS PWSZ Nysa)
17 3 14 18%
44. Miklusz Justyna
(ZAGŁĘBIE Lubin)
2 2 0 100%
45. Żak-Nowicka Anna
(AZS PWSZ Nysa)
3 2 1 67%
46. Osuch Aleksandra
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
11 2 9 18%
47. Pawelec Zuzanna
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
12 2 10 17%
48. Węgrzyn Anna
(KU AZS UE II Wrocław)
1 1 0 100%
49. Pęk Karolina
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
1 1 0 100%
50. Borek Zuzanna
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
2 1 1 50%
51. Razakowska Estera
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 1 1 50%
52. Li Zhiying
(KU AZS UE II Wrocław)
2 1 1 50%
53. Jakoniuk Gabriela
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
8 1 7 13%
54. Wojciechowska Aleksandra
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
11 1 10 9%
55. Matros Izabela
(LZS VICTORIA Chróścice)
1 0 1 0%
56. Węgrzyn Katarzyna
(KU AZS UE II Wrocław)
2 0 2 0%
57. Gaworska Natalia
(KU AZS UE II Wrocław)
2 0 2 0%
58. Ossowska Nina
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
2 0 2 0%
59. Przybył Liliana
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
2 0 2 0%
60. Pawelec Natalia
(LZS VICTORIA Chróścice)
3 0 3 0%
61. Hetnał Sandra
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
3 0 3 0%