Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ZAGŁĘBIE Lubin 15 25 107:43
2. RKS CUKROWNIK OKA Chybie 14 20 82:58
3. KS BRONOWIANKA II Kraków 13 20 85:45
4. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 14 19 82:58
5. KU AZS UE II Wrocław 14 18 95:45
6. AZS PWSZ Nysa 15 14 72:78
7. KS GORCE Nowy Targ 14 11 54:86
8. MKS ROKITA Brzeg Dolny 14 9 55:85
9. LZS VICTORIA Chróścice 14 6 45:95
10. KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 15 0 33:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Gaworska Zuzanna
(KU AZS UE II Wrocław)
14 13 1 93%
2. Szymczak Julia
(KU AZS UE II Wrocław)
12 11 1 92%
3. Knyszewska Paulina
(ZAGŁĘBIE Lubin)
15 11 4 73%
4. Narolewska Monika
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
15 11 4 73%
5. Mazur Magdalena
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
11 10 1 91%
6. Kwiatkowska Elżbieta
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
14 10 4 71%
7. Chrabąszcz Milena
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
12 9 3 75%
8. Bernacka Iryna
(LZS VICTORIA Chróścice)
13 9 4 69%
9. Wójcik Julia
(LZS VICTORIA Chróścice)
14 9 5 64%
10. Włuczyńska Ksenia
(AZS PWSZ Nysa)
15 9 6 60%
11. Zając Anna
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
10 8 2 80%
12. Śliwa Alicja
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
12 8 4 67%
13. Tomecka Julia
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
14 8 6 57%
14. Pękała Jolanta
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
14 8 6 57%
15. Franaszczuk Klaudia
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
14 8 6 57%
16. Osińska Katarzyna
(AZS PWSZ Nysa)
15 8 7 53%
17. Jończyk Ada
(ZAGŁĘBIE Lubin)
15 8 7 53%
18. Sztwiertnia Ilona
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
9 7 2 78%
19. Michorczyk Natalia
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
13 7 6 54%
20. Matwiszyn Natalia
(ZAGŁĘBIE Lubin)
15 7 8 47%
21. Girulska Julia
(KU AZS UE II Wrocław)
12 6 6 50%
22. Garb Aleksandra
(KS GORCE Nowy Targ)
14 6 8 43%
23. Kowalczyk Zuzanna
(KS GORCE Nowy Targ)
14 6 8 43%
24. Szymczyk Natalia
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
14 6 8 43%
25. Gajewska Natalia
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
5 5 0 100%
26. Matwiszyn Ewelina
(ZAGŁĘBIE Lubin)
9 5 4 56%
27. Młynek Natalia
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
12 5 7 42%
28. Waszczuk Patrycja
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
13 5 8 38%
29. Zhao Ziyi
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
6 4 2 67%
30. Kozubek Magda
(LZS VICTORIA Chróścice)
11 4 7 36%
31. Furman Julia
(KU AZS UE II Wrocław)
11 4 7 36%
32. Zyzik Nicole
(LZS VICTORIA Chróścice)
14 4 10 29%
33. Szymańska Antonina
(ZAGŁĘBIE Lubin)
4 3 1 75%
34. Wołowiec Dominika
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
4 3 1 75%
35. Sołtysik Sylwia
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
5 3 2 60%
36. Walencka Anita
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
6 3 3 50%
37. Wiśniewska Aleksandra
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
12 3 9 25%
38. Banaś Dominika
(AZS PWSZ Nysa)
13 3 10 23%
39. Maruszczak Anna
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
13 3 10 23%
40. Cyrwus Anna
(KS GORCE Nowy Targ)
14 3 11 21%
41. Małysiak Kamila
(KS GORCE Nowy Targ)
14 3 11 21%
42. Paszek Patrycja
(AZS PWSZ Nysa)
15 3 12 20%
43. Miklusz Justyna
(ZAGŁĘBIE Lubin)
2 2 0 100%
44. Gąsior Natalia
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
5 2 3 40%
45. Pawelec Zuzanna
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
11 2 9 18%
46. Węgrzyn Anna
(KU AZS UE II Wrocław)
1 1 0 100%
47. Borek Zuzanna
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
1 1 0 100%
48. Pęk Karolina
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
1 1 0 100%
49. Żak-Nowicka Anna
(AZS PWSZ Nysa)
2 1 1 50%
50. Razakowska Estera
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 1 1 50%
51. Li Zhiying
(KU AZS UE II Wrocław)
2 1 1 50%
52. Jakoniuk Gabriela
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
8 1 7 13%
53. Wojciechowska Aleksandra
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
9 1 8 11%
54. Osuch Aleksandra
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
9 1 8 11%
55. Matros Izabela
(LZS VICTORIA Chróścice)
1 0 1 0%
56. Ossowska Nina
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
1 0 1 0%
57. Węgrzyn Katarzyna
(KU AZS UE II Wrocław)
2 0 2 0%
58. Gaworska Natalia
(KU AZS UE II Wrocław)
2 0 2 0%
59. Przybył Liliana
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
2 0 2 0%
60. Pawelec Natalia
(LZS VICTORIA Chróścice)
3 0 3 0%
61. Hetnał Sandra
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
3 0 3 0%