Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
LOTTO Superliga Mężczyzn
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 22 52 58:30
2. KS DEKORGLASS Działdowo 22 51 59:30
3. PKS KOLPING FRAC Jarosław 22 48 56:31
4. 3S POLONIA Bytom 22 46 54:33
5. KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 22 41 53:42
6. KST ENERGA-MANEKIN Toruń 22 40 50:36
7. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 22 33 44:42
8. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 22 31 43:46
9. MORLINY Ostróda 22 24 38:53
10. KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 22 18 36:58
11. GMKS STRZELEC Frysztak 22 8 21:63
12. LKS ODRA METRACO SA Miękinia 22 4 18:66

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Konecny Tomas
(3S POLONIA)
38 27 11 71% 81:33
2. Zeng Yi Wang
(PKS KOLPING FRAC)
33 26 7 79% 78:21
3. Wang Yang
(ASTS OLIMPIA-UNIA)
30 25 5 83% 75:15
4. Weixing Chen
(KST ENERGA-MANEKIN)
30 20 10 67% 60:30
5. Błaszczyk Lucjan
(ZKS PALMIARNIA)
33 20 13 61% 60:39
6. Pattantyus Adam
(ZOOLESZCZ GWIAZDA)
27 18 9 67% 54:27
7. Vrablik Jiri
(KS DEKORGLASS)
28 18 10 64% 54:30
8. Paikov Mikhail
(MORLINY)
31 18 13 58% 54:39
9. Górak Daniel
(KS DARTOM BOGORIA)
31 18 13 58% 54:39
10. Sang Eun Oh
(KS DARTOM BOGORIA)
21 17 4 81% 51:12
11. Chojnowski Patryk
(KS DEKORGLASS)
28 17 11 61% 51:33
12. Floras Robert
(PKS KOLPING FRAC)
28 17 11 61% 51:33
13. Devos Robin
(MORLINY)
29 17 12 59% 51:36
14. Peng Tang
(KS DEKORGLASS)
18 15 3 83% 45:9
15. Chmiel Paweł
(3S POLONIA)
25 15 10 60% 45:30
16. Matsumoto Cazuo
(KST ENERGA-MANEKIN)
28 15 13 54% 45:39
17. Platonov Pavel
(GMKS STRZELEC)
36 15 21 42% 45:63
18. Konishi Kaii
(ASTS OLIMPIA-UNIA)
19 14 5 74% 42:15
19. Gołębiowski Mateusz
(KU AZS POLITECHNIKA)
32 14 18 44% 42:54
20. Kulpa Konrad
(KST ENERGA-MANEKIN)
23 13 10 57% 39:30
21. Horejsi Miroslav
(ZKS PALMIARNIA)
24 13 11 54% 39:33
22. Such Bartosz
(PKS KOLPING FRAC)
26 13 13 50% 39:39
23. Lewandowski Tomasz
(KU AZS POLITECHNIKA)
29 13 16 45% 39:48
24. Zatówka Patryk
(ASTS OLIMPIA-UNIA)
21 12 9 57% 36:27
25. Stoyanov Niagol
(3S POLONIA)
24 12 12 50% 36:36
26. Kosowski Jakub
(KS DARTOM BOGORIA)
30 12 18 40% 36:54
27. Chodorski Piotr
(LKS ODRA METRACO SA Miękinia)
32 12 20 38% 36:60
28. Kang Doong Hoon
(ZOOLESZCZ GWIAZDA)
17 9 8 53% 27:24
29. Kolarek Tomislav
(KU AZS POLITECHNIKA)
28 9 19 32% 27:57
30. Białek Artur
(ZOOLESZCZ GWIAZDA)
22 8 14 36% 24:42
31. Baggaley Andrew
(ZOOLESZCZ GWIAZDA)
14 7 7 50% 21:21
32. Takakiwa Taku
(ZKS PALMIARNIA)
8 6 2 75% 18:6
33. Xu Wenliang
(KS DEKORGLASS)
10 6 4 60% 18:12
34. Bańkosz Michał
(LKS ODRA METRACO SA Miękinia)
27 6 21 22% 18:63
35. Zhmudenko Yaroslav
(ASTS OLIMPIA-UNIA)
12 5 7 42% 15:21
36. Fertikowski Paweł
(KS DARTOM BOGORIA)
10 4 6 40% 12:18
37. Dąbrowski Michał
(GMKS STRZELEC)
21 4 17 19% 12:51
38. Wong Chun Ting
(KS DEKORGLASS)
4 3 1 75% 9:3
39. Persson Jörgen
(ZKS PALMIARNIA)
5 3 2 60% 9:6
40. Więcek Adrian
(MORLINY)
25 3 22 12% 9:66
41. Youngsik Jung
(KS DARTOM BOGORIA)
2 2 0 100% 6:0
42. Malicki Szymon
(ASTS OLIMPIA-UNIA)
3 2 1 67% 6:3
43. Kotowski Tomasz
(KST ENERGA-MANEKIN)
5 2 3 40% 6:9
44. Nalepa Kamil
(ZKS PALMIARNIA)
11 2 9 18% 6:27
45. Czernik Mateusz
(GMKS STRZELEC)
16 2 14 13% 6:42
46. Deng Pan
(ZOOLESZCZ GWIAZDA)
5 1 4 20% 3:12
47. Kołaciński Piotr
(KS DEKORGLASS)
1 0 1 0% 0:3
48. Leszczyński Zbigniew
(ZOOLESZCZ GWIAZDA)
1 0 1 0% 0:3
49. Michalczyk Artur
(KS DARTOM BOGORIA)
1 0 1 0% 0:3
50. Felkel Grzegorz
(ZKS PALMIARNIA)
2 0 2 0% 0:6
51. Dugiel Adrian
(LKS ODRA METRACO SA Miękinia)
2 0 2 0% 0:6
52. Such Błażej
(LKS ODRA METRACO SA Miękinia)
3 0 3 0% 0:9
53. Wachowiak Łukasz
(ZKS PALMIARNIA)
3 0 3 0% 0:9
54. Kulczycki Samuel
(ASTS OLIMPIA-UNIA)
3 0 3 0% 0:9
55. Jendrzejewski Patryk
(ZOOLESZCZ GWIAZDA)
3 0 3 0% 0:9
56. Petaś Kacper
(MORLINY)
3 0 3 0% 0:9
57. Jarmołowicz Kamil
(MORLINY)
3 0 3 0% 0:9
58. Stąpor Rafał
(KU AZS POLITECHNIKA)
5 0 5 0% 0:15
59. Niemiec Krzysztof
(GMKS STRZELEC)
11 0 11 0% 0:33
60. Wasylkowski Nestor
(LKS ODRA METRACO SA Miękinia)
20 0 20 0% 0:60