Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
LOTTO Superliga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Floras Robert
(3S POLONIA Bytom)
13 11 2 85% 33:6
2. Wang Zeng Yi
(DOJLIDY Białystok)
14 11 3 79% 33:9
3. Sirucek Pavel
(KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
11 10 1 91% 30:3
4. Konecny Tomas
(PKS KOLPING FRAC Jarosław)
13 10 3 77% 30:9
5. Shihao Wei
(KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk)
14 10 4 71% 30:12
6. Li Yongyin
(DOJLIDY Białystok)
16 10 6 63% 30:18
7. Wang Yang
(KS DEKORGLASS Działdowo)
12 9 3 75% 27:9
8. Kou Lei
(PKS KOLPING FRAC Jarosław)
13 9 4 69% 27:12
9. Badowski Marek
(KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
10 8 2 80% 24:6
10. Burov Viacheslav
(LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz)
13 8 5 62% 24:15
11. Chojnowski Patryk
(KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk)
13 7 6 54% 21:18
12. Panagiotis Gionis
(KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
7 6 1 86% 18:3
13. Dong Soo Kang
(LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz)
9 6 3 67% 18:9
14. Paikov Mikhail
(KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk)
10 6 4 60% 18:12
15. Gavlas Antonim
(3S POLONIA Bytom)
12 6 6 50% 18:18
16. Ismailov Sadi
(FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów)
8 5 3 63% 15:9
17. Fertikowski Paweł
(KS DEKORGLASS Działdowo)
10 5 5 50% 15:15
18. Salifou Abdel Kader
(ENERGA KTS Toruń)
10 5 5 50% 15:15
19. Lakeev Vasily
(FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów)
13 5 8 38% 15:24
20. Han Chuanxi
(ENERGA KTS Toruń)
15 5 10 33% 15:30
21. Takakiwa Taku
(KS DEKORGLASS Działdowo)
4 4 0 100% 12:0
22. Desai Harmeet
(LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz)
5 4 1 80% 12:3
23. Chodorski Piotr
(PKS KOLPING FRAC Jarosław)
9 4 5 44% 12:15
24. Lewandowski Tomasz
(FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów)
10 4 6 40% 12:18
25. Kulczycki Samuel
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
12 4 8 33% 12:24
26. Vrablik Jiri
(KS DEKORGLASS Działdowo)
4 3 1 75% 9:3
27. Kulpa Konrad
(ENERGA KTS Toruń)
9 3 6 33% 9:18
28. Walaszek Przemysław
(DOJLIDY Białystok)
10 3 7 30% 9:21
29. Gołębiowski Mateusz
(3S POLONIA Bytom)
10 3 7 30% 9:21
30. Hirano Yuki
(FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów)
2 2 0 100% 6:0
31. Yoshida Kaii
(KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
2 2 0 100% 6:0
32. Shang Kun
(KS DEKORGLASS Działdowo)
2 2 0 100% 6:0
33. Hung Tzu Hsiang
(MORLINY Ostróda)
3 2 1 67% 6:3
34. Kotowski Tomasz
(ENERGA KTS Toruń)
3 2 1 67% 6:3
35. Wong Chun Ting
(KS DEKORGLASS Działdowo)
3 2 1 67% 6:3
36. Golla Marco
(MORLINY Ostróda)
11 2 9 18% 6:27
37. Wang Jianan
(LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz)
2 1 1 50% 3:3
38. Grela Artur
(LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz)
7 1 6 14% 3:18
39. Malicki Szymon
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
8 1 7 13% 3:21
40. Petaś Kacper
(MORLINY Ostróda)
8 1 7 13% 3:21
41. Nalepa Kamil
(ZKS PALMIARNIA Zielona Góra)
8 1 7 13% 3:21
42. Kołodziejczyk Maciej
(ZKS PALMIARNIA Zielona Góra)
9 1 8 11% 3:24
43. Kubik Maciej
(ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz)
9 1 8 11% 3:24
44. Jankowski Jakub
(ZKS PALMIARNIA Zielona Góra)
1 0 1 0% 0:3
45. Redzimski Miłosz
(KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
1 0 1 0% 0:3
46. Michalski Piotr
(DOJLIDY Białystok)
1 0 1 0% 0:3
47. Witkowski Jakub
(KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk)
1 0 1 0% 0:3
48. Ufnal Mateusz
(LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz)
4 0 4 0% 0:12
49. Wachowiak Łukasz
(ZKS PALMIARNIA Zielona Góra)
8 0 8 0% 0:24
50. Dziadek Kamil
(MORLINY Ostróda)
8 0 8 0% 0:24