Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Ekstraklasa Kobiet
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 9 18 27:2
2. KU AZS UE Wrocław 9 16 25:5
3. GLKS SCANIA Nadarzyn 9 10 19:17
4. POLMLEK Lidzbark Warmiński 9 10 18:17
5. KS BRONOWIANKA Kraków 9 8 17:18
6. SKTS Sochaczew 9 8 15:17
7. BEBETTO AZS UJD Częstochowa 9 8 17:19
8. MRKS Gdańsk 9 6 12:21
9. ATS east rent Białystok 9 4 9:25
10. KSTS MOSiR KARPATY Krosno 9 2 6:24

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Ma Wenting
(POLMLEK Lidzbark Warmiński)
14 11 3 79% 33:9
2. Pavlovich Viktoria
(KTS Enea Siarka Tarnobrzeg)
9 9 0 100% 27:0
3. Tsui Pao-Wen
(KS BRONOWIANKA Kraków)
9 9 0 100% 27:0
4. Bajor Natalia
(KU AZS UE Wrocław)
11 9 2 82% 27:6
5. Grzybowska-Franc Katarzyna
(SKTS Sochaczew)
9 7 2 78% 21:6
6. Ślifirczyk Katarzyna
(GLKS SCANIA Nadarzyn)
12 7 5 58% 21:15
7. Li Qian
(KTS Enea Siarka Tarnobrzeg)
6 6 0 100% 18:0
8. Krzysiek Paulina
(GLKS SCANIA Nadarzyn)
11 6 5 55% 18:15
9. Załomska Roksana
(BEBETTO AZS UJD Częstochowa)
14 6 8 43% 18:24
10. Łuczakowska Daria
(BEBETTO AZS UJD Częstochowa)
6 5 1 83% 15:3
11. Xie Junqiu
(KU AZS UE Wrocław)
6 5 1 83% 15:3
12. Rui Fang Dong
(POLMLEK Lidzbark Warmiński)
6 5 1 83% 15:3
13. Kusińska Klaudia
(GLKS SCANIA Nadarzyn)
12 5 7 42% 15:21
14. Węgrzyn Katarzyna
(KU AZS UE Wrocław)
5 4 1 80% 12:3
15. Stefańska Kinga
(KTS Enea Siarka Tarnobrzeg)
5 4 1 80% 12:3
16. Kaczmarek Agnieszka
(MRKS Gdańsk)
8 4 4 50% 12:12
17. Todorović Andrea
(BEBETTO AZS UJD Częstochowa)
9 4 5 44% 12:15
18. Gui Lin
(SKTS Sochaczew)
9 4 5 44% 12:15
19. Ślązak Julia
(SKTS Sochaczew)
10 4 6 40% 12:18
20. Michalak Aleksandra
(MRKS Gdańsk)
10 4 6 40% 12:18
21. Jurkova Eva
(ATS east rent Białystok)
12 4 8 33% 12:24
22. Smętek Marta
(KS BRONOWIANKA Kraków)
3 3 0 100% 9:0
23. Han Ying
(KTS Enea Siarka Tarnobrzeg)
3 3 0 100% 9:0
24. Zakrzewska Agata
(KTS Enea Siarka Tarnobrzeg)
4 3 1 75% 9:3
25. Węgrzyn Anna
(KU AZS UE Wrocław)
4 3 1 75% 9:3
26. Pęk Karolina
(KS BRONOWIANKA Kraków)
8 3 5 38% 9:15
27. Lalak Karolina
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
10 3 7 30% 9:21
28. Samara Elizabeta
(KTS Enea Siarka Tarnobrzeg)
2 2 0 100% 6:0
29. Trigolos Daria
(POLMLEK Lidzbark Warmiński)
4 2 2 50% 6:6
30. Uchnast Agata
(ATS east rent Białystok)
6 2 4 33% 6:12
31. Krajewska Marta
(MRKS Gdańsk)
6 2 4 33% 6:12
32. Wabik Sandra
(BEBETTO AZS UJD Częstochowa)
7 2 5 29% 6:15
33. Wołowiec Dominika
(KS BRONOWIANKA Kraków)
9 2 7 22% 6:21
34. Miklaszewska Maja
(MRKS Gdańsk)
9 2 7 22% 6:21
35. Galus Katarzyna
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
11 2 9 18% 6:27
36. Dyszkiewicz Gabriela
(ATS east rent Białystok)
12 2 10 17% 6:30
37. Szymczak Julia
(KU AZS UE Wrocław)
1 1 0 100% 3:0
38. Falarz Aleksandra
(GLKS SCANIA Nadarzyn)
1 1 0 100% 3:0
39. Prihodko Yaroslava
(ATS east rent Białystok)
4 1 3 25% 3:9
40. Janik Angelika
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
9 1 8 11% 3:24
41. Śliwa Alicja
(KS BRONOWIANKA Kraków)
1 0 1 0% 0:3
42. Pastor-Gołda Agata
(SKTS Sochaczew)
1 0 1 0% 0:3
43. Leśniak Alicja
(POLMLEK Lidzbark Warmiński)
3 0 3 0% 0:9
44. Wojtczak Aleksandra
(SKTS Sochaczew)
3 0 3 0% 0:9
45. Bogdanowicz Natalia
(POLMLEK Lidzbark Warmiński)
5 0 5 0% 0:15
46. Zhao Ziyi
(KS BRONOWIANKA Kraków)
5 0 5 0% 0:15