Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Ekstraklasa Kobiet
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 18 36 54:6
2. KU AZS UE Wrocław 18 32 49:11
3. POLMLEK Lidzbark Warmiński 18 24 42:25
4. GLKS SCANIA Nadarzyn 18 22 39:27
5. BEBETTO AZS UJD Częstochowa 18 18 34:32
6. SKTS Sochaczew 18 12 24:39
7. KS BRONOWIANKA Kraków 18 12 25:42
8. ATS east rent Białystok 18 10 20:45
9. MRKS Gdańsk 18 8 16:47
10. KSTS MOSiR KARPATY Krosno 18 6 16:45

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Ma Wenting
(POLMLEK Lidzbark Warmiński)
24 21 3 88% 63:9
2. Bajor Natalia
(KU AZS UE Wrocław)
21 18 3 86% 54:9
3. Stefańska Kinga
(KTS Enea Siarka Tarnobrzeg)
15 14 1 93% 42:3
4. Tsui Pao-Wen
(KS BRONOWIANKA Kraków)
13 13 0 100% 39:0
5. Pavlovich Viktoria
(KTS Enea Siarka Tarnobrzeg)
13 13 0 100% 39:0
6. Ślifirczyk Katarzyna
(GLKS SCANIA Nadarzyn)
21 13 8 62% 39:24
7. Krzysiek Paulina
(GLKS SCANIA Nadarzyn)
21 13 8 62% 39:24
8. Załomska Roksana
(BEBETTO AZS UJD Częstochowa)
25 13 12 52% 39:36
9. Kusińska Klaudia
(GLKS SCANIA Nadarzyn)
22 12 10 55% 36:30
10. Xie Junqiu
(KU AZS UE Wrocław)
11 10 1 91% 30:3
11. Rui Fang Dong
(POLMLEK Lidzbark Warmiński)
13 10 3 77% 30:9
12. Węgrzyn Katarzyna
(KU AZS UE Wrocław)
14 10 4 71% 30:12
13. Li Qian
(KTS Enea Siarka Tarnobrzeg)
10 9 1 90% 27:3
14. Łuczakowska Daria
(BEBETTO AZS UJD Częstochowa)
14 8 6 57% 24:18
15. Jurkova Eva
(ATS east rent Białystok)
16 8 8 50% 24:24
16. Ślązak Julia
(SKTS Sochaczew)
18 8 10 44% 24:30
17. Samara Elizabeta
(KTS Enea Siarka Tarnobrzeg)
7 7 0 100% 21:0
18. Grzybowska-Franc Katarzyna
(SKTS Sochaczew)
9 7 2 78% 21:6
19. Węgrzyn Anna
(KU AZS UE Wrocław)
10 7 3 70% 21:9
20. Todorović Andrea
(BEBETTO AZS UJD Częstochowa)
13 7 6 54% 21:18
21. Zakrzewska Agata
(KTS Enea Siarka Tarnobrzeg)
9 6 3 67% 18:9
22. Wabik Sandra
(BEBETTO AZS UJD Częstochowa)
12 6 6 50% 18:18
23. Trigolos Daria
(POLMLEK Lidzbark Warmiński)
13 6 7 46% 18:21
24. Gui Lin
(SKTS Sochaczew)
11 5 6 45% 15:18
25. Kaczmarek Agnieszka
(MRKS Gdańsk)
13 5 8 38% 15:24
26. Lalak Karolina
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
16 5 11 31% 15:33
27. Galus Katarzyna
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
18 5 13 28% 15:39
28. Michalak Aleksandra
(MRKS Gdańsk)
20 5 15 25% 15:45
29. Dyszkiewicz Gabriela
(ATS east rent Białystok)
23 5 18 22% 15:54
30. Han Ying
(KTS Enea Siarka Tarnobrzeg)
5 4 1 80% 12:3
31. Prihodko Yaroslava
(ATS east rent Białystok)
7 4 3 57% 12:9
32. Pęk Karolina
(KS BRONOWIANKA Kraków)
15 4 11 27% 12:33
33. Wołowiec Dominika
(KS BRONOWIANKA Kraków)
19 4 15 21% 12:45
34. Smętek Marta
(KS BRONOWIANKA Kraków)
3 3 0 100% 9:0
35. Krajewska Marta
(MRKS Gdańsk)
11 3 8 27% 9:24
36. Uchnast Agata
(ATS east rent Białystok)
11 3 8 27% 9:24
37. Miklaszewska Maja
(MRKS Gdańsk)
17 3 14 18% 9:42
38. Bogdanowicz Natalia
(POLMLEK Lidzbark Warmiński)
8 2 6 25% 6:18
39. Janik Angelika
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
17 2 15 12% 6:45
40. Gu Ruochen
(KTS Enea Siarka Tarnobrzeg)
1 1 0 100% 3:0
41. Szymczak Julia
(KU AZS UE Wrocław)
1 1 0 100% 3:0
42. Falarz Aleksandra
(GLKS SCANIA Nadarzyn)
1 1 0 100% 3:0
43. Lech Katarzyna
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
2 1 1 50% 3:3
44. Pastor-Gołda Agata
(SKTS Sochaczew)
7 1 6 14% 3:18
45. Zhao Ziyi
(KS BRONOWIANKA Kraków)
12 1 11 8% 3:33
46. Wasilewska Julia
(ATS east rent Białystok)
1 0 1 0% 0:3
47. Rakowska Karolina
(BEBETTO AZS UJD Częstochowa)
1 0 1 0% 0:3
48. Wilk Wiktoria
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
1 0 1 0% 0:3
49. Pelczar Weronika
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
1 0 1 0% 0:3
50. Zając Karolina
(BEBETTO AZS UJD Częstochowa)
1 0 1 0% 0:3
51. Sass Dorota
(GLKS SCANIA Nadarzyn)
1 0 1 0% 0:3
52. Kędzior Daria
(MRKS Gdańsk)
2 0 2 0% 0:6
53. Śliwa Alicja
(KS BRONOWIANKA Kraków)
2 0 2 0% 0:6
54. Gawrylczyk-Zielińska Natalia
(SKTS Sochaczew)
3 0 3 0% 0:9
55. Leśniak Alicja
(POLMLEK Lidzbark Warmiński)
3 0 3 0% 0:9
56. Jucha Patrycja
(KSTS MOSiR KARPATY Krosno)
3 0 3 0% 0:9
57. Wojtczak Aleksandra
(SKTS Sochaczew)
6 0 6 0% 0:18
58. Tereszkiewicz Monika
(ATS east rent Białystok)
7 0 7 0% 0:21