Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 17 34 141:29
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 17 31 136:34
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 17 22 95:75
4. MKS POGOŃ Siedlce 17 21 101:69
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 17 18 92:78
6. GKTS Wiązowna 17 14 65:105
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 17 13 72:98
8. KS SPÓJNIA Warszawa 17 9 55:115
9. ENERGA KTS II Toruń 17 8 74:96
10. UKS VICTORIA Płock 17 0 19:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Perek Jakub
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
33 29 4 88% 86:12
2. Koszyk Bogusław
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
32 27 5 84% 81:15
3. Dosz Adam
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
34 27 7 79% 81:21
4. Bąk Daniel
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
32 26 6 81% 78:18
5. Kotowski Tomasz
(ENERGA KTS II Toruń)
29 24 5 83% 72:15
6. Szarmach Bartosz
(MKS POGOŃ Siedlce)
34 22 12 65% 66:36
7. Woś Alan
(KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
34 22 12 65% 66:36
8. Sposób Tomasz
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
34 28 6 82% 58:12
9. Dosz Sławomir
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
34 28 6 82% 57:15
10. Prądziński Marek
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
34 27 7 79% 54:14
11. Żabski Radosław
(GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski)
31 23 8 74% 54:21
12. Zandecki Jan
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
34 18 16 53% 54:48
13. Nowokuński Jacek
(GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski)
34 17 17 50% 51:51
14. Żarski Karol
(GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski)
33 23 10 70% 47:21
15. Franc Wiktor
(MKS POGOŃ Siedlce)
34 22 12 65% 47:25
16. Skubiszewski Witold
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
31 23 8 74% 46:16
17. Kaproń Łukasz
(KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
32 23 9 72% 46:18
18. Perzyński Przemysław
(KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
34 15 19 44% 45:57
19. Kreft Damian
(MKS POGOŃ Siedlce)
34 22 12 65% 44:24
20. Tomaszuk Tomasz
(MKS POGOŃ Siedlce)
30 14 16 47% 42:48
21. Murawski Michał
(GKTS Wiązowna)
32 14 18 44% 42:54
22. Woskowicz Marcin
(ENERGA KTS II Toruń)
34 14 20 41% 42:60
23. Sałaciński Przemysław
(KS SPÓJNIA Warszawa)
34 13 21 38% 39:63
24. Olek Jan
(KS SPÓJNIA Warszawa)
34 13 21 38% 39:63
25. Chojnicki Maciej
(GKTS Wiązowna)
28 17 11 61% 38:30
26. Witkowski Jakub
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
34 14 20 41% 38:56
27. Młynarski Filip
(GKTS Wiązowna)
18 13 5 72% 29:12
28. Lemański Paweł
(KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
32 14 18 44% 28:36
29. Troka Mateusz
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
23 12 11 52% 27:27
30. Maćkowiak Wojciech
(ENERGA KTS II Toruń)
34 13 21 38% 26:42
31. Małachowski Michał
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
32 12 20 38% 24:40
32. Miszkurka Jakub
(KS SPÓJNIA Warszawa)
30 11 19 37% 23:38
33. Misztal Igor
(GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski)
34 9 25 26% 22:64
34. Sitek Kamil
(GKTS Wiązowna)
33 9 24 27% 18:56
35. Szaliński Mikołaj
(KS SPÓJNIA Warszawa)
34 8 26 24% 16:52
36. Szymanek Bartłomiej
(ENERGA KTS II Toruń)
32 7 25 22% 14:50
37. Hidetoshi Oya
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
6 6 0 100% 12:0
38. Kulpa Konrad
(ENERGA KTS II Toruń)
4 4 0 100% 12:0
39. Naperty Łukasz
(UKS VICTORIA Płock)
30 5 25 17% 10:50
40. Wasiak Damian
(UKS VICTORIA Płock)
34 4 30 12% 8:78
41. Moliński Kacper
(UKS VICTORIA Płock)
31 3 28 10% 6:72
42. Gajek Bartosz
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
10 2 8 20% 4:16
43. Kurtyka Tomasz
(ENERGA KTS II Toruń)
1 1 0 100% 3:0
44. Stawikowski Mateusz
(GKTS Wiązowna)
16 1 15 6% 3:38
45. Kucharski Maciej
(UKS VICTORIA Płock)
29 1 28 3% 3:83
46. Krawczyk Jakub
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
1 0 1 0% 0:2
47. Rystwej Marcin
(GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski)
1 0 1 0% 0:2
48. Kuźbiński Michał
(GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski)
1 0 1 0% 0:3
49. Zieliński Wojciech
(KS SPÓJNIA Warszawa)
2 0 2 0% 0:4
50. Błąkała Paweł
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
2 0 2 0% 0:4
51. Dubniak Tomasz
(KS SPÓJNIA Warszawa)
2 0 2 0% 0:4
52. Butko Lucjan
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
2 0 2 0% 0:4
53. Błaszczak Roman
(GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski)
2 0 2 0% 0:4
54. Utylski Rafał
(ENERGA KTS II Toruń)
2 0 2 0% 0:5
55. Kowalski Wojciech
(KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
4 0 4 0% 0:8
56. Grzybowski Michał
(MKS POGOŃ Siedlce)
4 0 4 0% 0:8
57. Siemieniako Przemysław
(UKS VICTORIA Płock)
4 0 4 0% 0:12
58. Markowski Michał
(UKS VICTORIA Płock)
8 0 8 0% 0:18
59. Grzybowski Tomasz
(GKTS Wiązowna)
9 0 9 0% 0:20