Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
1. Liga Mężczyzn (grupa północna)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 16 32 133:27
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 12 21 94:26
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 14 20 80:60
4. MKS POGOŃ Siedlce 15 17 84:66
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 14 16 78:62
6. KS SPÓJNIA Warszawa 14 8 46:94
7. ENERGA KTS II Toruń 14 7 61:79
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 12 7 43:77
9. GKTS Wiązowna 11 6 40:70
10. UKS VICTORIA Płock 12 0 11:109

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Perek Jakub
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
31 27 4 87% 80:12
2. Bąk Daniel
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
30 25 5 83% 75:15
3. Koszyk Bogusław
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
24 21 3 88% 63:9
4. Kotowski Tomasz
(ENERGA KTS II Toruń)
23 18 5 78% 54:15
5. Woś Alan
(KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
28 18 10 64% 54:30
6. Szarmach Bartosz
(MKS POGOŃ Siedlce)
30 18 12 60% 54:36
7. Dosz Sławomir
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
32 26 6 81% 53:15
8. Dosz Adam
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
24 17 7 71% 51:21
9. Żabski Radosław
(GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski)
27 20 7 74% 45:18
10. Nowokuński Jacek
(GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski)
28 15 13 54% 45:39
11. Kaproń Łukasz
(KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
28 21 7 75% 42:14
12. Skubiszewski Witold
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
29 21 8 72% 42:16
13. Sposób Tomasz
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
24 20 4 83% 40:8
14. Zandecki Jan
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
24 13 11 54% 39:33
15. Woskowicz Marcin
(ENERGA KTS II Toruń)
28 13 15 46% 39:45
16. Żarski Karol
(GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski)
27 19 8 70% 38:16
17. Franc Wiktor
(MKS POGOŃ Siedlce)
30 18 12 60% 37:25
18. Prądziński Marek
(POLTAREX POGOŃ Lębork)
24 18 6 75% 36:12
19. Kreft Damian
(MKS POGOŃ Siedlce)
30 18 12 60% 36:24
20. Perzyński Przemysław
(KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
28 12 16 43% 36:48
21. Tomaszuk Tomasz
(MKS POGOŃ Siedlce)
28 12 16 43% 36:48
22. Olek Jan
(KS SPÓJNIA Warszawa)
28 11 17 39% 33:51
23. Murawski Michał
(GKTS Wiązowna)
20 10 10 50% 30:30
24. Sałaciński Przemysław
(KS SPÓJNIA Warszawa)
28 10 18 36% 30:54
25. Chojnicki Maciej
(GKTS Wiązowna)
16 13 3 81% 26:6
26. Witkowski Jakub
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
24 9 15 38% 23:41
27. Lemański Paweł
(KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia)
28 11 17 39% 22:34
28. Maćkowiak Wojciech
(ENERGA KTS II Toruń)
28 10 18 36% 20:36
29. Miszkurka Jakub
(KS SPÓJNIA Warszawa)
24 9 15 38% 18:30
30. Misztal Igor
(GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski)
28 7 21 25% 18:56
31. Młynarski Filip
(GKTS Wiązowna)
11 7 4 64% 17:10
32. Szaliński Mikołaj
(KS SPÓJNIA Warszawa)
28 7 21 25% 14:42
33. Troka Mateusz
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
14 5 9 36% 13:23
34. Kulpa Konrad
(ENERGA KTS II Toruń)
4 4 0 100% 12:0
35. Hidetoshi Oya
(UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą)
6 6 0 100% 12:0
36. Małachowski Michał
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
22 6 16 27% 12:32
37. Szymanek Bartłomiej
(ENERGA KTS II Toruń)
28 6 22 21% 12:44
38. Sitek Kamil
(GKTS Wiązowna)
21 4 17 19% 8:42
39. Moliński Kacper
(UKS VICTORIA Płock)
21 3 18 14% 6:42
40. Gajek Bartosz
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
10 2 8 20% 4:16
41. Naperty Łukasz
(UKS VICTORIA Płock)
20 2 18 10% 4:36
42. Kurtyka Tomasz
(ENERGA KTS II Toruń)
1 1 0 100% 3:0
43. Stawikowski Mateusz
(GKTS Wiązowna)
12 1 11 8% 3:30
44. Kucharski Maciej
(UKS VICTORIA Płock)
21 1 20 5% 3:59
45. Wasiak Damian
(UKS VICTORIA Płock)
24 1 23 4% 2:64
46. Rystwej Marcin
(GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski)
1 0 1 0% 0:2
47. Kuźbiński Michał
(GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski)
1 0 1 0% 0:3
48. Błąkała Paweł
(KS AZS AWFiS II Gdańsk)
2 0 2 0% 0:4
49. Dubniak Tomasz
(KS SPÓJNIA Warszawa)
2 0 2 0% 0:4
50. Grzybowski Michał
(MKS POGOŃ Siedlce)
2 0 2 0% 0:4
51. Zieliński Wojciech
(KS SPÓJNIA Warszawa)
2 0 2 0% 0:4
52. Siemieniako Przemysław
(UKS VICTORIA Płock)
2 0 2 0% 0:6
53. Grzybowski Tomasz
(GKTS Wiązowna)
8 0 8 0% 0:18
54. Markowski Michał
(UKS VICTORIA Płock)
8 0 8 0% 0:18