Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
1. Liga Mężczyzn (grupa południowa)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS VILLA VERDE Olesno 9 15 58:32
2. PWSZ Zamość 8 14 55:25
3. PKS KOLPING II Jarosław 9 12 56:34
4. GMKS STRZELEC Frysztak 8 10 44:36
5. BISTS Bielsko-Biała 8 9 41:39
6. IKS START Zduńska Wola 9 9 46:44
7. ZKS Zielona Góra 8 7 37:43
8. IKTS BROŃ Radom 8 4 36:44
9. KS VIRET CMC Zawiercie 8 4 29:51
10. LKS ODRA Głoska 9 0 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Mrkvicka Radek
(UKS VILLA VERDE Olesno)
18 17 1 94% 51:3
2. Zelinka Jakub
(PKS KOLPING II Jarosław)
18 14 4 78% 42:12
3. Adamiak Grzegorz
(UKS VILLA VERDE Olesno)
18 18 0 100% 36:0
4. Chmiel Paweł
(PWSZ Zamość)
14 12 2 86% 36:6
5. Nalepa Kamil
(ZKS Zielona Góra)
16 12 4 75% 36:12
6. Kusiński Marcin
(IKTS BROŃ Radom)
16 12 4 75% 36:12
7. Tomicki Jarosław
(BISTS Bielsko-Biała)
16 11 5 69% 33:15
8. Zdzienicki Kamil
(GMKS STRZELEC Frysztak)
16 11 5 69% 33:15
9. Czernik Mateusz
(PKS KOLPING II Jarosław)
18 11 7 61% 33:21
10. Janczewski Grzegorz
(IKS START Zduńska Wola)
18 9 9 50% 27:27
11. Wiśniewski Tomasz
(IKS START Zduńska Wola)
18 9 9 50% 27:27
12. Szymczyk Jan
(IKTS BROŃ Radom)
16 13 3 81% 26:6
13. Zavadskyi Ihor
(PWSZ Zamość)
15 12 3 80% 24:6
14. Kozieł Paweł
(PWSZ Zamość)
14 10 4 71% 22:9
15. Marcinowski Krzysztof
(PKS KOLPING II Jarosław)
18 11 7 61% 22:14
16. Litwiniuk Marcin
(PWSZ Zamość)
14 7 7 50% 21:21
17. Wasylkowski Nestor
(LKS ODRA Głoska)
16 7 9 44% 21:27
18. Cyrnek Piotr
(PKS KOLPING II Jarosław)
14 10 4 71% 20:8
19. Zdzienicki Piotr
(GMKS STRZELEC Frysztak)
16 10 6 63% 20:12
20. Wiśniewski Karol
(GMKS STRZELEC Frysztak)
16 10 6 63% 20:12
21. Duch Adam
(KS VIRET CMC Zawiercie)
16 10 6 63% 20:12
22. Sankowski Marcin
(IKS START Zduńska Wola)
18 10 8 56% 20:16
23. Prus-Strowski Karol
(IKS START Zduńska Wola)
18 10 8 56% 20:16
24. Kaczor Jan
(KS VIRET CMC Zawiercie)
16 9 7 56% 18:14
25. Wachowiak Łukasz
(ZKS Zielona Góra)
16 6 10 38% 18:28
26. Lis Daniel
(UKS VILLA VERDE Olesno)
18 6 12 33% 18:36
27. Niemiec Krzysztof
(GMKS STRZELEC Frysztak)
16 5 11 31% 15:33
28. Limonov Anton
(LKS ODRA Głoska)
18 5 13 28% 15:39
29. Masłowski Jakub
(BISTS Bielsko-Biała)
12 6 6 50% 12:12
30. Felkel Grzegorz
(BISTS Bielsko-Biała)
13 6 7 46% 12:14
31. Kalita Artur
(IKTS BROŃ Radom)
16 4 12 25% 12:36
32. Jarocki Łukasz
(PWSZ Zamość)
7 5 2 71% 10:5
33. Kohut Bohdan
(BISTS Bielsko-Biała)
13 3 10 23% 9:30
34. Szotek Karol
(BISTS Bielsko-Biała)
10 4 6 40% 8:15
35. Jankowski Jakub
(ZKS Zielona Góra)
12 4 8 33% 8:16
36. Tatarczuch Rafał
(UKS VILLA VERDE Olesno)
18 3 15 17% 6:30
37. Kapik Krzysztof
(KS VIRET CMC Zawiercie)
14 2 12 14% 6:36
38. Glanowski Jakub
(KS VIRET CMC Zawiercie)
16 2 14 13% 6:42
39. Glegoła Paweł
(IKTS BROŃ Radom)
16 2 14 13% 4:28
40. Kotyl Wojciech
(LKS ODRA Głoska)
16 2 14 13% 4:28
41. Kołodziejczyk Maciej
(ZKS Zielona Góra)
2 1 1 50% 3:3
42. Krzywniak Jakub
(ZKS Zielona Góra)
2 1 1 50% 2:2
43. Dziuba Patryk
(ZKS Zielona Góra)
2 1 1 50% 2:2
44. Zalewski Mateusz
(ZKS Zielona Góra)
4 1 3 25% 2:6
45. Najder Szymon
(ZKS Zielona Góra)
8 1 7 13% 2:14
46. Wojtyła Norbert
(LKS ODRA Głoska)
16 1 15 6% 2:32
47. Piotrowski Marcin
(KS VIRET CMC Zawiercie)
1 0 1 0% 0:3
48. Piotrowski Tadeusz
(KS VIRET CMC Zawiercie)
1 0 1 0% 0:3
49. Jadam Dawid
(PKS KOLPING II Jarosław)
2 0 2 0% 0:4
50. Chłodnicki Piotr
(ZKS Zielona Góra)
2 0 2 0% 0:4
51. Dziukiewicz Kamil
(PKS KOLPING II Jarosław)
2 0 2 0% 0:4
52. Wojciechowski Mateusz
(LKS ODRA Głoska)
2 0 2 0% 0:4
53. Grzębka Mikołaj
(LKS ODRA Głoska)
4 0 4 0% 0:8