Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
1. Liga Kobiet (grupa północna)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 9 12 53:37
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 9 12 47:43
3. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 8 11 46:34
4. GLKS II Nadarzyn 8 10 45:35
5. Optima Polska DOJLIDY Białystok 8 9 44:36
6. LKTS LUVENA Luboń 8 9 39:41
7. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 8 6 35:45
8. KS GALAXY Białystok 8 5 33:47
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 8 4 34:46
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 8 4 34:46

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Garbino Maja
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
18 14 4 78% 42:12
2. Falarz Aleksandra
(GLKS II Nadarzyn)
16 12 4 75% 36:12
3. Zielińska Anna Monika
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
16 12 4 75% 36:12
4. Błażejewicz Zuzanna
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
18 12 6 67% 36:18
5. Kiedrowska Joanna
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
18 12 6 67% 36:18
6. Zhaludok Nuriya
(MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino)
16 15 1 94% 30:2
7. Kisel Darya
(Optima Polska DOJLIDY Białystok)
12 10 2 83% 30:6
8. Nowacka Paulina
(LKTS LUVENA Luboń)
16 10 6 63% 30:18
9. Ziemkiewicz Wiktoria
(GLKS II Nadarzyn)
16 10 6 63% 30:18
10. Sitarska Agnieszka
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
16 13 3 81% 27:7
11. Stachecka Paulina
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
16 8 8 50% 24:24
12. Kunats Maja
(KS GALAXY Białystok)
14 11 3 79% 22:6
13. Łuba Weronika
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
16 11 5 69% 22:10
14. Szczuka Agata
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
14 7 7 50% 21:21
15. Chudy Anita
(LKTS LUVENA Luboń)
16 7 9 44% 21:27
16. Łebek Alicja
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
14 10 4 71% 20:8
17. Lis Marta
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
17 10 7 59% 20:14
18. Brzęczek Eliza
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
16 9 7 56% 18:14
19. Gilewska Dominika
(GLKS II Nadarzyn)
16 9 7 56% 18:14
20. Płotka Magda
(MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino)
16 6 10 38% 18:30
21. Dąbrowska Aleksandra
(GLKS II Nadarzyn)
15 8 7 53% 16:14
22. Witkowska-Krawczyk Wioleta
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
17 8 9 47% 16:18
23. Ren Bingran
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
6 5 1 83% 15:3
24. Karahodzina Inna
(KS GALAXY Białystok)
14 5 9 36% 15:27
25. Płotka Katarzyna
(MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino)
16 5 11 31% 15:33
26. Gryko Kamila
(Optima Polska DOJLIDY Białystok)
14 7 7 50% 14:14
27. Wrzosek Wiktoria
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
10 6 4 60% 12:8
28. Lipska Agnieszka
(KS GALAXY Białystok)
14 6 8 43% 12:16
29. Pasińska Anika
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
15 6 9 40% 12:18
30. Jackowska Julia
(Optima Polska DOJLIDY Białystok)
13 5 8 38% 12:22
31. Gierach Katarzyna
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
16 4 12 25% 12:36
32. Palacz Katarzyna
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
16 4 12 25% 12:36
33. Suchomska Barbara
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
12 4 8 33% 11:19
34. Spychała Joanna
(LKTS LUVENA Luboń)
9 5 4 56% 10:8
35. Sułek Zuzanna
(LKTS LUVENA Luboń)
10 5 5 50% 10:10
36. Jarkowska Aleksandra
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
16 5 11 31% 10:22
37. Karasiowa Lizaveta
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
4 3 1 75% 9:3
38. Kaszuba Agata
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
6 3 3 50% 9:9
39. Klimczak Monika
(KS GALAXY Białystok)
14 3 11 21% 9:33
40. Zielińska Maja
(LKTS LUVENA Luboń)
11 4 7 36% 8:14
41. Górska Michalina
(Optima Polska DOJLIDY Białystok)
9 3 6 33% 6:12
42. Prusińska Hanna
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
6 2 4 33% 4:8
43. Sokołowska Joanna
(KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża)
6 1 5 17% 3:15
44. Mielnicka Weronika
(Optima Polska DOJLIDY Białystok)
7 1 6 14% 3:18
45. Gładysz Julia
(LKTS LUVENA Luboń)
2 1 1 50% 2:2
46. Piłat Agnieszka
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
7 1 6 14% 2:14
47. Dąbrzał Zuzanna
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
8 1 7 13% 2:14
48. Nowakowska Anna
(MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino)
13 1 12 8% 2:24
49. Fidala Małgorzata
(MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino)
1 0 1 0% 0:2
50. Bartkiewicz Julia
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
1 0 1 0% 0:2
51. Osińska Oliwia
(UKS CHROBRY Międzyzdroje)
1 0 1 0% 0:2
52. Bożek Weronika
(GLKS II Nadarzyn)
1 0 1 0% 0:2
53. Gasz Alicja
(Optima Polska DOJLIDY Białystok)
1 0 1 0% 0:3
54. Mika Małgorzata
(MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino)
2 0 2 0% 0:4
55. Drąg Marta
(LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno)
2 0 2 0% 0:4
56. Nikiel Amelia
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
4 0 4 0% 0:8
57. Kłos Kamila
(IKTS NOTEĆ Inowrocław)
4 0 4 0% 0:12