Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ZAGŁĘBIE Lubin 17 27 116:54
2. KS BRONOWIANKA II Kraków 17 24 105:65
3. KU AZS UE II Wrocław 17 23 118:52
4. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 17 23 98:72
5. RKS CUKROWNIK OKA Chybie 17 23 98:72
6. KS GORCE Nowy Targ 17 16 74:96
7. AZS PWSZ Nysa 17 14 77:93
8. MKS ROKITA Brzeg Dolny 17 13 71:99
9. LZS VICTORIA Chróścice 17 6 53:117
10. KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 17 1 40:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Knyszewska Paulina
(ZAGŁĘBIE Lubin)
34 29 5 85% 87:15
2. Gaworska Zuzanna
(KU AZS UE II Wrocław)
34 28 6 82% 74:18
3. Jończyk Ada
(ZAGŁĘBIE Lubin)
34 28 6 82% 69:15
4. Pękała Jolanta
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
33 23 10 70% 69:30
5. Bernacka Iryna
(LZS VICTORIA Chróścice)
32 22 10 69% 66:30
6. Szymczak Julia
(KU AZS UE II Wrocław)
30 21 9 70% 63:27
7. Michorczyk Natalia
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
33 20 13 61% 60:39
8. Kwiatkowska Elżbieta
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
34 20 14 59% 60:42
9. Szymczyk Natalia
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
34 25 9 74% 59:25
10. Garb Aleksandra
(KS GORCE Nowy Targ)
33 18 15 55% 54:45
11. Kowalczyk Zuzanna
(KS GORCE Nowy Targ)
34 18 16 53% 54:48
12. Śliwa Alicja
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
32 18 14 56% 53:41
13. Sztwiertnia Ilona
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
26 23 3 88% 46:6
14. Matwiszyn Natalia
(ZAGŁĘBIE Lubin)
34 20 14 59% 45:31
15. Tomecka Julia
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
34 20 14 59% 45:41
16. Paszek Patrycja
(AZS PWSZ Nysa)
31 15 16 48% 45:48
17. Girulska Julia
(KU AZS UE II Wrocław)
30 19 11 63% 39:25
18. Chrabąszcz Milena
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
30 12 18 40% 36:54
19. Franaszczuk Klaudia
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
32 12 20 38% 36:60
20. Osińska Katarzyna
(AZS PWSZ Nysa)
34 17 17 50% 35:37
21. Włuczyńska Ksenia
(AZS PWSZ Nysa)
34 15 19 44% 35:49
22. Furman Julia
(KU AZS UE II Wrocław)
28 17 11 61% 34:22
23. Banaś Dominika
(AZS PWSZ Nysa)
32 15 17 47% 33:47
24. Młynek Natalia
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
27 16 11 59% 32:23
25. Cyrwus Anna
(KS GORCE Nowy Targ)
33 16 17 48% 32:34
26. Szymańska Antonina
(ZAGŁĘBIE Lubin)
10 10 0 100% 30:0
27. Mazur Magdalena
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
26 15 11 58% 30:22
28. Narolewska Monika
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
32 15 17 47% 30:34
29. Zhao Ziyi
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
12 9 3 75% 27:9
30. Zając Anna
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
30 10 20 33% 24:54
31. Wiśniewska Aleksandra
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
27 11 16 41% 22:33
32. Wołowiec Dominika
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
8 7 1 88% 21:3
33. Gąsior Natalia
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
18 9 9 50% 18:18
34. Matwiszyn Ewelina
(ZAGŁĘBIE Lubin)
20 9 11 45% 18:22
35. Wójcik Julia
(LZS VICTORIA Chróścice)
33 8 25 24% 18:66
36. Razakowska Estera
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
9 8 1 89% 17:2
37. Waszczuk Patrycja
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
31 6 25 19% 17:65
38. Małysiak Kamila
(KS GORCE Nowy Targ)
34 8 26 24% 16:52
39. Walencka Anita
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
13 7 6 54% 15:13
40. Pawelec Zuzanna
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
24 6 18 25% 14:46
41. Węgrzyn Katarzyna
(KU AZS UE II Wrocław)
4 4 0 100% 12:0
42. Jakoniuk Gabriela
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
16 6 10 38% 12:24
43. Kozubek Magda
(LZS VICTORIA Chróścice)
28 5 23 18% 12:62
44. Gajewska Natalia
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
9 5 4 56% 10:8
45. Maruszczak Anna
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
25 5 20 20% 10:54
46. Li Zhiying
(KU AZS UE II Wrocław)
4 3 1 75% 9:3
47. Zyzik Nicole
(LZS VICTORIA Chróścice)
33 4 29 12% 8:58
48. Osuch Aleksandra
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
24 3 21 13% 7:59
49. Węgrzyn Anna
(KU AZS UE II Wrocław)
2 2 0 100% 6:0
50. Sołtysik Sylwia
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
11 3 8 27% 6:16
51. Hetnał Sandra
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
12 3 9 25% 6:20
52. Wojciechowska Aleksandra
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
18 3 15 17% 6:31
53. Borek Zuzanna
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
5 2 3 40% 4:6
54. Żak-Nowicka Anna
(AZS PWSZ Nysa)
5 2 3 40% 4:7
55. Przybył Liliana
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
8 2 6 25% 4:12
56. Pęk Karolina
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
1 1 0 100% 2:0
57. Miklusz Justyna
(ZAGŁĘBIE Lubin)
4 1 3 25% 2:6
58. Gaworska Natalia
(KU AZS UE II Wrocław)
4 1 3 25% 2:6
59. Ścieszka Karolina
(KS GORCE Nowy Targ)
2 0 2 0% 0:5
60. Pawelec Natalia
(LZS VICTORIA Chróścice)
3 0 3 0% 0:6
61. Ossowska Nina
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
6 0 6 0% 0:12
62. Matros Izabela
(LZS VICTORIA Chróścice)
7 0 7 0% 0:14