Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
1. Liga Kobiet (grupa południowa)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ZAGŁĘBIE Lubin 15 25 107:43
2. RKS CUKROWNIK OKA Chybie 14 20 82:58
3. KS BRONOWIANKA II Kraków 13 20 85:45
4. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 14 19 82:58
5. KU AZS UE II Wrocław 14 18 95:45
6. AZS PWSZ Nysa 15 14 72:78
7. KS GORCE Nowy Targ 14 11 54:86
8. MKS ROKITA Brzeg Dolny 14 9 55:85
9. LZS VICTORIA Chróścice 14 6 45:95
10. KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 15 0 33:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Knyszewska Paulina
(ZAGŁĘBIE Lubin)
30 26 4 87% 78:12
2. Gaworska Zuzanna
(KU AZS UE II Wrocław)
28 24 4 86% 62:12
3. Jończyk Ada
(ZAGŁĘBIE Lubin)
30 25 5 83% 60:12
4. Bernacka Iryna
(LZS VICTORIA Chróścice)
26 20 6 77% 60:18
5. Pękała Jolanta
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
27 20 7 74% 60:21
6. Szymczak Julia
(KU AZS UE II Wrocław)
24 17 7 71% 51:21
7. Szymczyk Natalia
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
28 22 6 79% 50:16
8. Michorczyk Natalia
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
27 16 11 59% 48:33
9. Kwiatkowska Elżbieta
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
28 16 12 57% 48:36
10. Paszek Patrycja
(AZS PWSZ Nysa)
29 15 14 52% 45:42
11. Kowalczyk Zuzanna
(KS GORCE Nowy Targ)
28 14 14 50% 42:42
12. Matwiszyn Natalia
(ZAGŁĘBIE Lubin)
30 18 12 60% 41:27
13. Śliwa Alicja
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
24 13 11 54% 38:32
14. Garb Aleksandra
(KS GORCE Nowy Targ)
27 12 15 44% 36:45
15. Włuczyńska Ksenia
(AZS PWSZ Nysa)
30 15 15 50% 35:37
16. Tomecka Julia
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
28 15 13 54% 35:39
17. Osińska Katarzyna
(AZS PWSZ Nysa)
30 16 14 53% 33:29
18. Sztwiertnia Ilona
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
18 16 2 89% 32:4
19. Szymańska Antonina
(ZAGŁĘBIE Lubin)
10 10 0 100% 30:0
20. Franaszczuk Klaudia
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
26 10 16 38% 30:48
21. Girulska Julia
(KU AZS UE II Wrocław)
24 14 10 58% 29:23
22. Zhao Ziyi
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
12 9 3 75% 27:9
23. Banaś Dominika
(AZS PWSZ Nysa)
28 12 16 43% 27:45
24. Młynek Natalia
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
21 13 8 62% 26:17
25. Narolewska Monika
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
26 13 13 50% 26:26
26. Cyrwus Anna
(KS GORCE Nowy Targ)
27 13 14 48% 26:28
27. Mazur Magdalena
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
20 12 8 60% 24:16
28. Furman Julia
(KU AZS UE II Wrocław)
22 12 10 55% 24:20
29. Chrabąszcz Milena
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
24 8 16 33% 24:48
30. Wołowiec Dominika
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
8 7 1 88% 21:3
31. Zając Anna
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
22 9 13 41% 21:33
32. Matwiszyn Ewelina
(ZAGŁĘBIE Lubin)
16 9 7 56% 18:14
33. Razakowska Estera
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
9 8 1 89% 17:2
34. Walencka Anita
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
13 7 6 54% 15:13
35. Wiśniewska Aleksandra
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
21 7 14 33% 14:29
36. Wójcik Julia
(LZS VICTORIA Chróścice)
27 6 21 22% 14:58
37. Węgrzyn Katarzyna
(KU AZS UE II Wrocław)
4 4 0 100% 12:0
38. Gąsior Natalia
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
10 6 4 60% 12:8
39. Jakoniuk Gabriela
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
16 6 10 38% 12:24
40. Małysiak Kamila
(KS GORCE Nowy Targ)
28 6 22 21% 12:44
41. Pawelec Zuzanna
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
22 5 17 23% 11:43
42. Waszczuk Patrycja
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
27 4 23 15% 11:59
43. Gajewska Natalia
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
9 5 4 56% 10:8
44. Maruszczak Anna
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
23 5 18 22% 10:48
45. Li Zhiying
(KU AZS UE II Wrocław)
4 3 1 75% 9:3
46. Kozubek Magda
(LZS VICTORIA Chróścice)
22 4 18 18% 9:47
47. Węgrzyn Anna
(KU AZS UE II Wrocław)
2 2 0 100% 6:0
48. Hetnał Sandra
(RKS CUKROWNIK OKA Chybie)
12 3 9 25% 6:20
49. Osuch Aleksandra
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
20 2 18 10% 5:53
50. Żak-Nowicka Anna
(AZS PWSZ Nysa)
3 2 1 67% 4:3
51. Przybył Liliana
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
8 2 6 25% 4:12
52. Sołtysik Sylwia
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
9 2 7 22% 4:14
53. Wojciechowska Aleksandra
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
16 2 14 13% 4:29
54. Zyzik Nicole
(LZS VICTORIA Chróścice)
27 2 25 7% 4:50
55. Pęk Karolina
(KS BRONOWIANKA II Kraków)
1 1 0 100% 2:0
56. Borek Zuzanna
(KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin)
3 1 2 33% 2:4
57. Miklusz Justyna
(ZAGŁĘBIE Lubin)
4 1 3 25% 2:6
58. Gaworska Natalia
(KU AZS UE II Wrocław)
4 1 3 25% 2:6
59. Ossowska Nina
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
2 0 2 0% 0:4
60. Ścieszka Karolina
(KS GORCE Nowy Targ)
2 0 2 0% 0:5
61. Pawelec Natalia
(LZS VICTORIA Chróścice)
3 0 3 0% 0:6
62. Matros Izabela
(LZS VICTORIA Chróścice)
7 0 7 0% 0:14