Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Jakub
Miszkurka
KS SPÓJNIA Warszawa
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  6 lutego 2001 r.
32
Występy
12
Zwycięstwa
20
Porażki
37.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 34 145:35
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 33 142:38
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 24 103:77
4. MKS POGOŃ Siedlce 18 23 107:73
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 18 20 98:82
6. GKTS Wiązowna 18 14 69:111
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 13 76:104
8. ENERGA KTS II Toruń 18 10 84:96
9. KS SPÓJNIA Warszawa 18 9 57:123
10. UKS VICTORIA Płock 18 0 19:161

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Maćkowiak Wojciech - Miszkurka Jakub 2 3:2 (5:11,11:7,11:6,4:11,11:8)
1 Szymanek Bartłomiej - Miszkurka Jakub 2 1:3 (9:11,11:5,4:11,7:11)
2 Miszkurka Jakub - Małachowski Michał 2 2:3 (7:11, 11:13, 14:12, 11:6, 11:13)
2 Miszkurka Jakub - Gajek Bartosz 2 3:1 (11:6, 11:4, 8:11, 11:8)
3 Moliński Kacper - Miszkurka Jakub 2 3:2 (11:8,11:9,1:11,2:11,12:10)
3 Kucharski Maciej - Miszkurka Jakub 2 0:3 (8:11,4:11,6:11)
5 Franc Wiktor - Miszkurka Jakub 2 2:3 (6:11, 9:11, 11:7, 11:4, 6:11)
5 Kreft Damian - Miszkurka Jakub 2 3:2 (11:6, 11:8, 5:11, 9:11, 13:11)
6 Miszkurka Jakub - Kaproń Łukasz 2 2:3 (4:11, 11:6, 11:9, 3:11, 8:11, )
6 Miszkurka Jakub - Lemański Paweł 2 0:3 (10:12, 6:11, 10:12, )
7 Sposób Tomasz - Miszkurka Jakub 2 3:1 (11:6, 10:12, 11:8, 13:11)
7 Prądziński Marek - Miszkurka Jakub 2 3:1 (11:1, 7:11, 11:4, 11:7)
8 Sitek Kamil - Miszkurka Jakub 2 2:3 (6:11, 4:11, 11:6, 11:7, 4:11)
8 Chojnicki Maciej - Miszkurka Jakub 2 1:3 (9:11, 11:9, 10:12, 5:11)
9 Miszkurka Jakub - Dosz Sławomir 2 1:3 ( 3:11, 9:11, 11:7, 7:11)
9 Miszkurka Jakub - Skubiszewski Witold 2 0:3 ( 7:11, 7:11, 6:11)
10 Miszkurka Jakub - Prądziński Marek 2 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 5:11)
10 Miszkurka Jakub - Sposób Tomasz 2 1:3 (6:11, 11:6, 4:11, 9:11)
11 Dosz Sławomir - Miszkurka Jakub 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:3, )
11 Skubiszewski Witold - Miszkurka Jakub 2 2:3 (11:2, 11:13, 11:13, 12:10, 9:11)
13 Małachowski Michał - Miszkurka Jakub 2 2:3 (8:11, 8:11, 11:7, 12:10, 8:11)
13 Troka Mateusz - Miszkurka Jakub 2 2:3 (11:3, 6:11, 11:9, 7:11, 6:11)
14 Miszkurka Jakub - Młynarski Filip 2 2:3 (10:12, 11:6, 11:8, 10:12, 9:11)
14 Miszkurka Jakub - Sitek Kamil 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:4)
15 Miszkurka Jakub - Utylski Rafał 1 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:8)
15 Miszkurka Jakub - Maćkowiak Wojciech 2 1:3 (11:6, 6:11, 7:11, 9:11)
16 Miszkurka Jakub - Kreft Damian 2 0:3 (8:11, 8:11, 4:11,)
16 Miszkurka Jakub - Franc Wiktor 2 1:3 (8:11, 12:10, 8:11, 3:11)
17 Żarski Karol - Miszkurka Jakub 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:9)
17 Misztal Igor - Miszkurka Jakub 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:6)
18 Kaproń Łukasz - Miszkurka Jakub 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:8)
18 Lemański Paweł - Miszkurka Jakub 2 2:3 (11:6, 7:11, 13:11, 10:12, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Maćkowiak Wojciech / Woskowicz Marcin - Szaliński Mikołaj / Miszkurka Jakub 2 1:3 (7:11,10:12,12:10,10:12)
2 Szaliński Mikołaj / Miszkurka Jakub - Witkowski Jakub / Gajek Bartosz 2 3:0 (12:10, 13:11, 11:7)
3 Wasiak Damian / Moliński Kacper - Szaliński Mikołaj / Miszkurka Jakub 2 3:1 (11:9,7:11,14:12,11:6)
5 Szarmach Bartosz / Franc Wiktor - Szaliński Mikołaj / Miszkurka Jakub 2 3:0 (11:8, 13:11, 11:4)
6 Miszkurka Jakub / Szaliński Mikołaj - Kaproń Łukasz / Lemański Paweł 2 0:3 (5:11, 4:11, 7:11, )
7 Prądziński Marek / Dosz Adam - Miszkurka Jakub / Szaliński Mikołaj 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:6)
8 Sitek Kamil / Chojnicki Maciej - Szaliński Mikołaj / Miszkurka Jakub 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:8)
9 Miszkurka Jakub / Szaliński Mikołaj - Skubiszewski Witold / Dosz Sławomir 2 0:3 ( 8:11, 7:11, 1:11)
10 Szaliński Mikołaj / Miszkurka Jakub - Prądziński Marek / Dosz Adam 2 0:3 (6:11, 5:11, 2:11)
11 Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold - Miszkurka Jakub / Szaliński Mikołaj 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:4)
13 Troka Mateusz / Witkowski Jakub - Szaliński Mikołaj / Miszkurka Jakub 2 3:2 (11:7, 12:14, 9:11, 13:11, 11:8)
14 Szaliński Mikołaj / Miszkurka Jakub - Młynarski Filip / Murawski Michał 2 2:3 (11:7, 7:11, 10:12, 11:9, 10:12)
15 Sałaciński Przemysław / Miszkurka Jakub - Utylski Rafał / Szymanek Bartłomiej 2 3:1 (11:6, 12:10, 12:14, 12:10)
16 Miszkurka Jakub / Szaliński Mikołaj - Tomaszuk Tomasz / Franc Wiktor 2 0:3 (9:11, 6:11, 7:11)
17 Misztal Igor / Żarski Karol - Miszkurka Jakub / Szaliński Mikołaj 2 3:1 (4:11, 11:6, 11:7, 11:8)
18 Kaproń Łukasz / Lemański Paweł - Szaliński Mikołaj / Miszkurka Jakub 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:7)