Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Ilona
Sztwiertnia
KS BRONOWIANKA II Kraków
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  6 grudnia 2004 r.
28
Występy
25
Zwycięstwa
3
Porażki
89.29%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ZAGŁĘBIE Lubin 18 28 121:59
2. RKS CUKROWNIK OKA Chybie 18 25 104:76
3. KS BRONOWIANKA II Kraków 18 25 110:70
4. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 18 25 106:74
5. KU AZS UE II Wrocław 18 24 123:57
6. KS GORCE Nowy Targ 18 17 79:101
7. MKS ROKITA Brzeg Dolny 18 14 76:104
8. AZS PWSZ Nysa 18 14 79:101
9. LZS VICTORIA Chróścice 18 6 57:123
10. KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 18 2 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sztwiertnia Ilona - Cyrwus Anna 2 3:1 (11;8, 9:11, 11:9, 12:10)
1 Sztwiertnia Ilona - Małysiak Kamila 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:7)
3 Sztwiertnia Ilona - Szymczyk Natalia 2 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
3 Sztwiertnia Ilona - Młynek Natalia 2 3:2 (7:11, 6:11, 11:9, 11:8, 12:10)
7 Wojciechowska Aleksandra - Sztwiertnia Ilona 2 2:3 (11:5, 6:11, 7:11, 11:5, 6:11)
7 Ossowska Nina - Sztwiertnia Ilona 2 1:3 (9:11, 11:4, 7:11, 2:11)
8 Sztwiertnia Ilona - Mazur Magdalena 2 3:1 (11:9, 6:11, 11:9, 11:6)
8 Sztwiertnia Ilona - Narolewska Monika 2 2:3 (11:6, 7:11, 13:11, 9:11, 6:11)
9 Włuczyńska Ksenia - Sztwiertnia Ilona 2 0:3 (5:11, 2:11, 2:11)
9 Osińska Katarzyna - Sztwiertnia Ilona 2 0:3 (10:12, 8:11, 11:13)
10 Wójcik Julia - Sztwiertnia Ilona 2 1:3 (10:12, 11:8, 6:11, 8:11)
10 Zyzik Nicole - Sztwiertnia Ilona 2 1:3 (2:11, 12:10, 8:11, 10:12)
11 Cyrwus Anna - Sztwiertnia Ilona 2 0:3 (4:11, 10:12, 13:15)
11 Małysiak Kamila - Sztwiertnia Ilona 2 0:3 (8:11, 7:11, 5:11)
12 Sztwiertnia Ilona - Osińska Katarzyna 2 3:0 (11:9, 12:10, 11:7)
12 Sztwiertnia Ilona - Banaś Dominika 2 3:0 (11:5, 11:6, 13:11)
13 Sztwiertnia Ilona - Przybył Liliana 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:9)
13 Sztwiertnia Ilona - Wiśniewska Aleksandra 2 3:0 (12:10, 11:5, 11:6)
14 Młynek Natalia - Sztwiertnia Ilona 2 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 15:13)
14 Tomecka Julia - Sztwiertnia Ilona 2 1:3 (11:7, 5:11, 9:11, 4:11)
15 Sztwiertnia Ilona - Girulska Julia 2 3:2 (11:7, 4:11, 10:12, 11:5, 11:8)
15 Sztwiertnia Ilona - Furman Julia 2 3:1 (11:5, 11:6, 6:11, 11:7)
16 Mazur Magdalena - Sztwiertnia Ilona 2 1:3 (9:11, 11:9, 5:11, 3:11)
16 Narolewska Monika - Sztwiertnia Ilona 2 2:3 (11:6, 5:11, 11:8, 11:13, 6:11)
17 Osuch Aleksandra - Sztwiertnia Ilona 2 0:3 (3:11, 7:11, 8:11)
17 Borek Zuzanna - Sztwiertnia Ilona 2 0:3 (3:11, 3:11, 9:11)
18 Sztwiertnia Ilona - Miklusz Justyna 2 3:0 (12:10, 11:2, 11:6)
18 Sztwiertnia Ilona - Matwiszyn Natalia 2 3:0 (11:3, 11:8, 12:10)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sztwiertnia Ilona / Śliwa Alicja - Cyrwus Anna / Małysiak Kamila 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:6)
3 Śliwa Alicja / Sztwiertnia Ilona - Młynek Natalia / Szymczyk Natalia 2 3:1 (11:2, 11:13, 11:4, 11:7)
7 Wojciechowska Aleksandra / Ossowska Nina - Sztwiertnia Ilona / Zając Anna 1 1:3 (11:6, 11:13, 1:11, 8:11)
8 Sztwiertnia Ilona / Śliwa Alicja - Mazur Magdalena / Narolewska Monika 2 1:3 (8:11, 11:4, 9:11, 7:11)
9 Włuczyńska Ksenia / Osińska Katarzyna - Śliwa Alicja / Sztwiertnia Ilona 2 1:3 (7:11, 11:6, 9:11, 4:11)
10 Kozubek Magda / Zyzik Nicole - Gąsior Natalia / Sztwiertnia Ilona 2 3:1 (6:11, 11:7, 11:9, 11:9)
11 Cyrwus Anna / Małysiak Kamila - Sztwiertnia Ilona / Gąsior Natalia 2 1:3 (5:11, 12:10, 6:11, 9:11)
12 Sztwiertnia Ilona / Zając Anna - Włuczyńska Ksenia / Osińska Katarzyna 2 3:1 (11:8, 11:5, 8:11, 11:5)
13 Sztwiertnia Ilona / Zając Anna - Wiśniewska Aleksandra / Wojciechowska Aleksandra 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:6)
14 Franaszczuk Klaudia / Tomecka Julia - Sztwiertnia Ilona / Zając Anna 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 9:11)
15 Sztwiertnia Ilona / Zając Anna - Furman Julia / Girulska Julia 2 3:1 (9:11, 11:8, 12:10, 11:9)
16 Pękała Jolanta / Michorczyk Natalia - Śliwa Alicja / Sztwiertnia Ilona 1 2:3 (11:1, 7:11, 11:8, 6:11, 8:11)
17 Borek Zuzanna / Pawelec Zuzanna - Gąsior Natalia / Sztwiertnia Ilona 2 2:3 (8:11, 11:8, 4:11, 14:12, 10:12)
18 Śliwa Alicja / Sztwiertnia Ilona - Knyszewska Paulina / Jończyk Ada 1 2:3 (7:11, 5:11, 11:9, 11:4, 8:11)