Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Faza play-off i mecze barażowe
Sezon 2014/2015


Wschodzący Białystok Superliga Mężczyzn - play-off (finał)

Rywalizacja toczy się do dwóch wygranych spotkań.

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-05-12
g. 18:30
906
KS DARTOM BOGORIA
Grodzisk Mazowiecki
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 2:3 Protokół meczu
    SG: Piotr Pielaciński Widzów: 400
2015-05-22
g. 18:00
907
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS DARTOM BOGORIA
Grodzisk Mazowiecki 
2:3 Protokół meczu
    SG: Marcin Fidala Widzów: 300
2015-05-23
g. 16:00
908 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz  KS DARTOM BOGORIA
Grodzisk Mazowiecki
3:1 Protokół meczu
    SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: -

Ekstraklasa Kobiet - play-off (finał)

Rywalizacja toczy się do dwóch wygranych spotkań.

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-05-20
g. 17:00
915 SKTS Sochaczew KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg 0:3 Protokół meczu
    SG: Bartłomiej Zawada Widzów: -
2015-05-23
g. 18:00
916 KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg SKTS Sochaczew 3:0 Protokół meczu
    SG: Stanisław Dąbroś Widzów: -

Wschodzący Białystok Superliga Mężczyzn - play-off (półfinały)

Rywalizacja toczy się do dwóch wygranych spotkań.

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-03-24
g. 18:00
900  KS DEKORGLASS Działdowo ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 0:3 Protokół meczu
    SG: Artur Kozak Widzów: 350
2015-03-28
g. 17:00
901  ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS DEKORGLASS Działdowo  3:0 Protokół meczu
    SG: Grzegorz Bor Widzów: 115

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-03-25
g. 18:00
903 PKS KOLPING FRAC Jarosław KS DARTOM BOGORIA
Grodzisk Mazowiecki
1:3 Protokół meczu
    SG: Tadeusz Chwiejczak Widzów: 250
2015-03-28
g. 16:00
904 KS DARTOM BOGORIA
Grodzisk Mazowiecki 
PKS KOLPING FRAC Jarosław  3:0 Protokół meczu
    SG: Bartłomiej Zawada Widzów: 250

Ekstraklasa Kobiet - play-off (półfinały)

Rywalizacja toczy się do dwóch wygranych spotkań.

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-05-13
g. 16:00
909 GLKS WANZL SCANIA
Nadarzyn
KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg 1:3 Protokół meczu
    SG: Elżbieta Prus-Strowska Widzów: 31
2015-05-18
g. 17:00
910 KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg GLKS WANZL SCANIA
Nadarzyn
3:2 Protokół meczu
    SG: Jacek Wilk Widzów: 30

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-05-13
g. 17:00
912 KU AZS UE Wrocław SKTS Sochaczew 1:3 Protokół meczu
    SG: Roman Kaczmarek Widzów: 80
2015-05-16
g. 17:00
913 SKTS Sochaczew KU AZS UE Wrocław 3:0 Protokół meczu
    SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 40

Mecze o awans do Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-05-08
g. 16:00
918 KS SPÓJNIA Warszawa LKS ODRA KGHM METRACO
ROEBEN Miękinia
4:6 Protokół meczu
    SG / SL: Elżbieta Prus-Strowska / Krzysztof Miszkurka Widzów: 69
2015-05-10
g. 16:00
919 LKS ODRA KGHM METRACO
ROEBEN Miękinia
KS SPÓJNIA Warszawa 5:5 Protokół meczu
    SG / SL: Roman Kaczmarek / Zbigniew Gliniany  Widzów: 120
Awans do Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn: LKS ODRA KGHM METRACO 
ROEBEN Miękinia 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-05-09
g. 16:00
920 GMKS STRZELEC Frysztak KS GALAXY Białystok 6:4 Protokół meczu
    SG / SL: Jacek Wilk / Grażyna Wiśniowska Widzów: 60
2015-05-13
g. 17:00
921 KS GALAXY Białystok GMKS STRZELEC Frysztak 5:5
Protokół meczu
    SG / SL: Marek Skorupka / Mateusz Kozanowski Widzów: 400
Awans do Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn: GMKS STRZELEC Frysztak 

Mecze o awans do Ekstraklasy Kobiet

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-04-26
g. 16:00
922 UKS CHROBRY Międzyzdroje AZS UMCS OPTIMA Lublin 1:9 Protokół meczu
    SG / SL: Jan Wojtaś / Przemysław Andrzejewski Widzów: 35
2015-05-09
g. 16:00
923 AZS UMCS OPTIMA Lublin UKS CHROBRY Międzyzdroje  8:2 Protokół meczu
    SG: - Widzów: 80
Awans do Ekstraklasy Kobiet: AZS UMCS OPTIMA Lublin 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-05-10
g. 14:00
924 LZS ORION BRANDA Bukowice  LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno (gospodarz) 4:6 Protokół meczu
    SG / SL: Małgorzata Fidala / Marcin Fidala Widzów: 70
2015-06-04
g. 14:00
925 LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno LZS ORION BRANDA Bukowice (gospodarz) 5:5 Protokół meczu
    SG / SL: Marek Biernat / Wiesław Kikowski Widzów: -
Awans do Ekstraklasy Kobiet: LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 

Mecze o utrzymanie w 1. Lidze Mężczyzn

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-05-09
g. 17:00
926 LKS ORZEŁ MIREX Kozy STOWARZYSZENIE MARABELLA
Sopot
2:8 Protokół meczu
    SG / SL: Stanisław Ocłoń / Rafał Zlezarczyk Widzów: 49
- 927 STOWARZYSZENIE MARABELLA
Sopot
LKS ORZEŁ MIREX Kozy 10:0
walkower
    SG: - Widzów: -
Utrzymanie się w 1. Lidze Mężczyzn: STOWARZYSZENIE MARABELLA Sopot 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-05-09
g. 16:00
928 MORLINY II Ostróda KS VIRET CMC Zawiercie 9:1 Protokół meczu
    SG / SL: Beata Gazińska / Andrzej Jesiołowski Widzów: 8
2015-05-16
g. 16:00
929 KS VIRET CMC Zawiercie MORLINY II Ostróda 4:6 Protokół meczu
    SG / SL: Zbigniew Osiński / Karolina Osińska Widzów: 10
Utrzymanie się w 1. Lidze Mężczyzn: MORLINY II Ostróda

Mecze o utrzymanie w 1. Lidze Kobiet

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-06-06
g. 11:00
930 LZS VICTORIA Chróścice POLMLEK ZAMER II
Lidzbark Warmiński
8:2 Protokół meczu
    SG / SL: Andrzej Moczko / Kamil Skrzypczak Widzów: -
2015-06-13
g. 11:00
931 POLMLEK ZAMER II
Lidzbark Warmiński
LZS VICTORIA Chróścice 5:5 Protokół meczu
    SG / SL: Zbigniew Zalesiński Widzów: -
Utrzymanie się w 1. Lidze Kobiet: LZS VICTORIA Chróścice 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-05-09
g. 16:00
932 LUKS II Chełmno Klub AZS PWSZ Nysa 3:7 Protokół meczu
    SG / SL: Sławomir Załęski / Izabela Rozner Widzów: 20
- 933 Klub AZS PWSZ Nysa LUKS II Chełmno 10:0
walkower
    SG: - Widzów: -
Utrzymanie się w 1. Lidze Kobiet: Klub AZS PWSZ Nysa 

Mecze o awans do 1. Ligi Mężczyzn

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-06-14
g. 12:00
934 KS STAL Szczecin ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 6:4 Protokół meczu
    SG: Bartosz Bartkowicz SL: Przemysław Andrzejewski Widzów: -
2015-06-20
g. 11:00
935 ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz KS STAL Szczecin 8:2 Protokół meczu
    SG: Władysław Mazurek SL: Mirosław Seidel Widzów: -
Awans do 1. Ligi Mężczyzn: ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-06-05
g. 18:00
936 MKS LEWART Lubartów UKS RETURN Piaseczno 1:9 Protokół meczu
    SG: Karolina Osińska SL: Jan Respondowski Widzów: -
2015-06-06
g. 17:00
937 UKS RETURN Piaseczno MKS LEWART Lubartów 8:2 Protokół meczu
    SG: Bartłomiej Zawada SL: Piotr Pielaciński Widzów: -
Awans do 1. Ligi Mężczyzn: UKS RETURN Piaseczno 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-05-29
g. 17:00
938 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka UKS VILLA-VERDE Olesno 0:10 Protokół meczu
    SG: Jan Respondowski SL: Zbigniew Osiński Widzów: -
2015-06-07
g. 16:00
939 UKS VILLA-VERDE Olesno MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 10:0 Protokół meczu
    SG: Tomasz Kąsek SL: Bartosz Majcher Widzów: -
Awans do 1. Ligi Mężczyzn: UKS VILLA-VERDE Olesno

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-05-16
g. 17:30
940
LZS BLYSS Kujakowice TOP Bolesławiec 3:7 Protokół meczu
    SG: Bartłomiej Kulawiak SL: Stefan Kostur Widzów: 80
2015-05-31
g. 17:00
941 TOP Bolesławiec LZS BLYSS Kujakowice 6:4 Protokół meczu
    SG: Andrzej Skraba SL: Adam Krupiarz Widzów: -
Awans do 1. Ligi Mężczyzn: TOP Bolesławiec 

Mecze o awans do 1. Ligi Kobiet

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-05-29
g. 18:00
942 UKS CHAMPION Police MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 7:3 Protokół meczu
    SG: Julian Pawłasek SL: Mirosław Dobrzański Widzów: -
2015-06-02
g. 19:00
943 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie UKS CHAMPION Police 3:7 Protokół meczu
    SG: Andrzej Grządziel SL: Bogusław Szwochert Widzów: -
Awans do 1. Ligi Kobiet: UKS CHAMPION Police 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-05-14
g. 17:00
944 KTS OPTIMA II Lublin SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 1:9 Protokół meczu
    SG: Henryk Oleksiuk SL: Tomasz Kąsek Widzów: 20
2015-06-04
g. 11:00
945 SCKiS HALS WADWICZ Warszawa KTS OPTIMA II Lublin 8:2 Protokół meczu
    SG: Bartłomiej Zawada SL: Elżbieta Prus-Strowska Widzów: -
Awans do 1. Ligi Kobiet: SCKiS HALS WADWICZ Warszawa

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-05-24
g. 14:00
946 KSTS MOSiR KARPATY Krosno ULKS Moszczenica 6:4 Protokół meczu
    SG: Grażyna Wiśniowska SL: Stanisław Ocłoń Widzów: -
2015-06-14
g. 14:00
947 ULKS Moszczenica KSTS MOSiR KARPATY Krosno 6:4 Protokół meczu
    SG: Katarzyna Bielak SL: Krystian Kilar Widzów: -
Awans do 1. Ligi Kobiet: KSTS MOSiR KARPATY Krosno

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-06-07
g.12:00
948 MKS CIESZKO Cieszyn MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 2:8 Protokół meczu
    SG: Stanisław Ocłoń SL: Jacek Wilk Widzów: -
2015-06-14
g. 12:00
949 MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie MKS CIESZKO Cieszyn 8:2 Protokół meczu
    SG: Przemysław Żak SL: Marian Żak Widzów: -
Awans do 1. Ligi Kobiet: MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie