Faza play-off i mecze barażowe
Sezon
Wschodz?cy Bia?ystok Superliga M??czyzn - play-off (fina?)
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2016-06-04 g. 16:00 Lesznowola Mysiad?o |
906 | ASTS OLIMPIA-UNIA Grudzi?dz | KS DEKORGLASS Dzia?dowo | 3:1 | Protokó? meczu |
SG: Piotr PIELACI?SKI SL: Krystian KILAR | Widzów: 400 |
Ekstraklasa Kobiet - play-off (fina?)
Rywalizacja toczy si? do dwóch wygranych spotka?.
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2016-05-18 g. 17:00 |
915 | SKTS Sochaczew | KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg | 1:3 | Protokó? meczu |
SG: Bart?omiej ZAWADA | Widzów: 40 | ||||
2016-05-21 g. 00:00 |
916 | KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg | SKTS Sochaczew | 3:1 | Protokó? meczu |
SG: Andrzej SOWA | Widzów: 250 |
Wschodz?cy Bia?ystok Superliga M??czyzn - play-off (pó?fina?y)
Rywalizacja toczy si? do dwóch wygranych spotka?.
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2016-05-14 g. 18:00 |
900 | 3S POLONIA Bytom | ASTS OLIMPIA-UNIA Grudzi?dz | 1:3 | Protokó? meczu |
SG: Rafa? ZLEZARCZYK | Widzów: 200 | ||||
2016-05-21 g. 18:00 |
901 | ASTS OLIMPIA-UNIA Grudzi?dz | 3S POLONIA Bytom | 3:0 | Protokó? meczu |
SG: Izabela ROZNER | Widzów: 116 |
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2016-05-14 g. 15:00 |
903 | PKS KOLPING FRAC Jaros?aw | KS DEKORGLASS Dzia?dowo | 1:3 | Protokó? meczu |
SG: Tadeusz CHWIEJCZAK | Widzów: 250 | ||||
2016-05-20 g. 18:00 |
904 | KS DEKORGLASS Dzia?dowo | PKS KOLPING FRAC Jaros?aw | 3:0 | Protokó? meczu |
SG: Tomasz DRZYCIMSKI | Widzów: 300 |
Ekstraklasa Kobiet - play-off (pó?fina?y)
Rywalizacja toczy si? do dwóch wygranych spotka?.
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2016-05-11 g. 16:00 |
909 | POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmi?ski | KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg | 0:3 | Protokó? meczu |
SG: Miros?aw SEIDEL | Widzów: 30 | ||||
2016-05-14 g. 18:30 |
910 | KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg | POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmi?ski | 3:1 | Protokó? meczu |
SG: Lech LICHO?AI | Widzów: 70 |
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2016-05-11 g. 17:00 |
912 | SKTS Sochaczew | GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn | 3:0 | Protokó? meczu |
SG: Piotr PIELACI?SKI | Widzów: 30 | ||||
2016-05-12 g. 17:00 |
913 | GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn | SKTS Sochaczew | 2:3 | Protokó? meczu |
SG: Bart?omiej ZAWADA | Widzów: 40 |
Mecze o awans do Wschodz?cy Bia?ystok Superligi M??czyzn
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2016-06-04 g. 18:00 |
918 | DOJLIDY Bia?ystok | KS PEGAZ ?a?cut | 8:2 | Protokó? meczu |
SG: Jacek KOZANOWSKI SL: Jan RADO?SKI | Widzów: 150 | ||||
2016-06-08 g. 18:00 |
919 | KS PEGAZ ?a?cut | DOJLIDY Bia?ystok | 3:7 | Protokó? meczu |
SG: Stanis?aw D?BROŚ SL: Jacek WILK | Widzów: 60 |
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2016-06-03 g. 18:00 |
920 | MKS POGO? Siedlce | POLTAREX POGO? L?bork | 6:4 | Protokó? meczu |
SG: Artur KOZAK SL: Krzysztof MISZKURKA | Widzów: 60 | ||||
2016-06-10 g. 18:00 |
921 | POLTAREX POGO? L?bork | MKS POGO? Siedlce | 9:1 | Protokó? meczu |
SG: Andrzej JESIO?OWSKI SL: Andrzej GRZ?DZIEL | Widzów: 250 |
Mecze o awans do Ekstraklasy Kobiet
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2016-06-20 g. 17:00 |
922 | ATS Bia?ystok (mecz w ?odzi) | MKS JEDYNKA ?ód? | 1:9 | Protokó? meczu |
SG: Jan RADO?SKI SL: Jaros?aw D?BROWSKI | Widzów: - | ||||
2016-06-21 g. 10:00 |
923 | MKS JEDYNKA ?ód? | TS Bia?ystok | 9:1 | Protokó? meczu |
SG: Grzegorz BOR SL: Izabela ROZNER | Widzów: - |
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2016-06-17 g. 18:00 |
924 | MLKS UKS ŚNIE?NIK Stronie Śl?skie | UKS CHROBRY Mi?dzyzdroje | 4:6 | Protokó? meczu |
SG: Andrzej J?DRAS SL: Stefan KOSTUR | Widzów: - | ||||
2016-06-25 g. 17:30 |
925 | UKS CHROBRY Mi?dzyzdroje | MLKS UKS ŚNIE?NIK Stronie Śl?skie | 8:2 | Protokó? meczu |
SG: Roman RZOSKA SL: Dagmar RZOSKA | Widzów: - |
Mecze o utrzymanie w 1. Lidze M??czyzn
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2016-06-03 g. 17:00 |
926 | ZKS MAZEL Zielona Góra | ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudzi?dz | 4:6 | Protokó? meczu |
SG: Kamil SKRZYPCZAK SL: Andrzej MOCZKO | Widzów: 15 | ||||
2016-06-10 g. 16:00 |
927 | ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudzi?dz |
ZKS MAZEL Zielona Góra | 7:3 | Protokó? meczu |
SG: Izabela ROZNER SL: Tomasz DRZYCIMSKI | Widzów: 54 |
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2016-06-05 g. 12:00 |
928 | KS GALAXY Bia?ystok | UKS DWUNASTKA-BETARD Wroc?aw | 2:8 | Protokó? meczu |
SG: Krzysztof PIETRZYKOWSKI SL: Jaros?aw D?BROWSKI | Widzów: 5 | ||||
929 | UKS DWUNASTKA-BETARD Wroc?aw | KS GALAXY Bia?ystok (rezygnacja) | -:- | ||
SG: SL: | Widzów: - |
Mecze o utrzymanie w 1. Lidze Kobiet
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2016-06-05 g. 12:00 |
930 | LZS VICTORIA Chróścice | KS GALAXY Bia?ystok | 7:3 | Protokó? meczu |
SG: W?adys?aw CHRAB?SZCZ SL: Tomasz WAPI?SKI | Widzów: 18 | ||||
2016-06-12 g. 11:00 |
931 | KS GALAXY Bia?ystok | LZS VICTORIA Chróścice | 7:3 | Protokó? meczu |
SG: Marek SKORUPKA SL: Mateusz KOZANOWSKI | Widzów: 5 |
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2016-06-04 g. 16:00 |
932 | IKTS NOTE? Inowroc?aw | SET TRIO PGKiM BANK SPÓ?DZIELCZY ARKA Ryki | 4:6 | Protokó? meczu |
SG: Roman KACZMAREK SL: Zbigniew GLINIANY | Widzów: 12 | ||||
2016-06-11 g. 16:00 |
933 | SET TRIO PGKiM BANK SPÓ?DZIELCZY ARKA Ryki | IKTS NOTE? Inowroc?aw | 8:2 | Protokó? meczu |
SG: Krystian KILAR SL: Zbigniew OSI?SKI | Widzów: 8 |
Mecze o awans do 1. Ligi M??czyzn
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2016-05-21 g. 12:00 |
934 | KUKS REMUS Kościerzyna | LUKS TOP Wierzbi?cin | 7:3 | Protokó? meczu |
SG: Andrzej JESIO?OWSKI | SL: Andrzej GRZ?DZIEL | Widzów: 20 | |||
2016-06-05 g. 16:00 |
935 | LUKS TOP Wierzbi?cin | KUKS REMUS Kościerzyna | 4:6 | Protokó? meczu |
SG: W?odzimierz ORDZA | SL: Bogus?aw SZWOCHERT | Widzów: 60 |
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2016-06-05 g. 17:00 |
936 | LKS PIASKOVIA Piaski | SCKiS HALS WADWICZ Warszawa | 1:9 | Protokó? meczu |
SG: Tomasz K?SEK | SL: Bartosz MAJCHER | Widzów: 120 | |||
2016-06-11 g. 17:00 |
937 | SCKiS HALS WADWICZ Warszawa | LKS PIASKOVIA Piaski | 9:1 | Protokó? meczu |
SG: Tomasz RUSZKIEWICZ | SL: Bart?omiej ZAWADA | Widzów: 24 |
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2016-06-05 g. 15:00 |
938 | MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka | KS WITMAR PODWAWELSKI Kraków | 4:6 | Protokó? meczu |
SG: Jan RESPONDOWSKI | SL: Zbigniew OSI?SKI | Widzów: 37 | |||
2016-06-12 g. 12:00 |
939 | KS WITMAR PODWAWELSKI Kraków | MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka | 7:3 | Protokó? meczu |
SG: Maciej MILI?SKI | SL: Bart?omiej KULAWIAK | Widzów: 50 |
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2016-05-22 g. 13:00 |
940 | TTS POLONIA II Bytom | GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski | 4:6 | Protokó? meczu |
SG: Jacek WILK | SL: Marcin WOLNICKI | Widzów: - | |||
2016-05-31 g. 17:00 |
941 | GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski | TTS POLONIA II Bytom | 6:4 | Protokó? meczu |
SG: Marek KIBA?A | SL: Jan WOJTAŚ | Widzów: - |
Mecze o awans do 1. Ligi Kobiet
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2016-06-04 g. 10:30 |
942 | UKS NA??CZ WROKLECH Ostroróg | MKS EMDEK Bydgoszcz | 1:9 | Protokó? meczu |
SG: Pawe? KUTROWSKI | SL: Artur JANOWSKI | Widzów: 25 | |||
2016-06-11 g. 11:00 |
943 | MKS EMDEK Bydgoszcz | UKS NA??CZ WROKLECH Ostroróg | 5:5 | Protokó? meczu |
SG: W?adys?aw MAZUREK | SL: Miros?aw SEIDEL | Widzów: 50 |
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2016-06-05 g. 09:30 |
944 | AZS UMCS OPTIMA II Lublin | LUKS WARMIA Lidzbark Warmi?ski | 5:5 | Protokó? meczu |
SG: Gracjan NOWAK | SL: Bartosz MAJCHER | Widzów: 15 | |||
2016-06-18 g. 10:00 |
945 | LUKS WARMIA Lidzbark Warmi?ski | AZS UMCS OPTIMA II Lublin | 4:6 | Protokó? meczu |
SG: W?adys?aw MAZUREK | SL: Micha? FARAN | Widzów: - |
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2016-06-04 g. 13:00 |
946 | KS GORCE Nowy Targ | ULKS Moszczenica | 6:4 | Protokó? meczu |
SG: Stefan KOSTUR | SL: Marek WOLNY | Widzów: 10 | |||
2016-06-18 g. 16:00 |
947 | ULKS Moszczenica | KS GORCE Nowy Targ | 5:5 | Protokó? meczu |
SG: Zbigniew OSI?SKI | SL: Krystian KILAR | Widzów: - |
Data | Numer | Gospodarz | Goś? | Wynik | Wyniki szczegó?owe |
2016-06-19 g. 16:00 |
948 | MKS BRUK ŚL?SKI SKARBEK Tarnowskie Góry | MKS ROKITA Brzeg Dolny | 3:7 | Protokó? meczu |
SG: Gra?yna WIŚNIOWSKA | SL: Stanis?aw OC?O? | Widzów: - | |||
2016-06-21 g. 19:00 |
949 | MKS ROKITA Brzeg Dolny | MKS BRUK ŚL?SKI SKARBEK Tarnowskie Góry |
7:3 | Protokó? meczu |
SG: Zbigniew GLINIANY | SL: Roman KACZMAREK | Widzów: - |