Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Faza play-off i mecze barażowe
Sezon 2015/2016


Wschodzący Białystok Superliga Mężczyzn - play-off (finał)

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-06-04
g. 16:00
Lesznowola
Mysiadło
906 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS DEKORGLASS Działdowo 3:1 Protokół meczu
    SG: Piotr PIELACIŃSKI                               SL: Krystian KILAR Widzów: 400

Ekstraklasa Kobiet - play-off (finał)

Rywalizacja toczy się do dwóch wygranych spotkań.

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-05-18
g. 17:00
915 SKTS Sochaczew KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg 1:3 Protokół meczu
    SG: Bartłomiej ZAWADA Widzów: 40
2016-05-21
g. 00:00
916 KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg SKTS Sochaczew 3:1 Protokół meczu
    SG: Andrzej SOWA Widzów: 250

Wschodzący Białystok Superliga Mężczyzn - play-off (półfinały)

Rywalizacja toczy się do dwóch wygranych spotkań.

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-05-14
g. 18:00
900 3S POLONIA Bytom ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 1:3 Protokół meczu
    SG: Rafał ZLEZARCZYK Widzów: 200
2016-05-21
g. 18:00
901 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3S POLONIA Bytom 3:0 Protokół meczu
    SG: Izabela ROZNER Widzów: 116

 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-05-14
g. 15:00
903 PKS KOLPING FRAC Jarosław KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Protokół meczu
    SG: Tadeusz CHWIEJCZAK Widzów: 250
2016-05-20
g. 18:00
904 KS DEKORGLASS Działdowo PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:0 Protokół meczu
    SG: Tomasz DRZYCIMSKI Widzów: 300

Ekstraklasa Kobiet - play-off (półfinały)

Rywalizacja toczy się do dwóch wygranych spotkań.

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-05-11
g. 16:00
909 POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg 0:3 Protokół meczu
    SG: Mirosław SEIDEL Widzów: 30
2016-05-14
g. 18:30
910 KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 3:1 Protokół meczu
    SG: Lech LICHOŁAI Widzów: 70

 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-05-11
g. 17:00
912 SKTS Sochaczew GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 3:0 Protokół meczu
    SG: Piotr PIELACIŃSKI Widzów: 30
2016-05-12
g. 17:00
913 GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn SKTS Sochaczew 2:3 Protokół meczu
    SG: Bartłomiej ZAWADA Widzów: 40

Mecze o awans do Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-06-04
g. 18:00
918 DOJLIDY Białystok KS PEGAZ Łańcut 8:2 Protokół meczu
    SG: Jacek KOZANOWSKI                            SL: Jan RADOŃSKI Widzów: 150
2016-06-08
g. 18:00
919 KS PEGAZ Łańcut DOJLIDY Białystok 3:7 Protokół meczu
    SG: Stanisław DĄBROŚ                              SL: Jacek WILK Widzów: 60

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-06-03
g. 18:00
920 MKS POGOŃ Siedlce POLTAREX POGOŃ Lębork 6:4 Protokół meczu
    SG: Artur KOZAK                                      SL: Krzysztof MISZKURKA Widzów: 60
2016-06-10
g. 18:00
921 POLTAREX POGOŃ Lębork MKS POGOŃ Siedlce 9:1 Protokół meczu
    SG: Andrzej JESIOŁOWSKI                         SL: Andrzej GRZĄDZIEL Widzów: 250

Mecze o awans do Ekstraklasy Kobiet

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-06-20
g. 17:00
922 ATS Białystok (mecz w Łodzi) MKS JEDYNKA Łódź 1:9 Protokół meczu
    SG: Jan RADOŃSKI                                    SL: Jarosław DĄBROWSKI Widzów: -
2016-06-21
g. 10:00
923 MKS JEDYNKA Łódź TS Białystok 9:1 Protokół meczu
    SG: Grzegorz BOR                                     SL: Izabela ROZNER Widzów: -

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-06-17
g. 18:00
924 MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie UKS CHROBRY Międzyzdroje 4:6 Protokół meczu
    SG: Andrzej JĘDRAS                                  SL: Stefan KOSTUR Widzów: -
2016-06-25
g. 17:30
925 UKS CHROBRY Międzyzdroje MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 8:2 Protokół meczu
    SG: Roman RZOSKA                                  SL: Dagmar RZOSKA Widzów: -


Mecze o utrzymanie w 1. Lidze Mężczyzn

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-06-03
g. 17:00
926 ZKS MAZEL Zielona Góra ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz 4:6 Protokół meczu
    SG: Kamil SKRZYPCZAK                             SL: Andrzej MOCZKO Widzów: 15
2016-06-10
g. 16:00
927 ASTS OLIMPIA-UNIA II Grudziądz
ZKS MAZEL Zielona Góra 7:3 Protokół meczu
    SG: Izabela ROZNER                                  SL: Tomasz DRZYCIMSKI Widzów: 54

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-06-05
g. 12:00
928 KS GALAXY Białystok UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław 2:8 Protokół meczu
    SG: Krzysztof PIETRZYKOWSKI                           SL: Jarosław DĄBROWSKI Widzów: 5


929 UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław KS GALAXY Białystok (rezygnacja) -:-  
    SG:                                                       SL:  Widzów: -

Mecze o utrzymanie w 1. Lidze Kobiet

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-06-05
g. 12:00
930 LZS VICTORIA Chróścice KS GALAXY Białystok 7:3 Protokół meczu
    SG: Władysław CHRABĄSZCZ                      SL: Tomasz WAPIŃSKI Widzów: 18
2016-06-12
g. 11:00
931 KS GALAXY Białystok LZS VICTORIA Chróścice 7:3 Protokół meczu
    SG: Marek SKORUPKA                                SL: Mateusz KOZANOWSKI Widzów: 5

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-06-04
g. 16:00
932 IKTS NOTEĆ Inowrocław SET TRIO PGKiM BANK SPÓŁDZIELCZY ARKA Ryki 4:6 Protokół meczu
    SG: Roman KACZMAREK                            SL: Zbigniew GLINIANY Widzów: 12
2016-06-11
g. 16:00
933 SET TRIO PGKiM BANK SPÓŁDZIELCZY ARKA Ryki IKTS NOTEĆ Inowrocław 8:2 Protokół meczu
    SG: Krystian KILAR                                         SL: Zbigniew OSIŃSKI Widzów: 8

Mecze o awans do 1. Ligi Mężczyzn

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-05-21
g. 12:00
934 KUKS REMUS Kościerzyna LUKS TOP Wierzbięcin 7:3 Protokół meczu
    SG: Andrzej JESIOŁOWSKI SL: Andrzej GRZĄDZIEL Widzów: 20
2016-06-05
g. 16:00
935 LUKS TOP Wierzbięcin KUKS REMUS Kościerzyna 4:6 Protokół meczu
    SG: Włodzimierz ORDZA SL: Bogusław SZWOCHERT Widzów: 60

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-06-05
g. 17:00
936 LKS PIASKOVIA Piaski SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 1:9 Protokół meczu
    SG: Tomasz KĄSEK SL: Bartosz MAJCHER Widzów: 120
2016-06-11
g. 17:00
937 SCKiS HALS WADWICZ Warszawa LKS PIASKOVIA Piaski 9:1 Protokół meczu
    SG: Tomasz RUSZKIEWICZ SL: Bartłomiej ZAWADA Widzów: 24

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-06-05
g. 15:00
938 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka KS WITMAR PODWAWELSKI Kraków 4:6 Protokół meczu
    SG: Jan RESPONDOWSKI SL: Zbigniew OSIŃSKI Widzów: 37
2016-06-12
g. 12:00
939 KS WITMAR PODWAWELSKI Kraków MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 7:3 Protokół meczu
    SG: Maciej MILIŃSKI SL: Bartłomiej KULAWIAK Widzów: 50

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-05-22
g. 13:00
940 TTS POLONIA II Bytom GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 4:6 Protokół meczu
    SG: Jacek WILK SL: Marcin WOLNICKI Widzów: -
2016-05-31
g. 17:00
941 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski TTS POLONIA II Bytom 6:4 Protokół meczu
    SG: Marek KIBAŁA SL: Jan WOJTAŚ Widzów: -

Mecze o awans do 1. Ligi Kobiet

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-06-04
g. 10:30
942 UKS NAŁĘCZ WROKLECH Ostroróg MKS EMDEK Bydgoszcz 1:9 Protokół meczu
    SG: Paweł KUTROWSKI SL: Artur JANOWSKI Widzów: 25
2016-06-11
g. 11:00
943 MKS EMDEK Bydgoszcz UKS NAŁĘCZ WROKLECH Ostroróg 5:5 Protokół meczu
    SG: Władysław MAZUREK  SL: Mirosław SEIDEL Widzów: 50

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-06-05
g. 09:30
944 AZS UMCS OPTIMA II Lublin LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 5:5 Protokół meczu
    SG: Gracjan NOWAK SL: Bartosz MAJCHER Widzów: 15
2016-06-18
g. 10:00
945 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński AZS UMCS OPTIMA II Lublin 4:6 Protokół meczu
    SG: Władysław MAZUREK SL: Michał FARAN Widzów: -

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-06-04
g. 13:00
946 KS GORCE Nowy Targ ULKS Moszczenica 6:4 Protokół meczu
    SG: Stefan KOSTUR SL: Marek WOLNY Widzów: 10
2016-06-18
g. 16:00
947 ULKS Moszczenica KS GORCE Nowy Targ 5:5 Protokół meczu
    SG: Zbigniew OSIŃSKI SL: Krystian KILAR Widzów: -

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-06-19
g. 16:00
948 MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry MKS ROKITA Brzeg Dolny  3:7 Protokół meczu
    SG: Grażyna WIŚNIOWSKA SL: Stanisław OCŁOŃ Widzów: -
2016-06-21
g. 19:00
949 MKS ROKITA Brzeg Dolny  MKS BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry
7:3 Protokół meczu
    SG: Zbigniew GLINIANY SL: Roman KACZMAREK Widzów: -