Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
Faza play-off i mecze barażowe
Sezon 2017/2018

Pełne zestawienie meczów play-off i meczów barażowych

Ekstraklasa Kobiet - play-off (finał)

Rywalizacja toczy się systemem mecz i rewanż.

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2018-05-09
g. 18:00
915 KU AZS UE Wrocław KTS ENEA SIARKA Tarnobrzeg 1:3 Protokół meczu
    SG: Zbigniew ZALESIŃSKI  
2018-05-12
g. 18:00
916 KTS ENEA SIARKA Tarnobrzeg KU AZS UE Wrocław 3:0 Protokół meczu
    SG: Henryk OLEKSIUK  

Ekstraklasa Kobiet - play-off (półfinały)

Rywalizacja toczy się systemem mecz i rewanż.

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2018-04-17
g. 18:00
909 POLMLEK LIdzbark Warmiński KTS ENEA SIARKA Tarnobrzeg (gospodarz) 0:3 Protokół meczu
    SG: Bartosz MAJCHER  
2018-04-19
g. 17:00
910 KTS ENEA SIARKA Tarnobrzeg POLMLEK LIdzbark Warmiński (gospodarz) 3:0 Protokół meczu
    SG: Grzegorz LEWANDOWSKI  

 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2018-04-16
g. 17:00
912 BEBETTO AZS AJD Częstochowa KU AZS UE Wrocław 0:3 Protokół meczu
    SG: Stefan KOSTUR  
2018-04-24
g. 18:00
913 KU AZS UE Wrocław BEBETTO AZS AJD Częstochowa 3:0
Protokół meczu
    SG: Marek PLEWA  

LOTTO Superliga Mężczyzn - play-off (finał)

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2018-06-15
g. 17:00
906 PKS KOLPING FRAC Jarosław DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1 Protokół meczu
    SG: Mirosław SEIDEL, SL: Michał FARAN  
           

 


LOTTO Superliga Mężczyzn - play-off (półfinały)

Rywalizacja toczy się systemem mecz i rewanż.

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2018-05-29
g. 18:00
900 FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3 Protokół meczu
    SG: Grażyna WIŚNIOWSKA  
2018-06-01
g. 18:00
901 PKS KOLPING FRAC Jarosław FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Protokół meczu
    SG: Tadeusz CHWIEJCZAK  

 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2018-05-29
g. 18:00
903 DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Protokół meczu
    SG: Tomasz RUSZKIEWICZ  
2018-06-01
g. 18:00
904 KS DEKORGLASS Działdowo
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Protokół meczu
    SG: Tomasz DRZYCIMSKI
 


Mecze o awans do LOTTO Superligi Mężczyzn

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2018-05-31
g. 16:00
918 GMKS STRZELEC Frysztak ENERGA KTS Toruń 2:8 Protokół meczu
    SG: Stanisław OCŁOŃ, SL: Paweł MAZUREK  
2018-06-04
g. 16:00
919 ENERGA KTS Toruń GMKS STRZELEC Frysztak 8:2 Protokół meczu
    SG: Piotr PIELACIŃSKI, SL: Bartłomiej ZAWADA  

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2018-06-06
g. 16:00
920 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz PWSZ Zamość 9:1 Protokół meczu
    SG: Mirosław SEIDEL, SL: Eugeniusz CHYLIŃSKI  
2018-06-08
g. 18:00
921 PWSZ Zamość ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 5:5 Protokół meczu
    SG: Tomasz KĄSEK, SL: Gracjan NOWAK  

Mecze o awans do Ekstraklasy Kobiet

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
0000-00-00
g. 00:00
922 - MRKS Gdańsk -:-  
    SG: -  
0000-00-00
g. 00:00
923 MRKS Gdańsk - -:-  
    SG: -  

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2018-06-03
g. 14:00
924 UKS DOJLIDY Białystok KSTS MOSiR KARPATY Krosno 3:7 Protokół meczu
    SG: Jan RADOŃSKI, SL: Magdalena OLSZEWSKA  
2018-06-10
g. 14:00
925 KSTS MOSiR KARPATY Krosno UKS DOJLIDY Białystok 5:5
Protokół meczu
    SG: Paweł MAZUREK, SL: Stanisław OCŁOŃ  


Mecze o utrzymanie w 1. Lidze Mężczyzn

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2018-06-02
g. 16:00
926 KS DEKORGLASS II Działdowo ZKS Zielona Góra 3:7 Protokół meczu
    SG: Izabela ROZNER, SL: Michał PAWLAK  
2018-06-06
g. 16:00
927 ZKS Zielona Góra KS DEKORGLASS II Działdowo 6:4 Protokół meczu
    SG: Zbigniew ZALESIŃSKI, SL: Marek PLEWA  

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2018-06-02
g. 14:00
928 TTS POLONIA II Bytom KS AZS AWFiS II Gdańsk 1:9 Protokół meczu
    SG: -  
2018-06-09
g. 12:00
929 KS AZS AWFiS II Gdańsk TTS POLONIA II Bytom w-o  
    SG: -  

Mecze o utrzymanie w 1. Lidze Kobiet

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2018-06-02
g. 11:00
930 UKS CHAMPION Police LZS VICTORIA Chróścice 3:7 Protokół meczu
    SG: Andrzej LEMIESZKA, SL: Jan MODER  
0000-00-00
g. 00:00
931 LZS VICTORIA Chróścice UKS CHAMPION Police w-o  
    SG: -  

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2018-06-02
g. 16:00
932 MKS JEDYNKA Łódź STELLA NIECHAN Gniezno 7:3 Protokół meczu
    SG: Michał MINDA, SL: Aleksandra NIEMIEC  
2018-06-09
g. 15:00
933 STELLA NIECHAN Gniezno MKS JEDYNKA Łódź 2:8 Protokół meczu
    SG: Tomasz DRZYCIMSKI, SL: Bogusław SZWOCHERT  

Mecze o awans do 1. Ligi Mężczyzn (po losowaniu gospodarza 1. meczu)

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2018-05-30
g. 18:00
934 KS VIRET CMC Zawiercie ZKS Drzonków 6:4 Protokół meczu
    SG: Marcin WOLNICKI, SL: Jacek WILK  
2018-06-09
g. 17:00
935 ZKS Drzonków KS VIRET CMC Zawiercie 3:7 Protokół meczu
    SG: Paweł KUTROWSKI, SL: Artur JANOWSKI  

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
02018-05-27
g. 18:00
936 ENERGA KTS II Toruń KS DARZ BÓR Karnieszewice 8:2 Protokół meczu
    SG: Izabela ROZNER  
2018-06-02
g. 17:00
937 KS DARZ BÓR Karnieszewice ENERGA KTS II Toruń 7:3 Protokół meczu
    SG: Dagmar RZOSKA, SL: Andrzej WASOWICZ  

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2018-05-31
g. 11:00
938 GKTS Wiązowna KS OGNIWO Chełm 7:3 Protokół meczu
    SG: Tomasz RUSZKIEWICZ, SL: Bartłomiej ZAWADA  
2018-06-16
g. 11:00
939 KS OGNIWO Chełm GKTS Wiązowna 3:7 Protokół meczu
    SG: Tomasz KĄSEK, Jakub KORDYŚ  

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2018-05-31
g. 14:00
940 PKS KOLPING II Jarosław MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 8:2 Protokół meczu
    SG: Rafał ZLEZARCZYK, SL: Izabela ŻĄDŁO  
2018-06-02
g. 14:00
941 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka PKS KOLPING II Jarosław 0:10 Protokół meczu
    SG: Zbigniew OSIŃSKI, SL: Jan RESPONDOWSKI
 

Mecze o awans do 1. Ligi Kobiet (po losowaniu gospodarza 1. meczu)

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2018-05-11
g. 19:00
942 BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry ZAGŁĘBIE Lubin 2:8 Protokół meczu
    SG: Mirosław RYLEWICZ, SL: Marcin WOLNICKI  
2018-06-02
g. 12:00
943 ZAGŁĘBIE Lubin BRUK ŚLĄSKI SKARBEK Tarnowskie Góry 8:2 Protokół meczu
    SG: Marek BIERNAT, SL: Andrzej WAWRZYNIAK  

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2018-06-09
g. 12:00
944 KTS-K GOSRiT Luzino LKTS Luboń 5:5 Protokół meczu
    SG: Andrzej JESIOŁOWSKI, SL: Andrzej GRZĄDZIEL  
2018-06-10
g. 12:00
945 LKTS Luboń KTS-K GOSRiT Luzino 6:4 Protokół meczu
    SG: Andrzej MOCZKO, SL: Kamil SKRZYPCZAK  

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2018-06-05
g. 18:00
946 KS SYGNAŁ Lublin SKSTS II Sochaczew 6:4 Protokół meczu
    SG: Tomasz KĄSEK, SL: Gracjan NOWAK  
2018-06-10
g. 18:00
947 SKSTS II Sochaczew KS SYGNAŁ Lublin 4:6 Protokół meczu
    SG: Tomasz RUSZKIEWICZ, SL: Bartłomiej ZAWADA  

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2018-05-31
g. 14:00
948 KS BRONOWIANKA II Kraków ULKS Moszczenica 8:2 Protokół meczu
    SG: Stefan KOSTUR, SL: Jacek LILIEN  
2018-06-09
g. 14:00
949 ULKS Moszczenica KS BRONOWIANKA II Kraków 0:10 Protokół meczu
    SG: Michał MINDA, SL: Aleksandra NIEMIEC